7

@NeroTFP Przecież i tak zdalne jest, więc na kompie siedzą

6

@Dziki15 Ciekawostka: W Parku Jurajskim za dźwięk dinozaurów robiły odgłosy żółwi podczas godów

1

@MesQueUnClub96 Tak i nie

1

@tadzik447 Armagedon zostanie wywołany przez falę sejsmiczną, która powstanie poprzez zderzenie się pięści Stanowskiego i Najmana :D

2

@Dzemix111 Może się czuje na 15-18 lat? Tak się czuł od zawsze, ale teraz postanowił wyjawić to światu. Proszę być tolerancyjnym.

4

@MesQueUnClub96 około 15-18%

6

Dzisiaj 21 grudzień - początek astronomicznej zimy i najkrótszy dzień w roku

13

@MarioVeB! Uważaj, bo inne kraje zrobią tak, że nie będą niezaszczepionych wpuszczać. Biorąc pod uwagę, że jest to kilkuletni proces to już widzę jak wprowadzą zakaz przylotu turystów i biznesmenów.

11

@MarioVeB! Kto chce być szczepiony to niech się szczepi przecież wiadomo, ale niech jeden z drugim później nie narzeka, że nagle trzecia ręka urosła albo Bill Gates kieruje Tobą i promieniujesz 5G.
Coś za coś jak to się mówi

3

@DaPi Że Stanowski to pajac to nic nowego

9

Najman krzyczący "Stanowski" pod budynkiem Rakowa skojarzył mi się ze sceną z "Troi" kiedy to Achilles wzywał do walki Hektora :D

https://i.makeagif.com/media/5-24-2015/MS2rKx.gif

0

@Bocheno1 no praktycznie w każdej sytuacji gdzie jest 3 atakujących na jednego obrońce gdzie akcja nie kończy się golem to raczej wina atakujących

0

@kaamil1910 Bardziej z boku, co nie zmienia faktu, że turek zszedłby lekko do prawej strony i Kimpembe by nie dał rady mu tej piłki odebrać.

0

@Bocheno1 A tutaj Cię zaskoczę, bo ja oglądałem akurat ten mecz (ostatni na kuponie).
Wślizg Kimpembe faktycznie spektakularny, ale w tej sytuacji bardziej okazję na gola zepsuł Burak Yilmaz, który praktycznie wbiegł z piłką w nogi francuza.

2

@NaFazieHitman Oj pamiętał
@ranger3120 pisał dzisiaj o niej :)

5

@michal26 Studenci medycyny się szczepią, znajomi po studiach się szczepią, znajomi znajomych po studiach się szczepią, a koleś, który technikum nie potrafił skończyć się nie szczepi. A Ty co? Czemu na studia nie poszedłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Joe_Pesci tragedia

1

@Piotr,1985 Posłuchaj sobie jego "starszych kawałków" z 2012-2014 roku. To była muzyka dla dorosłych

2

@kacperek2005letsgo weź sobie najpierw pooglądaj gole Robercika, a dopiero potem pisz posty

28

@TheGoldenEleven No ale brak wygranej Lewandowskiego to kpina

2

@MesQueUnClub_87 madafaka
Jest to aktor, który chyba akceptuje większość proponowanych mu ról.

Quentin napisał rolę Julesa specjalnie dla Jacskona. Jednakże omal nie została ona oddana Paulowi Calderenowi po jego przesłuchaniu. Kiedy Jackson o tym usłyszał, poleciał do L.A. i "odkręcił" przesłuchanie, zostając przy roli Julesa. Calderon musiał zadowolić się rolą Paula - barmana.

0

@Mario96w Tylko te najpopularniejsze?

3

@Sysia11 A Ronaldo w Bayernie, a Lewy w Liverpoolu

7

@Nigaki Ja prosiłem o 2 zł blikiem, bo mi brakło, a miałem pewną taśmę na fortunie to mnie wyśmiał

3

@BarcaInfo Też jestem za tym żeby odszedł, a moje XD odnosi się do tego, że klub sam sobie taką sytuację zafundował wyciągając go za krocie i oferując mu kosmiczną pensje, a potem sprowadzał piłkarzy o podobnym profilu.

0

@BarcaInfo Jedno wielkie XD

0

@Zip Do odejścia do peseże :D

5

@kacperek2005letsgo Oj Kacperek, młody jesteś i zaślepiony blaskiem wielkiego Leo. Oczywiście, że Messi był najlepszy w tym roku w drużynie FC Barcelona, ale niestety katalońska ekipa grała kupę przez cały rok, a Messi pomimo swojej zajebistości obniżył loty. Nadal jest na poziomie top graczy świata, ale w tym roku Lewandowski zasłużył jak mało kto. Wygrał wszystko co mógł. Oczywiście, że miał lepszych kolegów do pomocy, ale sytuacje też trzeba potrafić wykorzystać. Ciężką pracą sobie to wygrał. Nie szło mu rozgrywanie to się nauczył. Karne mu nie szły to sobie wyćwiczył. Dyblować nie potrafił to się nauczył. Przykład dla każdego piłkarza.

0

@Kenxu a czemu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?