0

@priest9999 Nie mówię, że to co zrobił zarząd było dobry posunięciem, bo na pewno dało się to zrobić lepiej, np. tak jak mówisz - obniżenie pensji lub transfer do MLS, ligi chińskiej czy innej europejskiej ligi (np. holenderska). Napisałem tylko, że trzymanie Suareza z pensją taką jaką dostawał byłoby głupim pomysłem.

5

@hoeniker Czyli rozumiem, że Ty byś dalej trzymał Suareza, który pobierał gigantyczną pensję i kopał się po czole przez 80% czasu na boisku?

0

@Robr9 nie ma ograniczeń :D sam teraz biorę udział w kursie sędziowskim w kpzpn

3

@BarcaInfo No i transfer do Barcelony wykluczony

2

- Rypin. Tragedia podczas "morsowania". Zanurkował pod lodem i nie wypłynął
- Zdobywała Babią Górę w samych spodenkach i biustonoszu. W stanie hipotermii trafiła do szpitala

Brawo dla inteligentów

1

@klopx no skoro jest post, w którym użytkownik narzeka tylko na sędziego, a nie wspomni o słabej grze Barcelony czy błędach indywidualnych to można to tak odczytać

5

Serio niektórzy zrzucają wczorajszą porażkę na złe sędziowanie?

0

@koksik2700 Druga karteczka to już jest

7

@VamosRakieta Zajebiście silną. Zawsze patrzę na FDJ, kiedy z oglądam mecz, nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi 10 pierwszych słów, 5 pierwszych gestów Traincao i i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki. A wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach.

0

Szybkie odpadnięcie z Pucharu i chłopaki mogą skupiać się i zachowywać siły na ligę.

0

@fifek ale wiesz, że ja wtedy użyłem sarkazmu? xD

1

Komentarz usunięty

9

@LuisSalvano i tak nejmar nie przyjdzie

5

@Kuczek Nie, Barcelona zdobywa teraz komplet punktów i wygrywa ligę

1

@tobiasson92 No i prawidłowo :) Będę mógł sobie popatrzeć w TV jak burżua jeździ

10

@Zip Cała lewica w jednym obrazku

28

@Chwytliwy Nie dziwię się, że matury nie zdałeś

0

@clyde Na internecie masz :) Polecam Radio 357 i Radio Nowy Świat

0

@clyde Tylko z kolegami w pracy. Wcześniej leciało jakieś gówienko pokroju Radio Zet czy Radio Złote przeboje, ale po rozpadzie Trójki wpadło Radio Nowy Świat, które było ciekawą alternatywą, a od tygodnia działa Radio 357, które jest spoczko. Różne gatunki muzyczne, wielu prowadzących, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma jak w tych radiach, które wymieniłaś, granych na okrągło tym samych "hitów".

4

@Szicek10 Jakby to powiedział @VamosRakieta "z jednej strony fajnie, że Real przegrał, a z drugiej strony zajebiście".

0

@draxidox U mnie mamy PPE

0

@Ghostface No niestety mi jest to przykro pisać, ale to Ty jesteś upośledzony, bo jako jedyny chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nie chcę tutaj się zwierzać, ale jak już zacząłem to Ci wytłumaczę, bo jesteś zbyt mało inteligentny żeby zrozumieć oczywistość.
Chodziło o to, że nie myślałem żeby uprawiać seks w tym wieku, bo oczywistym, że same sprawy intymne mnie interesowały, intrygowały (jak każdego zresztą). Jakbym miał w wieku 15 lat wybór czy uprawiać seks czy nie to na bank bym tego nie zrobił. Teraz mam narzeczoną, a alkohol pijam sobie okazjonalnie ze znajomymi/rodziną, więc normalnym człowiekiem jestem, który przeczyta xcoś dwa razy zanim napisze głupotę.

2

@Bykunn Nie nudziliśmy się, więc nie szukaliśmy też zabawy w alkoholu

32

Ja w wieku 13-stu czy tam 15-stu lat to wracałem ze szkoły i szedłem z chłopakami pograć w piłkę, a potem się jakieś bajki w domu oglądało, ewentualnie pograło na kompie w NFS czy cs 1.6, a tutaj dzieci zachodzą w ciążę, a drugie dzieci je mordują. O wypiciu alkoholu czy seksie to mi nawet przez głowę taka myśl nie przeszła. Masakra.

0

@koksik2700 Toć ja widzę w mediach polskich i zagranicznych informacje o tym, że Puig jest bohaterem Barcelony, bo zgłosił się na ochotnika do strzelania ostatniego karnego. Ansu w wieku 18 lat już dużo bardziej medialny czy Puć, więc nic dziwnego, że media trochę bardziej by o tym pisały. Natomiast, tak jak już wspomniałem, na większości sportowych portalach jest informacja o karnym Pucia.

6

@matimocny1 Różnica jest taka, że Varane potrzebował doświadczonego partnera, przy którym czuł się pewnie i był mega stoperem. Jeśli Ramos pauzował to Rafałek już tak dobrze nie grał. Araujo na razie czy to gra z Lengletem, czy z Minguezą to pokazuje swój duży potencjał. Może zbyt optymistycznie do tego podchodzę, ale naprawdę widzę przyszłość w tym zawodniku.

1

@bixmix Według mnie jak wygramy bez Messiego w składzie to niech sobie odpocznie, a jak przegramy bez niego to niech zagra.

9

@sebasek99 A w pierwszej połowie to jakby go nie było na boisku. Gole z drugiej połowy rzeczywiście tuszują słaby występ.

0

Gdyby nie karne to dla mnie wczorajsze spotkanie byłoby najnudniejszym meczem Barcelony pod wodzą Koemana, pod koniec już usypiałem.

3

@Adamski69 Good morning, why are you gea?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?