0

@Fawrf Czyli jak proponujesz obstawić?

2

@Janiama Podejrzewam, że zagrają z pełnymi gaciami, bo to jest mecz o pierwsze miejsce w grupie, więc boją się trafić na kogoś silnego w 1/8. Wyczuwam dzisiaj sporo chaotycznej gry, podawania na siłę do Messiego i wylewu w obronie. Obym się mylił.

0

@Fawrf Jaki kurs mordeczko?

0

Na stronie https://www.kalendarzswiat.pl/dzisiaj widnieje informacja, że dzisiejszy dzień jest dłuższy od najkrótszego o 9 min, wczorajszy natomiast był dłuższy od najkrótszego o 8 minut. Ktoś wie z czego to wynika? Byłem przekonany, że najkrótszy dzień w roku to 22 grudzień i codziennie do tej daty dzień jest krótszy o 4 minuty (2 minuty później wschód i 2 minuty później zachód).

1

@kamilop To czemu nie na Coutinho albo Griezmannie skoro na nich też wydała +100 mln? A jak wartość Ansu Fatiego też przekroczy 100 mln to świadczy o tym, że Barca buduje na nim skład?

2

@VamosRakieta Kiedyś (śmiesznie to brzmi, bo jeszcze w tamtym sezonie tak było) Messi podchodził do wolnego to wyglądało to jak karny, bo walił gola za golem. Teraz to te wolne są irytujące, a Leoś widzi, że mu nie wychodzi to powinien dać spróbować Coutinho albo Pjanicowi, bo też potrafią pierdyknąć.

0

@kamilop To radzę zapoznać się ze statystykami. Nawet gdyby Dembele był w czołówce spędzonych minut na boisku to nie jest to jednoznaczne z budowaniem składu pod niego.

12

@kamilop Kto buduje skład pod Dembele? XD

1

@zadafcb Smutne, ale wiesz czemu rzeczniczka PiS informuje o śmierci aktorki?

0

@donleo12 Jest początek grudnia, więc jaki sezon stracony? W 2014 roku też graliśmy kupę, a potem po porażce na Anoeta coś się odmieniło i LM wpadła.

3

@chavez też nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Bartunek to trzeba na spokojnie, zrób ankietę i zobaczymy co inni użytkownicy o tym myślą XD

10

A ja wam mówię, że Barcelona jeszcze wykręci majstra. Jak nie to obiecuję wam w obecności świadków, możecie robić screeny, że nie usunę swojego konta ani nie zrobię żadnej ankiety.

6

@Adamski69 Trzeba przyznać, że Jose ładnie potrafi pojechać jak wygrywa, ale co innego jak stoi po drugiej stronie i wtedy winę zrzuca na wszystkich dookoła.

0

@kamil9040 Potwierdzam. Dzisiaj dostałem informację, że transport pociągiem opóźni się o tydzień ze względu na brak wagonów oraz kontenerów.
Kumulacja zakupów świątecznych oraz skutki covida. Dużo firm z Wielkiej Brytanii się zabezpiecza i kupują na zaś, bo nie wiedzą jak będzie wyglądała sytuacja po wyjściu z UE, które następuje z początkiem 2021 roku.

1

@koziar No ja jednak wolę i bardziej cenię Andresa. Co prawda widziałem tylko kompilacje najlepszych zagrań tych Panów i może kilka całych meczów, co nie zmienia faktu, że żaden z nich nie zaimponował mi tak jak Iniesta.

1

@Rewolucja123 Jednak Iniesta > Xavi. Według mnie Iniesta jest drugim w historii najlepszym zawodnikiem europejskim, zaraz za Cristiano.

4

@grejtxkrzychu Zdecydowanie Lenglet, za to największe rozczarowanie dla mnie to de Jong

6

@MesQueUnClub_87 Spokojnie byczku, jeszcze będziemy mieli jako kibice Barcelony swoje 5 minut. Nie wiem czy w tym sezonie, ale na pewno nadejdą ;)

0

@kaamil1910 W internecie też jest napisane, że ziemia jest płaska, ale w to bym za bardzo nie wierzył.

1

@kaamil1910 Dlaczego? Bo tak mówi większość czy przeanalizowałeś sytuację?

0

@baczmus Nigdzie nie napisałem, że jestem tolerancyjny, a co więcej kiedyś napisałem tutaj post, że jestem nietolerancyjny jeśli chodzi o sprawy trans.

Tutaj link: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8493276#comment-8493276

1

@Foton No niestety tak to wygląda. Niby wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się krzywdzenie drugiego człowieka, ale zwykły posty z opinią czy też żartem jest od razu usuwany. Masz akceptować wszystko co się wokół Ciebie dzieje, bez wyjątków.

0

@baczmus Normą jest to, że osoba, która posiada dwa chromosomy X oraz posiada wszystkie (zdecydowana większość) cechy anatomiczne właściwe dla kobiety, a nie mężczyzny jest kobietą :) I nie używaj swojego wczorajszego przykładu z TV i akwarium, bo był bez sensu.
A jeśli chodzi o szacunek to ja szanuję wszystkich, którzy nie robią krzywdy drugiemu człowiekowi. Decyzji zaś o zmianie płci nie szanuję i jej nie rozumiem, a krzywdy tym ludziom nie robię :) :) :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Yosemite Zdobyła więcej, bo miała więcej przedstawicieli

0

@Yosemite Barcelona wygra LM to hiszpańska się utrzyma

0

@LuisSalvano Jak coś odbiega od normy to nie jest normalne, a to, że niektóre normy są bezsensowne to już druga sprawa.

1

@Kusco15 Potwierdzam

0

@msmsms PAN Elliot nic sobie nie zmienił. Wygląda jak kobieta, ma ciało kobiety, wszystkie części intymne kobiety, ale chce żeby traktowano go jak mężczyznę.
Ciekawe czy ktoś mu zaoferuje jakieś męskie role, bo pewnie kobiecych już nie przyjmie. Wypadałoby też wycofać się z nominacji oraz zwrócić nagrody, który wygrał za damskie role, bo przecież od dawna coś czuł, że jest mężczyzną w ciele kobiety.

2

@Messibestplayerintheworld Adam Małysz 43 urodziny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?