Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Strzał Messiego
https://x.com/i/status/1345825623546208256
22
"Nie żyje Marek "Krzykacz" Pawłowski! Gwiazdor znanego programu "Złomowisko PL", emitowanego od pięciu lat na kanale Discovery Channel, odszedł niespodziewanie 31 grudnia wieczorem. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną jego zgonu. W mediach społecznościowych mnożą się wzruszające słowa przyjaciół Marka Pawłowskiego."
2
Świętego spokoju, tego Wam życzę.
4
Jeśli ktoś z Was nie ogląda ligi angielskiej i nie zna postaci Skhodrana Mustafiego to polecam ten krótki, ale jakże bardzo rzeczowy film. Poświęćcie niecałe dwie minuty swojego życia i przenieście się do świata, gdzie Niemiec pokazuje przepiękną i dojrzałą grę obronną.
0
@Pawlak1992 Nie. Poza tym popatrz sobie czego dotyczyło pytanie. Teoretycznie Griezmann > Neymar, bo Antoś był gwiazdą repry gdy wygrywali MŚ
0
@sonek https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMzU3NTg3NjIwMDoxfWWXOOAy5CyvAIU%3D&kind=M
5
Dlaczego Alba tak mało strzela? Przecież on co mecz ma ze 2-3 okazje jak jest sam na sam z bramkarzem, co prawda kąt ostry, ale niech spróbuje. On za to woli pchać piłkę na siłę do Messiego, który jest kryty przez kilku zawodników.
5
@Survier Ty tak serio? Dla mnie Martin jest za słaby na Barcelonę. Pomimo mojej dużej sympatii do jego osoby, bo zaangażowania i pracowitości mu odmówić nie można, to gość jednak w najważniejszych momentach nie potrafi wykorzystać 100% sytuacji. W czasach kryzysu może być jako uzupełnienie składu, ale nie jest to piłkarz na klub, który chce wrócić do topki.
0
@Pawlak1992 No toć nie można porównywać takich piłkarzy i poruszać się tylko po jednej płaszczyźnie myślenia. Zobacz sobie ile zagrał Cou w Bayernie, a ile Pinto w Barcelonie.
0
@neeed Wygrał? Wygrał. Jak sądzisz, że Neymar osiągnął więcej w futbolu niż Griezmann i Coutinho razem wzięci to nie ma chyba sensu tej dyskusji prowadzić.
1
@neeed Aż chciałoby się powiedzieć coś brzydkiego, więc powiem JAJCO XD
Z tych najważniejszych trofeów
Neymar - 1 x LM
Griezmann - 1 x MŚ
Coutinho - 1 X LM, 1 x Copa America
O innych triumfach nie będę mówił, bo Cou i Griezmann wygrali więcej. A jak kolega @destiny pisał to piłkarsko Neymar o wiele, wiele lepszy niż tamta dwójka razem wzięta.
1
@neeed Kariery
3
@sopelinho Ja co roku biorę udział w szlachetnej paczce, dość często w miarę swoich możliwości dorzucam się na siepomaga.pl, pomagam starszej Pani z naprzeciwka, bo wynoszę jej śmieci co jakiś czas, a nie chcę się szczepić, bo po prostu uważam, że szczepionka powstała za szybko. I co teraz? Jestem empatyczny czy jestem jak to nazwałeś pustakiem?
0
@pazio23 Jeśli jesteś fanem Gothica to Elex
1
@sopelinho No nie wpadłem na to
10
@sopelinho Już? Skończyłeś? Ktoś się nie chce szczepić to jego wybór i nic Ci do tego.
1
@MesQueUnClub_87 Z tej listy najbardziej podobał mi się "Grand Budapest Hotel"
7
@NeroTFP Przecież i tak zdalne jest, więc na kompie siedzą
6
@Dziki15 Ciekawostka: W Parku Jurajskim za dźwięk dinozaurów robiły odgłosy żółwi podczas godów
1
@MesQueUnClub96 Tak i nie
1
@tadzik447 Armagedon zostanie wywołany przez falę sejsmiczną, która powstanie poprzez zderzenie się pięści Stanowskiego i Najmana :D
2
@Dzemix111 Może się czuje na 15-18 lat? Tak się czuł od zawsze, ale teraz postanowił wyjawić to światu. Proszę być tolerancyjnym.
4
@MesQueUnClub96 około 15-18%
6
Dzisiaj 21 grudzień - początek astronomicznej zimy i najkrótszy dzień w roku
13
@MarioVeB! Uważaj, bo inne kraje zrobią tak, że nie będą niezaszczepionych wpuszczać. Biorąc pod uwagę, że jest to kilkuletni proces to już widzę jak wprowadzą zakaz przylotu turystów i biznesmenów.
11
@MarioVeB! Kto chce być szczepiony to niech się szczepi przecież wiadomo, ale niech jeden z drugim później nie narzeka, że nagle trzecia ręka urosła albo Bill Gates kieruje Tobą i promieniujesz 5G.
Coś za coś jak to się mówi
3
@DaPi Że Stanowski to pajac to nic nowego
9
Najman krzyczący "Stanowski" pod budynkiem Rakowa skojarzył mi się ze sceną z "Troi" kiedy to Achilles wzywał do walki Hektora :D
https://i.makeagif.com/media/5-24-2015/MS2rKx.gif
0
@Bocheno1 no praktycznie w każdej sytuacji gdzie jest 3 atakujących na jednego obrońce gdzie akcja nie kończy się golem to raczej wina atakujących
0
@kaamil1910 Bardziej z boku, co nie zmienia faktu, że turek zszedłby lekko do prawej strony i Kimpembe by nie dał rady mu tej piłki odebrać.