Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@Dani13 Wielki Mateusz Morawiecki chce pokonać wirusa po raz trzeci
4
Obczajam sobie skróty wczorajszych spotkań i co za gola Lamela wcisnął.
Tutaj link:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@masq Barcelona odpadła z LM i już terminarz pod nią drukowany. Wszystkich przekupią byleby zgarnąć jakieś trofeum w tym sezonie.
5
@Yosemite Dzięki Henry'emu jestem kibicem Barcelony :) Mój ulubiony zawodnik, znam jego wszystkie gole na pamięć.
0
@Bykunn Wtedy LaportaOut
@Wiktoria13 cała topka piłkarska to w tej chwili konkurencja
0
@MaziFCB „Marzyć każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej”….
W tym roku nie ma szans, ale za rok zobaczymy. Laporta podobno chce zadłużyć klub, a pieniądze odzyskać na sukcesie sportowym, do którego Haaland na pewno bardzo mocno się przyczyni.
2
@ViscaBarca123 A dla mnie Firpo jest zaraz po Pjanicu drugim najgorszym zawodnikiem pierwszego składu (Lenglet i Umtiti gonią). Poza meczem z PSG nie przypominam sobie jego dobrych występów. Kojarzy mi się on raczej z bezproduktywnością w ofensywie i prostymi błędami w defensywie. W tym roku kończy 25 lat, więc już powinien być w miarę ukształtowanym zawodnikiem, a jak dla mnie to wygląda jakby dopiero wchodził w świat seniorskiej piłki. Co prawda dostaje mało szans na grę, ale chyba nie bez powodu. Barcelona z nim, a z Albą na lewej obronie to dwie zupełnie inne drużyny. Najlepiej żeby odszedł i żeby Barcelona odzyskała choć część pieniędzy.
2
@Barca1922 No to raczej Ty masz 15 lat skoro myślisz, że to wszystko jest takie proste. Depay kosztuje 0 mln, a Haaland 75 mln, tak? Tutaj mnóstwo zawodników musiałoby odejść i zapewne zgodzić się na obniżkę pensji w nowym klubie. Poza tym Depay ostatnio w Lyonie pogrywa na 9 i całkiem nieźle sobie radzi.
Chyba każdy z użytkowników LR woli Haalanda, ale jak to mówią lepszy rydz niż nic. Depay nie ma wygórowanych warunków co do pensji, a Koeman potrafił zrobić z niego wielki użytek w reprezentacji.
4
@Kgorecki2500 Ale o co chodzi? Koszulki 19/20 przechodzą na sezon 21/22 czy jak?
EDIT: widzę dodałeś znak mniejszości ;)
0
@TheNekro94 Czy ja dobrze rozumiem?
Odszedłeś z pracy, bo miałeś dograną inną robotę. W nowej robocie wytrzymałeś tydzień i wróciłeś do starej pracy, z której po tygodniu znowu odchodzisz?
9
@amanter No rzeczywiście. Piłkarz, który:
- został kupiony za mniejszą kwotę
- jest zawsze gotowy do gry
- wykręca jakieś tam liczby
- haruje na całej długości boiska
- nie łapie kontuzji
jest większym problemem niż gracz, który:
- jest przysłowiową szklanką
- jest bezproduktywny
- nie wnosi nic do gry
Oczywiście obydwaj są do tej pory niewypałami transferowymi, ale na pewno Cou wypada o wiele gorzej w zestawieniu z Antkiem.
22
@xBoMBoWiECx Griezmann nie jest większym problemem Barcy niż Coutinho.
0
@Bykunn Poczekaj napiszę do niej żeby podesłała mi jakiś skan wypowiedzenia żebyś miał potwierdzenie.
I stara to może być trzytygodniowa kanapka, a nie filmik.
11
Biała kobieta została zwolniona z pracy, bo się "źle spojrzała" na czarną osobę.
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/03/EiYbrA2FLdRdGbWRmK4M9X9UsIzRSTDZ.mp4
7
No to teraz mam nadzieję, że City w końcu zgarnie LM. W następnej kolejności będę kibicował BvB, Atalancie i Atletico. A Wy jak?
1
@Firestone Pjanić, a potem Firpo. Jeden dobry mecz Hiszpana niczego nie zmienia.
5
@AmigoBlancos Ale co Cię tutaj dziwi? Wcześniej Barca wygrywała wszystko jak leci i była najlepszą drużyną w historii futbolu, więc nic dziwnego, że jako kibice oczekiwaliśmy samych zwycięstw i sukcesów. Grali piękną dla oka piłkę, gdzie człowiek nie nudził się nawet przez sekundę. Teraz nie ma wyników, przez ostatnie lata nie było ładnej gry, więc to normalne, że kibice cieszą się z małych rzeczy.
0
@Rudi35 Niestety :D
20
@clyde No raczej opinia.
0
@kamzar O której sytuacji teraz mówisz?
1
@Pietraszko bo sędzia uznał, że nie przerwał realnej szansy na pozbawienie bramki, a jedynie korzystną akcję
1
@Messiah10 5:2 w dwumeczu to nie deklasacja raczej
1
@dr_blumental Neymar Jr Jr
4
@Pioter Bo sędziowie pilnowali tylko czy Navas stoi na linii i VAR po prostu zyebał sprawę.
16
PSG wczoraj zagrało naprawdę słaby mecz. Ogólnie w tym sezonie nie zachwycają i porażka z nimi w dwumeczu boli, bo to było na spokojnie do ogarnięcia gdyby nie wylewy w obronie na Camp Nou.
Szkoda zmarnowanych okazji Dembele oraz karnego Messiego, który swoją drogą zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną powinien być powtórzony. Gdyby skuteczność, o której tak wiele razy mówił Koeman, była na wyższym poziomie to straty powinny być odrobione w pierwszej połowie, gdzie Barcelona zagrała naprawdę genialne zawody. Ile w tym zasługi Barcelony, a ile bierności w pressingu i defensywnego stylu PSG? Nie wiem, ale i tak napawa to optymizmem.
Wczoraj najbardziej irytował mnie Pedri i nie mówię tutaj o stratach, bo na połowie przeciwnika takie straty są dopuszczalne, ale chodzi mi o pchanie piłki do Messiego. Było wiele okazji gdzie młody Hiszpan mógł zagrać do lepiej ustawionego niż Leo kolegi, a i tak próbował szukać Messiego (Leo zrup coś). Niby mamy w kadrze młodych i perspektywicznych zawodników, na których chcemy opierać w przyszłości swoją grę, a i tak po raz kolejny z tymi lepszymi ekipami w zespole brylują starzy wyjadacze - Messi, Busquets i Alba.
Liczę też na więcej meczów z trójką z tyłu, bo naprawdę w tym systemie Barcelona Koemana wygląda najlepiej.
1
Czy ktoś posiada może kompilację wczorajszych zagrań Firpo?
3
@jakub1906 Mam nadzieję, że ze stresu pójdę zrobić kupę na początku meczu, a jak wrócę to będzie już 2:0 dla Barcelony.
1
Oficjalnie:
Younes Belhanda nie jest już zawodnikiem Galatasaray, które jednostronnie wypowiedziało umowę. To pokłosie wywiadu, którego zawodnik udzielił po meczu z Sivassporem.
"Gramy coraz więcej potyczek i należy znaleźć jakieś rozwiązanie dla boiska. Na czymś takim nie możemy grać. Wszyscy widzą te warunki. Działacze powinni się tym zająć. Już w lepszym stanie są nasze boiska treningowe. Trzeba naprawić naszą murawę i wezwać odpowiednich ogrodników. Klub dba o media społecznościowe, czas zadbać o boisko" - stwierdził.