Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@ksobi "animowany skunks jest częścią kultu gwałtu" XD ten świat to już naprawdę popie***liło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Mow_mi_Douglas domyśl się
1
@AnnaMarianna A gdzie tutaj ktoś narzeka, że kupienie kwiatka to okropna rzecz? Widziałem tylko posty z życzeniami, a też do kilku wpisów był dodany żarcik. Trochę dystansu kobieto.
0
@Colon
0
Komentarz usunięty
3
@Michal03 Nie, nie jest to normalne. Zrób zwrot, a jak nie uznają to reklamację.
43
Niemcy - średnia krajowa: 1600 EUR, cena prądu 48.7 EUR/MWh
Polska - średnia krajowa: 600 EUR, cena prądu 58.8 EUR/MWh
0
@ArterkHD Ogólnie jak nie pali Ci się z zakupem auta lub czegokolwiek to nie bierz kredytu :D No chyba, że potrzebujesz pilnie na dojazdy do pracy, ale myślę, że w kilku tysiącach się powinieneś zmieścić.
11
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro No nie wiem. Obejrzałem tylko pierwszą połowę, bo potem włączyłem sobie derby Manchesteru i jednak spotkanie w PL bardziej mi się podobało, szybsze tempo zdecydowanie.
1
@ksobi $.$
6
@klopx Dziękuję kochany
51
Wiecie dlaczego Fiorentino Perez tak często chodzi do kościoła?
Jedyna szansa żeby zobaczyć mężczyznę ubranego na biało podnoszącego puchar.
4
@patataj A to nie jest blond?
1
@cat_r37 Wyprowadzanie piłki, a rozgrywanie to dwie zupełnie różne rzeczy. W pierwszym zespole MIngueza raczej jest na dnie klubowej hierarchii jeśli chodzi o technikę. Dla mnie on wyróżnia się walecznością, zaangażowaniem, grą na wyprzedzenie oraz wejściami z piłką na połowę przeciwnika kiedy nikt się tego nie spodziewa.
0
@kamilop Mingueza słynie z rozgrywania piłki? XD pierwsze słyszę
5
U mnie krupa śnieżna właśnie pada, pierwszy raz takie zjawisko na oczy widzę. Jakby styropian leciał z nieba
1
@Denzon słonecznie
0
@Miszcz Textu FCB Niby tak, ale ostatnio ma problemy z wywalczeniem pierwszego składu w Rennes.
1
@BarcaInfo Ale na treningu czy po treningu?
6
@jakub1906 Kubuś ten temat to był gorący wczoraj, cała LR o tym pisała. Dawaj dzisiaj coś nowego, a nie odgrzewany kotlet
89
Raphaël Varane z Sergio Ramosem poszli na dyskotekę i przy barze zobaczyli laskę 10/10. Francuz mówi do Ramosa:
- Nie masz jaj żeby w nią wejść
No i Sergio złamał jej nogę
0
Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie "Kto z trójki Xavi, Iniesta, Busquets w największym stopniu przyczynił się do sukcesów Barcelony.
https://strawpoll.com/61dgq99sg
1
@Archie
2
@Chakalaka A La Rambla tak
0
@TheNekro94 a co Ci się nie spodobało?
1
https://strawpoll.com/61dgq99sg
7
@macio_944 Pomimo mojej nienawiści do karakana to nie wiem co ma wspólnego wyjście na ludzi z ocenami w szkole.
3
@ObiektywnyKibic121 Ale tak jest za każdym razem gdy przegrywa jakiś klub. Nie ważne czy to Barcelona, Sevilla, Real Madryt, ManUtd, PSG czy Legia. Zawsze najgorszy będzie sędzia, który jest rozliczany tylko ze złych decyzji, a dobre są przemilczane. Na La Rambli też ile razy jest lament na sędziego po przegranej Barcelony nawet jak podjął słuszną decyzję.