3

Erling Haaland o sytuacji z Bono:
Przy pierwszym rzucie karnym zwyczajnie oszukał wyskakując przed linię. Obronił i zaczął coś do mnie krzyczeć. Pomyślałem, że fajnie byłoby mu coś jeszcze strzelić i tak się stało, gdyby następnym razem już nie oszukiwał na linii. Podbiegłem do niego i zacząłem krzyczeć do niego dokładnie to, co on wcześniej do mnie. Nawet nie wiem co to znaczyło, bo nie znam tego języka. Najwyraźniej karma istnieje.
https://static.fangol.pl/content/1/f/e/1fe606555924a84efc9ba13261ab860c-598.jpg
https://icdn.football-espana.net/wp-content/uploads/2021/03/Erling-Haaland-2.jpg

10

Nieoficjalnie: Actimel sponsorem Juventusu od przyszłego sezonu. Ponoć zwiększa obronę.

0

@KORTIS Ciężko zdobyć + 20 goli w sezonie będąc pół sezonu kontuzjowanym

0

@Sulimo Według mnie decyzja z odejściem Suareza była słuszna, a przyjście Aguero byłoby błędem.

1

@Maciek98 https://i.ytimg.com/vi/RGXd8zKuaA0/maxresdefault.jpg
Szkoda, że Mbappe w wywiadach wypowiada się, że Messi jest numerem jeden i jest lepszy niż jego ukochany Ronaldo.

0

@GeneralXavi Na moje nie wejdzie

0

Sergio Santos: Raphael Varane będzie chciał odejść z Realu Madryt po zakończeniu obecnego sezonu.
Francuzowi nie chodzi o pieniądze, ale bardziej o chęć wkroczenia na nową ścieżkę kariery. Varane jest związany z Realem od 18 roku życia, a niedługo skończy 28. Czuje więc, że pewien etap jego kariery zbliża się końca, a on chciałby spróbować swoich sił w Premier League.

1

@MesQueUnClub_87 Nie zauważyłem, zwracam honor.

1

@lukasbarca86 zajebisty kupon

0

@Roobo "Będzie dzisiaj bardzo ciężko ale PSG ma ten gen frajerstwa".
Śmiesznie to brzmi po meczach z Romą czy Liverpoolem

2

Ale wczoraj Taremi zachował się jak junior. Mając wynik i żółtą kartkę wykopał piłkę po gwizdku za co dostał drugie żółtko i w konsekwencji został wykluczony.

0

@D10SLEO Półfinaliście LM to dla Ciebie ogóry? Ajax przegrał w półfinale z Totkami gdzie w dwumeczu było 3:3, a Lyon został rozjechany 3:0 przez maszynę zwaną Bayern, która wygrała z Barceloną 8:2.

2

@Comentateiro Przecież tutaj są śmieszki z kibiców Liverpoolu czy Realu, a większość użytkowników zachowuje się tak samo, jak nie gorzej. Najgorzej jest w trakcie meczu Barcelony czy to innego ZNIENAWIDZONEGO klubu (bo wygrał z Barceloną), dlatego nie zaglądam tutaj w weekendy i w trakcie meczów.

3

@betonito Trochę szacunku chłopcze.

2

@mrboom coraz dziwniejsze te ogłoszenia matrymonialne

0

@swiergol2 No jasne, że jego wiedza jest na pewno większa niż przeciętnego kibica, ale w czym Ci przeszkadzają ludzie, którzy mają jakieś swoje zdanie i wizję klubu, a nie znają Amora, bo nie rozumiem? Nie każdy jest kibicem Barcelony od kilkudziesięciu lat i nie każdy ma ochotę studiować historię Blaugrany. Z ciekawości puściłem ankietę na temat tego czy użytkownicy LR wiedzę, że Amor jest kierownikiem prasowym, tutaj masz link:
https://strawpoll.com/gwwk8odcs/r
Wnioski wyciągnij sobie sam i proszę skończmy już dyskusję, bo nigdzie ona nie prowadzi. Jeśli według Ciebie tylko prawdziwy kibic, który zna historię klubu i wie kto na jakim szczeblu zasiada ma prawo wypowiadać się na temat ewentualnych transferów klubu na forum internetowym to naprawdę nie mamy tutaj o czym gadać.

5

@bari_94 A dla mnie to właśnie Napoli jest już sufitem dla Zielińskiego. Ewentualnie w innych włoskich klubach typu Juve czy Inter mógłby się odnaleźć, ale w innej lidze w mocniejszym zespole myślę, że nie dałby sobie rady.

1

Czy wiedziałeś, że Guillermo Amor pełni obecnie funkcję Kierownika prasowego w Barcelonie?
https://strawpoll.com/gwwk8odcs

0

@swiergol2 Ale tutaj nikt nie podważa słów kierownika prasowego? :D Każdy ma swoje zdanie na temat transferów i każdy ma swoją wizję zespołu? Nie wiem o co Ci chodzi zupełnie. To jak Amor powie, że według niego Halland jest lepszym transferem dla Barcelony niż Mbappe to każdy ma się z nim zgodzić, bo zagrał 300 meczów w Barcelonie?

1

@tobiasson92 Czyli teraz inflacja i ujemne stopy procentowe będą wpier**lały Twój hajs? XD miodzio

0

@swiergol2 Wybaczam.
Nie wiem co ma wspólnego wiedza na temat tego kto jest Kierownikiem prasowym z wiedzą na temat umiejętności czy przydatności zawodników w zespole.

0

@swiergol2 Każdy kibic? No jak widać nie każdy, bo nie interesował mnie za bardzo temat obsady stanowiska Kierownika prasowego. Możliwe, że czytając artykuły owe nazwisko mi się przewijało, ale po prostu ten fakt ignorowałem. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dalszego zagłębiania się w struktury Barcelony :)

0

@Quavosk następny ...

0

@Pawel13sz Jak będzie 2:0 dla Barcelony to na jakim jest miejscu?

0

@swiergol2 No potrzebowałem skoro napisałem, że według Transfermarkt. Nie rozumiem skąd Twoje pytanie.

0

@FCBparasiempre Transfermarkt pokazuje, że obecnie zatrudniony w Barcelonie na stanowisku Kierownik prasowy.

2

@Omoziu Odkąd Espanyol i Girona spadli z LL to chyba nie ma żadnej konkurencji o miano Dumy Katalonii

0

@Rourke Zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną nie powinno tam być karnego.

1

@July_6_BcN Dziękuję kochana i wzajemnie ;*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?