Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MaziFCB No już widzę jak to on biegł to Téléfoot i prosił się żeby dać wywiad. Pewnie dostał pytanie dotyczące jego minut na boisku to po prostu odpowiedział.
0
@lucca87 Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) przeprosiła i zgodziła się
wypłacić odszkodowanie piłkarzowi Mamadou Sakho za niesłuszne
zawieszenie w 2016 roku. Z jego powodu francuski obrońca, który wówczas
grał w Liverpoolu, nie mógł wystąpić w mistrzostwach Europy.
Ogólnie koleś zapowiadał się na topowego ŚO, ale zawieszenie FIFA i kilka kontuzji dobitnie zahamowało jego karierę.
18
8 lat temu portal BR Football stworzył listę piłkarzy, którzy w 2020 roku mieli być najlepsi na świecie.
1. Neymar Jr
2. Mario Gotze
3. Eden Hazard
4. Thiago Alcantara
5. Christian Eriksen
6. Lucas Moura
7. Jack Wilshere
8. Mario Balotelli
9. Ox Chamberlain
10. Mamadou Sakho
Kto Was najbardziej zaskoczył?
1
@MESSIah16 No rozwija się, rozwija, ale męski sport jeszcze szybciej się rozwija i cały czas ucieka kobietom. Kobiecy sport nigdy nie będzie tak atrakcyjny jak męski.
1
@Barcza223 Napisałem, że podliczane fakty przewinień kibiców, zamknięcia stadionu czy zawieszenia trenera, dyrektora lub innych pracowników klubu.
22
@Chakalaka Co kupiłeś Panu Tuskowi w tym roku? ;)
1
@Jacu327 Jeśli mimo tych wyliczeń nadal nie można wyłonić lepszej drużyny, ostatecznie o kolejności decydują żółte i czerwone kartki, a także są podliczane fakty przewinień kibiców, zamknięcia stadionu czy zawieszenia trenera, dyrektora lub innych pracowników klubu.
0
@paweldunajecfcb Wiem, że Steve Carell sobie robił, a to znany aktor, więc go znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@donleo12 zrobię screena, ale jak nie odpadniemy w ćwierćfinale to przesyłasz mi jakąś dobrą łychę, okey? Jak odpadniemy to ja Tobie coś zafunduję. Zróbmy jakieś emocje, a nie bezsensowne przewidywania, a potem struganie wróżbity macieja
3
@draxidox Dom - zrobiłem kolację, ubrałem garniak, świece w każdym kącie pokoju, włączyłem jej ulubioną piosenkę.
2
@masq Najlepiej jak podarujesz coś bez okazji, wtedy dopiero radocha jest
0
@ronni37 tak średnio, czasem działają, a czasem nie
1
@ksobi https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQotZdraK_drLBGLiecSsHd7UUYcKHVppr8lg&usqp=CAU
0
@LS Przepraszam bardzo, ale ja jednak nie jestem homoseksualny. Bardzo mi schlebiasz, ale niestety nie.
2
Minął roczek od rejestracji na LR. Dostaje się za to jakiegoś achievka czy coś?
1
@FCB24 Przecież to LR, gdzie Ty byś chciał obiektywności?
4
@barcelonaLM Liceum OGÓLNOKSZTAŁCĄCE jest po to żeby naprowadzić Cię na dany kierunek, pomóc Ci wybrać, co będziesz w życiu robił, a także pomóc Ci przygotować się do matury, która jest potrzebna by dostać się na studia. I co to za bzdura, że tylko najlepsi się potrafią sami uczyć? Tylko 10% uczniów potrafi wyjąć książkę, poszukać informacji w internecie, spróbować rozwiązywać samodzielnie zadania czy ćwiczyć dane umiejętności? Ci, co nie zdają to przez całe LO się opierdzielają. Od razu uprzedzam, że LO nie spełniają swojej roli należycie.
10
@barcelonaLM Jak ktoś chce dobrze maturę napisać to sam śmiało się nauczy, bo zawsze w szkole było za mało informacji. A jak ktoś matury nie zdaje to jest po prostu tępy, bo 30% to strzelając bym uzbierał.
0
@lukaszmatusiewicz Busquets 1 x MŚ, 1 x ME, 3 x LM, 8 x Mistrz Hiszpanii, 6 x Puchar Hiszpanii, 8 x Superpuchar Hiszpanii, 3 x KMŚ, 3 x Superpuchar UEFA
Mbappe 1 x MŚ, 4 x Mistrz Francji, 2 x Puchar Francji, 2 x Puchar Ligi Francuskiej, 1 x ME u19, 3 x Superpuchar Francji
Jak widać po trofeach to Busi jest o wiele lepszym piłkarzem, bo Hiszpania > Francja, więc Mbappe niech szykuje tyłek na lanie.
7
@AlwaysBlaugrana A co gdyby tak kogoś nowego dopuścić do władzy? Czemu zawsze musimy iść w ten pis i po?
4
@LuisSalvano Niby porażka w pierwszym meczu 2:0 to nie tragedia, ale jednak czuję, że brakuje nam kogoś pokroju Neymara. Brakuje kogoś, kto wziąłby na siebie ciężar gry jak genialny Brazylijczyk w rewanżu z PSG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Cwaniak4 Nie. Będzie lepiej jak się pozbędziemy szrotu typu Braithwait, Coutinho, Firpo czy Umtiti.
7
@VamosRakieta Ile dryblingów? Ile dziureczek? Ile flip flapów? No bardzo mało, nic nie pokazał, więc wyjazd mi z tym cieniasem.
3
@tbas No, bo właśnie taka jest rola Rakitica - człowiek od czarnej roboty. W Barcelonie też nie był wiodąca postacią, nie błyszczał zagraniami ani dryblingami, a po prostu harował, biegał i walczył. I to są właśnie piłkarze, których zwykły kibic, który nigdy nie grał w piłkę i się bardziej w taktyczne aspekty nie zagłębiał, nie zauważy. Nie mówię, że Rakitić powinien zostać w Barcelonie, bo jego przygoda słusznie dobiegła końca.
1
@blaugrana_92 Ja Pedro Pascala jednak najbardziej kojarzę z Gry o Tron
13
@kamilop Założę się, że jeszcze wczoraj nie wiedziałeś o istnieniu Kounde
5
@Ghotti Ale jak to możliwe? Przecież przed meczem z Sevillą już byliśmy faworytami w meczu z PSG? Czy to możliwe żeby jeden mecz zmienił sposób postrzegania sytuacji przez LR o 180 stopni? Nieeee.
3
Dzisiaj BTTS @1.60 wchodzi jak nóż w masło
4
@juliacicha świat strimów
1
Praca szuka człowieka!
Tak, to prawdziwy nabór. I tak, po raz pierwszy w historii Polki i Polacy mogą wziąć udział w rekrutacji na stanowiska astronautów ESA, bo nabór został rozpisany po raz pierwszy od 11 lat, a Polska dopiero od niespełna 9 lat roku należy do Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA).
Wnioski aplikacyjne na stanowisko astronauty ESA będzie można składać od 31 marca do 28 maja 2021 roku i agencja będzie rozpatrywać wyłącznie zgłoszenia przesłane w ciągu tych ośmiu tygodni na adres strony karier ESA: ESA Career website. Następnie rozpocznie się sześcioetapowy proces selekcji, który ma się zakończyć w październiku 2022 roku.
16 lutego agencja organizuje serię spotkań dla mediów, podczas których można się będzie więcej dowiedzieć na temat wakatów, które mają zapoczątkować zmianę pokoleniową w ESA.
Aby jednak nie czekać na informacje tak długo, już teraz zajrzałam na stronę ze szczegółowymi wymaganiami względem kandydatów. Oto one:
- poczucie odpowiedzialności i determinacja w wykonywaniu zadań;
- odpowiednie wykształcenie w dyscyplinach naukowych lub technicznych w połączeniu z wybitnym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie badań, zastosowań lub w zakresie edukacji, poparte umiejętnościami w zakresie korzystania z systemów i aplikacji komputerowych;
- doskonałe zdrowie i kondycja fizyczna, umożliwiające ukończenie długotrwałego szkolenia i wzięcie udziału w trwających miesiącami lotach kosmicznych;
- umiejętność radzenia sobie ze stresem, również w sytuacjach kryzysowych;
- umiejętność pracy w grupie, samokontrola i opanowanie;
- łatwość w dostosowaniu się do zmiennych warunków i zdolność zdroworozsądkowej oceny sytuacji;
- gotowość do podróżowania i spędzania długich okresów czasu poza domem;
- mile widziane doświadczenie w pilotażu samolotów, zwłaszcza na stanowisku pilota doświadczalnego lub inżyniera pokładowego. Im więcej doświadczenia w tej dziedzinie ma kandydatka/kandydat, tym lepiej;
- umiejętność wypowiadania się przed publicznością, prasą;
- obowiązkowa biegła znajomość języka angielskiego, atutem jest też dobra znajomość języka rosyjskiego (część szkolenia odbywa się w Rosji);
- mile widziana wiedza o kulturze amerykańskiej, rosyjskiej i japońskiej (ze względu na kontakty z innymi astronautami na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej).
Poprzednia rekrutacja astronautów ESA odbyła się między majem 2008 roku a majem 2009 roku. Spośród wielu kandydatów do procesu rekrutacyjnego zakwalifikowało się 8413 osób, spośród których 20 maja 2009 roku wybrano sześciu nowych astronautów ESA (pięciu mężczyzn i jedną kobietę). Rozpoczęli oni podstawowe szkolenie 1 września 2009 roku.
[crazynauka]