Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio? Martin i Pjanic? XD
1
@chudymc teraz zauważyłem, że la rambla funkcję uciela. Ta funkcja jeżeli to powinno być
=JEZELI(A11=20;A6;JEZELI(A11 znak większości 20;A6-1;JEZELI(A11 znak mniejszości;A6+1)))
oczywiście większości i mniejszości zastąp symbolami < I >
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@chudymc Tutaj jeszcze udało mi się opracować wersję, która da Ci ZAWSZE sumę 20, ale czasami (rzadko) zdarzy się, że pierwsza liczbą będzie -1.
Tutaj przykład:
https://zapodaj.net/31a50369c34ea.jpg.html
Szybko instrukcja:
1) A1:V4 funkcja =LOS()
2) A6 funkcja =ZAOKR(A1/SUMA(A1:A4)*20;0) i przeciągasz w prawo
A7 funkcja =ZAOKR(A2/SUMA(A1:A4)*20;0) i przeciągasz w prawo
A8 funkcja =ZAOKR(A3/SUMA(A1:A4)*20;0) i przeciągasz w prawo
A9 funkcja =ZAOKR(A4/SUMA(A1:A4)*20;0) i przeciągasz w prawo
A11 funkcja =SUMA(A6:A9)
3)A13 funkcja =JEŻELI(A11=20;A6;JEŻELI(A1120;A6-1))) i przeciągasz w prawo
A14 funkcja =ZAOKR(A2/SUMA(A1:A4)*20;0) i przeciągasz w prawo
A15 funkcja =ZAOKR(A3/SUMA(A1:A4)*20;0) i przeciągasz w prawo
A16 funkcja =ZAOKR(A4/SUMA(A1:A4)*20;0) i przeciągasz w prawo
A18 funkcja =SUMA(A13:A16)
Oczywiście potem na pustej komórce wciskasz delete i losuje się
Już chyba lepszego systemu tutaj nie wymyślę ;) Powodzenia
1
@Thomas99PL 18 milionów, a co do tego czy Milik jest lepszy od Martina to mam duże wątpliwości
1
@Thomas99PL Może zmiennik w Marsylii. Po co nam kolejne Brejtłajty?
1
@Zoker https://zapodaj.net/e2a9e1a071481.jpg.html
0
@Barca_Big_Moment Ciekawe czy wynagrodzenie jest dla Messiego aż tak ważne
1
@chudymc https://zapodaj.net/19ab85ba55ade.jpg.html
Jeszcze udało mi się takie coś wykombinować, ale niestety przez zaokrąglanie wynik nie zawsze jest równy 20. W celu ułatwienia wykrycia 20 użyłem formatowania warunkowego, który podświetla komórki gdzie liczby dają wynik 20.
1) Pierwsza część, czyli A1:V5 to funkcja =LOS()
2) Druga część:
w A9 dałem =A1/SUMA(A1:A4)*20 i przeciągasz w prawo, więc w V9 będzie =V1/SUMA(V1:V4)*20
w A10 dałem =A2/SUMA(A1:A4)*20 i przeciągasz w prawo, więc V10 będzie =V2/SUMA(V1:V4)*20
w A11 dałem =A3/SUMA(A1:A4)*20 i przeciągasz w prawo, więc V11 będzie =V3/SUMA(V1:V4)*20
w A12 dałem =A4/SUMA(A1:A4)*20 i przeciągasz w prawo, więc V12 będzie =V4/SUMA(V1:V4)*20
3)
w A14 dałem =ZAOKR(A9;0) i przeciągasz w prawo, więc V14 będzie =ZAOKR(V9;0)
w A15 dałem =ZAOKR(A10;0) i przeciągasz w prawo
w A16 dałem =A3/SUMA(A1:A4)*20 i przeciągasz w prawo
w A17 dałem =A4/SUMA(A1:A4)*20 i przeciągasz w prawo
A19 dałem =SUMA(A14:A17) i przeciągasz w prawo
Wybierasz komórkę A19 -> Narzędzia główne -> Tam gdzie masz Style jest Formatowanie Warunkowe -> Reguły wyróżniania komórek -> Równe
i już dalej sobie poradzisz
Oczywiście w celu dalszego losowania wybierasz pustą komórkę i klikasz Delete :D
Mam nadzieję, że pomogłem coś :)
0
@kaamil1910 Najlepszy strzelec drużyny powinien grać na rozgrywaniu? Wiadomo, że Messi na pewno poradziłby sobie lepiej od Pedriego, ale niech gra wyżej.
36
Rok 2037. 17 rok pandemii. 36 fala zachorowań.
Na Ziemi zostało ok. 950 mln ludzi. Wszyscy pozostali zmarli, ale nie na koronawirusa, a z głodu. Dopóki był internet było wiadomo, że faktyczna zachorowalność wynosi 6%, a śmiertelność poniżej 1%. To mniej niż w sraczce.
W 2022 roku załamała się światowa gospodarka. W 2023 wybuchła wojna o wodę, żywność, zasoby metali i przywrócenie Przyjaciół na Netflixie.
Pieniądz przestał istnieć. Globalny bank wdrożył cyfrowy e-pieniądz z pomocą Chin, które wymusiły używanie tej waluty w wymianie handlowej. Waluta upadła, bo nikt nie wychodził z domu, nie pracował, nie zarabiał i nie wydawał, a jakiś geniusz wpadł na pomysł, żeby walutę oprzeć na Linuxie.
WHO zaleca noszenie 2 maseczek oraz majtek na twarzy. Co ładniejsi mogą nosić stringi, inni - bokserki. Można chodzić tylko na czworaka i tylko między 10 a 18, ale i tak nie ma gdzie.
Wszystko zamknięte.
Nie ma restauracji, siłowni ani hoteli. Nie ma samochodów ani wakacji. Nie ma pracy. Ludzie dostają bony żywnościowe od rządów za posłuszeństwo. Skończyły się maskotki z Biedronki.
Ostatnie wolne wybory odbyły się w Bułgarii, w 2026. Orlen kupił TVN.
Tadeusz Rydzyk nie rozliczył się ze swojego PITa. Krystyna Pawłowicz nadal jest singielką a Patryk Jaki chce zmuszać mężczyzn do porodów.
11
@Survier Nie, Mingueza jest za słaby na taki klub jak Barcelona.
3
@amanter Oczywiście, że Mbappe
1
@chudymc oczywiście - w polu C9 napisz funkcję =SUMA(C1:C4), a nie minus :D
1
@chudymc No to jedyne co udało mi się wykombinować w excelu to:
- w polu A1 napisz funkcję =LOS.ZAKR(1;20) (do 20 jeśli mogą być zero też wchodzi w grę, a jeśli nie to =LOS.ZAKR(1;17) i przeciągnij aż do A4
- w polu A7 napisz funkcję =(A9/SUMA(A1:A4))
- w polu A9 napisz 20
- w polu C1 napisz funkcję =ZAOKR(A1*$A$7;0) i przeciągnij aż do C4
- w polu C9 napisz funkcję =-SUMA(C1:C4)
teraz wybierz byle jaką komórkę i naciskaj "del" i wtedy będą losowały Ci się liczby w polach C1:C4, a ich suma będzie w polu C9. Jeśli suma będzie -20 to przepisuj sobie :)
Nie wiem czy coś Ci to da, ale powodzenia
5
@barcowy1899 Nie ze względu na jego wymagania finansowe
0
@chudymc Jedziesz od początku:
1-1-1-17
1-1-2-16
1-1-3-15
itd.
0
@BarcaInfo Czemu zestawili Messiego i Ronaldo z typowymi 9?
0
@Muszynianka Dest od dwóch dni siedzi w domu i porusza się wyłącznie samochodem, bo Mbappe powiedział, że jak go spotka na ulicy to go zabije.
0
@Janiama "Natomiast jeżeli odejdzie Messi to tym bardziej nowy Prezydent będzie musiał stanąć na rzęsach by nowym nazwiskiem lub nowymi nazwiskami przyciągnąć ludzi przed ekrany."
Tutaj nie podoba mi się taka opcja, że prezydent musi zrobić wszystko byleby uzupełnić lukę po Messim, która i tak nie jest możliwa do załatania. Tak samo było w przypadku odejścia Neymara, gdzie zainwestowano pieniądze na szybko w Coutinho oraz Dembele i czas pokazał, że był to błąd. Najlepiej po ewentualnym odejściu Leo podejmować kroki z chłodną głową, bardzo powoli i ostrożnie.
1
@Jacu327 Życzę Wam żebyście odbudowali się i żeby to znowu Barcelona i Real rozdawały karty na europejskiej arenie. Moim marzeniem jest żeby kluby budowały skład na wychowankach lub przemyślanych transferach, których kwota nie przekroczy wartości powiatu Łękołody. Ostatnie zakupy Barcelony jak i Realu, których suma przekraczała kilkadziesiąt milionów złotych to jest żart. Chciałbym żeby sprowadzani byli młodzi i perspektywiczni gracze za 10-15 mln, a nie nahypowane gwiazdeczki.
1
@MesQueUnClub_87 rola Vincenta Vegi fenomenalna, ale teraz Travolta z tym botoksem jak jakiś robot wygląda
3
@barcowy1899 Jak nie ma szans? Szanse są zawsze, niewielkie, ale są.
0
@endriuuu2 Nie w erze VAR
9
Dani Alves:
Grałem dla Bahii w lidze brazylijskiej, kiedy po którymś z meczów podszedł do mnie łowca talentów i mówi:
- Sevilla jest zainteresowana tym żeby Cię sprowadzić.
Mówię:
- Sevilla ... wow, niesamowite.
On:
- Wiesz gdzie to jest?
Mówię:
- Oczywiście, że wiem gdzie jest Sevilla. Sev-ila. Uwielbiam ją.
Ale tak naprawdę nie miałem k**wa pojęcia gdzie jest Sevilla. Równie dobrze mogłaby być na księżycu, ale sposób w jaki wymówił nazwę miasta sprawił, że wyglądało to na coś ważnego. Dlatego skłamałem.
Kilka dni później zacząłem się zastanawiać gdzie to rzeczywiście jest i dowiedziałem się, że Sevilla gra przeciwko Barcelonie i Realowi Madryt. Po portugalsku mamy wyrażenie na takie okazje, więc powiedziałem sobie "agora". To coś jak "bang!". W tamtym momencie wiedziałem już, że zwiedzę świat i zostanę prawdziwą gwiazdą.
8
@PatrykBarcelona 3-miesięczne wypowiedzenie umowy i bajo
1
@Azi dlatego, że na pewno zna się na piłce dużo lepiej od Ciebie i wie co robi
0
@Azi a dlaczego uważasz, że mu się nie uda?
10
@Azi bo nie bawimy się w zwalnianie pracowników po krótkim okresie pracy, a fajnie byłoby dać szansę trenerowi żeby poukładał zespół tak jak chce. Solskjaera też na początku wszyscy zwalniali, a zobacz jak teraz ManU się odrodził jak feniks z popiołów KRA KRA
0
https://zapodaj.net/4a6d0c45c3cdd.jpg.html