0

@Muszynianka Dest od dwóch dni siedzi w domu i porusza się wyłącznie samochodem, bo Mbappe powiedział, że jak go spotka na ulicy to go zabije.

0

@Janiama "Natomiast jeżeli odejdzie Messi to tym bardziej nowy Prezydent będzie musiał stanąć na rzęsach by nowym nazwiskiem lub nowymi nazwiskami przyciągnąć ludzi przed ekrany."
Tutaj nie podoba mi się taka opcja, że prezydent musi zrobić wszystko byleby uzupełnić lukę po Messim, która i tak nie jest możliwa do załatania. Tak samo było w przypadku odejścia Neymara, gdzie zainwestowano pieniądze na szybko w Coutinho oraz Dembele i czas pokazał, że był to błąd. Najlepiej po ewentualnym odejściu Leo podejmować kroki z chłodną głową, bardzo powoli i ostrożnie.

1

@Jacu327 Życzę Wam żebyście odbudowali się i żeby to znowu Barcelona i Real rozdawały karty na europejskiej arenie. Moim marzeniem jest żeby kluby budowały skład na wychowankach lub przemyślanych transferach, których kwota nie przekroczy wartości powiatu Łękołody. Ostatnie zakupy Barcelony jak i Realu, których suma przekraczała kilkadziesiąt milionów złotych to jest żart. Chciałbym żeby sprowadzani byli młodzi i perspektywiczni gracze za 10-15 mln, a nie nahypowane gwiazdeczki.

1

@MesQueUnClub_87 rola Vincenta Vegi fenomenalna, ale teraz Travolta z tym botoksem jak jakiś robot wygląda

3

@barcowy1899 Jak nie ma szans? Szanse są zawsze, niewielkie, ale są.

0

@endriuuu2 Nie w erze VAR

9

Dani Alves:
Grałem dla Bahii w lidze brazylijskiej, kiedy po którymś z meczów podszedł do mnie łowca talentów i mówi:
- Sevilla jest zainteresowana tym żeby Cię sprowadzić.
Mówię:
- Sevilla ... wow, niesamowite.
On:
- Wiesz gdzie to jest?
Mówię:
- Oczywiście, że wiem gdzie jest Sevilla. Sev-ila. Uwielbiam ją.
Ale tak naprawdę nie miałem k**wa pojęcia gdzie jest Sevilla. Równie dobrze mogłaby być na księżycu, ale sposób w jaki wymówił nazwę miasta sprawił, że wyglądało to na coś ważnego. Dlatego skłamałem.
Kilka dni później zacząłem się zastanawiać gdzie to rzeczywiście jest i dowiedziałem się, że Sevilla gra przeciwko Barcelonie i Realowi Madryt. Po portugalsku mamy wyrażenie na takie okazje, więc powiedziałem sobie "agora". To coś jak "bang!". W tamtym momencie wiedziałem już, że zwiedzę świat i zostanę prawdziwą gwiazdą.

8

@PatrykBarcelona 3-miesięczne wypowiedzenie umowy i bajo

1

@Azi dlatego, że na pewno zna się na piłce dużo lepiej od Ciebie i wie co robi

0

@Azi a dlaczego uważasz, że mu się nie uda?

10

@Azi bo nie bawimy się w zwalnianie pracowników po krótkim okresie pracy, a fajnie byłoby dać szansę trenerowi żeby poukładał zespół tak jak chce. Solskjaera też na początku wszyscy zwalniali, a zobacz jak teraz ManU się odrodził jak feniks z popiołów KRA KRA

0

@JaroCoach na razie to niech się rozwijają i grają z głową, bo jedna kontuzja może całą karierę zepsuć

0

@sintesox no tak samo jak mówienie, że Mbappe robiłby krok w tył przechodząc do Realu XD a dlaczego? bo mają kryzys, a PSG wygrało z Barceloną? uważam, że Real jest dużo większą marką od PSG i prędzej czy później się odbiją z tego syfu w jaki wpadli i na pewno topowi zawodnicy mają większe perspektywy w Realu niż PSG

0

@wojtekjoe no i gdzie nie liczy się talent kierowcy, a to kto ma lepszy sprzęt. Też nie lubię sztucznej kasy pompowanej w piłkę, ale bez tego miałbyś co roku pojedynki typu Real vs Milan czy Chelsea vs Bayern, a kluby, które były daleko za nimi nie miały żadnych perspektyw żeby coś osiągnąć.

3

@sintesox Bo jakby przeszedł do Realu to już nie byłoby go w PSG? XD

0

@clyde Normalnie jakbym widział Busquetsa czy Albę, którzy mają ten sam tok myślenia, a potem widać jak ich gra wygląda :D

0

@ef z jednej strony dobrze, bo płaczki odejdą i będą kibicować peseże czy bajernowi

0

@Cwaniak4 czemu? myślę, że Real z Mbappe > PSG bez Mbappe

9

@PatrykBarca Toć temat transferu Pjanica był wałkowany milion razy, serio nie wiesz o co w tym wszystkim chodziło?

0

@joloskyy a ktoś napisał, że tu jest coś szokującego? ot zwykła ciekawostka dla zainteresowanych

1

Maria Skłodowska-Curie i jej mąż odkrywają nowy pierwiastek.
Nowy pierwiastek:
- Rad jestem

1

Dialog pomiędzy Pique i Griezmannem uchwycony przez kamery podczas wczorajszego meczu:

Pique: K***a, trzymajcie długo piłkę do cholery, k***a! Dalej! Trzymajcie piłkę!
Griezmann: Uspokój się, przestań krzyczeć, k***a!
Pique: K***a Grizi, nie! Pie***l się, cierpimy, cisnęli nas przez pięć minut.
Griezmann: Nie krzycz na mnie! Też cierpię.
Pique: Do cholery, biegamy jak szaleni.
Griezmann: Też biegam jak szalony!

0

@Fawrf Najbardziej mi szkoda Mareczka naszego ;(

13

2

Naprawdę wolałbym żeby w tym roku w LM nie odbywały się rewanże.

4

@DaPi Marketingowo nigdy nie będziemy na poziomie Sevilli. Sama nazwa Barcelona jest rozpoznawalna na całym świecie i nie ma szans, że po odejściu Messiego wszyscy zapomną o tym klubie. Na pewno stracimy marketingowo, ale myślę, że nadal będziemy w topie.

1

@Mns21 Bo jest słabym trenerem i wprowadzenie w 60 minucie Trincao czy Braithwaita zmieniłoby oblicze meczu.

2

@Survier Pewnie, zwalajcie winę na Koemana, który nie trafił żadnego gola i nie wymyślił jakieś genialnej taktyki. Tutaj zabrakło umiejętności indywidualnych, psychiki, a przede wszystkim zaangażowania poszczególnych zawodników (chyba każdy wie o kogo chodzi).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?