75

@LeoMessi1994 za darmo bym to zrobił

0

sam już nie wiem, trzeba w google sprawdzić

0

albo i nie

0

@masq prawda

2

@MesQueUnClub_87 gęsty żurek z jajeczkiem, a na drugie to zbyt trudna decyzja

0

@lucas/catalan pieniądze są ważniejsze od poglądów, a zwłaszcza takich

0

Pytanie do inwestorów, co tam macie w swoim portfelu?

7

@RobiS ucz się ucz, bo języki się potem bardzo przydają

2

@Fawrf Za całokształt dostałeś Ty prowokatorze

18

@Czeresniafcb Oglądasz na krzywy ryj za darmo i jeszcze kilkuminutowe ścinki Cię wkurzają?

3

@ProMILs No to masz słabego neta, bo ja zawsze oglądam w Full HD i naprawdę ścinki są rzadkością.

1

@Mario96w Spokojnie, szukam jakieś wartościowej dziewczyny po studiach i robię kolejne.

36

Nie wiem czemu wy narzekacie.
Ja sobie zrobiłem dwójkę dzieci z dwoma innymi lambadziarami i jestem samotnym ojcem. Z lambadziarami nie mam kontaktu, ale oskarżyłem je o alimenty i dostaję po 900 pln za każdego bachorka. Z MOPSu dostaję kolejne 400 pln na każde dziecko, bo nie opłaca mi się pracować i sobie siedzę cały dzień w domku na LR. Na osiedlu jest jadłodajnia, z której codziennie 365 dni w roku mam darmowy obiad, a ciuchy dostaję z Caritasu, więc nawet nie muszę po lumpkach chodzić. Pięćset plus może jeszcze zwiększą, bo teraz na mniej starcza niż kiedyś, a ceny alkoholu cały czas rosną.
Podsumowując, dostaję 2 x 900 + 2 x 400 + 2 x 500 = 3 600 na rękę. Wiadomo, że nie jest to dużo, ale za dużych wymagań nie mam, więc nie narzekam. Macie może jakieś pewniaki na dzisiaj? Ostatnio 2k przerąbałem u buka i teraz się muszę odkuć, a socjal dopiero mi 10 lutego wpłynie.

3

Cała Polska krzyczy dziś

9

@masq Potwierdzam, moje oczekiwania też przerósł, ale jest za słaby na Barcelonę, a potencjału dużego w nim nie zauważam, obym się mylił.

8

Komentarz usunięty

3

@IrekPOL ale co nam mówi tu objętość? Może to być ładunek o wymiarach 28 x 1 x 1 m, a może być też 4 x 3,5 x 2 m, więc najpierw napisz co to za ładunek? Kilka kartonów czy może jakaś płyta.

5

@clyde Lubisz młodych, bo ja lubię milfy? Mam 15 lat. Pozdrawiam

1

@Ghotti ?akalakars

37

@Isso89 ŁIJO ŁIJO ŁIJO już po Ciebie jadą

3

@geass Nie słuchaj ludzi, którzy narzekają na piłkarzy, bo starają się grać odważnie i próbują dawać prostopadłe piłki, bo oni będą narzekać na wszystko.
Słuchaj ludzi, którzy mówią, że Puć to taki trochę jeździec bez głowy, bo on chciałby na tym boisku być wszędzie,no tak niestety się nie da. Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Nie jestem fanem Pucia i dla mnie nigdy nie zrobi dużej kariery (głównie przez swoje warunki fizyczne), ale trzymam jak najbardziej za niego kciuki.

0

@Yoshi94 Możliwe, ale Junior nie daje żadnych argumentów żebym myślał inaczej.
Popełnia błędy w grze defensywnej - jak nie ustawi się źle to innym razem pójdzie na raz. W grze ofensywnej to jakby go nie było. Wczoraj dostał taką piłkę metr za plecy i nie zrobił nic żeby utrzymać ją w boisku, a po prostu stwierdził, że nie dobiegnie i odpuścił. Nawet zaangażowania u niego nie widać.

17

Junior Firpo jest obecnie najgorszym zawodnikiem pierwszej drużyny.

0

@SelloutCrowd oglądałem to w TV XD nie pisz głupot

0

@SelloutCrowd To na tym zdjęciu gdzie ma nogę? xD

0

@AlexDark00 @Rewolucja123 Oficjalnej informacji nie ma, ale tutaj macie zdjęcie z ostatniego RAW.
https://site-cdn.givemesport.com/images/21/01/05/6689b882e5363a333bb7ebbc66fe4c23/1201.jpg

0

@tobiasson92 No to wtedy zakładasz, że szczepienia będą odbywały się po 30 dni w miesiącu, a to chyba niemożliwe żeby w święta i weekendy szczepić tyle osób.

0

@AlexDark00 Nogę mu amputowali

1

@tobiasson92 75 000 * 30 * 20 (już taka minimalna liczba dni roboczych) = 45 mln, więc troszkę te Twoje rachunki coś nie tak

1

@pele1282 Po lewej stronie Mark Henry, czyli "najsilniejszy człowiek świata", który ma teraz nogą amputowaną :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?