Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz I normalnie odpalasz sobie tego "kompa" kiedy chcesz? Nie ma żadnych ograniczeń? Musisz zainstalować tam steama czy jest już zainstalowany i się logujesz? Jak to wygląda?
0
@Unikatowy Moi kumple z pracy czytali ostatnio "Małe życie" i przyznali się, że się popłakali taka wzruszająca. Może spróbuj taki tytuł?
4
@draxidox No rzeczywiście 25 zł za miesiąc to dużo jak wartość komputera, na który pójdzie Ci Cyberpunk na ultra to jakieś 5000 zł
0
@kuz serio takie coś istnieje? :D Pierwsze słyszę, pomysł genialny
1
@Guffi Za jakieś 2 lata :D
3
@patry295 A cóż to za pytanie? Kto ocenia filmy na filmwebie nie oglądając ich? Ja zrobiłem tak tylko raz w przypadku gdy sztucznie była podnoszona ocena filmu 365 dni. Dałem jedyneczkę.
0
@Chaoss Spadki spowodowane przez covid to były w marcu/kwietniu i miesiąc temu. Spadek CD Projekt spowodowany jest premierą gry.
0
@Bobo25 Codziennie niskie ceny
3
@kerouac śliczny avatar
0
@Quarhodron paleta cieni, klasycznie
0
@lucca87 wyszło mi w tym roku około 30%, ale zostały mi jeszcze ze dwie osoby, więc myślę, że dobiję do 40%. W sumie to jest kwestia indywidualna i po prostu kup/zrób coś żeby sprawić komuś przyjemność, ponieważ liczy się gest, a nie to ile wydałeś na prezenty.
5
Jak wejdziecie sobie w najlepsze komentarze to ciekawe TOP3 jest. @VamosRakieta lecisz po ZP byku.
1
@Gwyn Jasne, komuś innemu wkręcaj takie bajki!
11
@Gwyn Pomógłbym Ci kolego, ale za avatar niestety odpuszczam temat :(
0
@Survier Będzie grał normalnie. Hattriczek w pierwszym meczu i dublecik w drugim EZ
2
@Klaudix Jakiś nóż do działań w lesie :) Leśni ludzie lubią noże
1
@mkord Normalnie? Zorientowałem się w temacie i był to aktor, który występował głównie w latach 80 i 90-tych, wiec filmy z lat, które mało oglądałem. Ignorantem jesteś Ty, bo jak widać nie potrafisz zrozumieć (zbyt głupi?), że nie każdy musi posiadać wiedzę z takiego samego zakresu jak Ty.
4
@kazbychu Nikogo nie znałem
3
@pt9 Ty już płaczesz
4
Będziemy grać z wielkim PSG, które rok w rok dociera do finału LM i niszczą każdego po kolei.
Oni mają 3 miejsce w lidze, tylko punkt i dwa punkty przewagi nad czwartym i piątym miejscem. W grupie (silna grupa, jasne) przegrali jeden mecz z Lipskiem i jeden z Manchasterem. Rok temu w LM w półfinale wygrali z Atalantą dzięki golom w 90 i 93 minucie. Czy na ten moment są silniejsi od Barcelony? No są. Czy są faworytem? No są. Czy Barcelona gra kompletną kupę? No gra. ALE do meczu z PSG zostało jeszcze sporo czasu, więc wszystko się może zmienić. Barcelona mogła trafić dużo gorzej - Liverpool, City czy Bayern, więc nie wiem na co wy narzekacie. Na ten moment nie bylibyśmy faworytem nawet przeciwko BvB. Pozostaje liczyć, że przez te 3 miesiące coś się zmieni i machina Koemana w końcu ruszy.
3
Skoro ludzie na LR mówią, że koniec naszej przygody z LM to co by było gdyby Barca trafiła na City, Liverpool czy Bayern. Według mnie losowanie dobre, mogło być lepiej, ale i tak mamy szanse na awans.
0
@TheNekro94 no beka xDD tutaj same pewniaki, nie to co piłka nożna gdzie wszystko się może zdarzyć .. ohhh wait
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy tylko dla mnie PSG nie jest aż takim mocnym faworytem? Gra robiona przez duo Mbappe - Neymar, którzy jeśli będą mieli dzień to zrobią wiatrak z Lengleta, ale do lutego jeszcze mnóstwo czasu.
0
P$G
0
@Kacstiff No pierwsze miejsce w grupie mieli, wiec łatwiej będą mieli w 1/8
0
Będzie BvB
3
@BarcaInfo I te strzały Messiego z wolnego, które ja bym mocniej wykonał swoją słabsza nogą
1
@Ojciec5tkidzieci "Opowiem wam krótką historię. Pewnego dnia Carles Puyol zaprosił mnie do swojego domu. „Chodź Andres, obejrzymy mecz Ferencvarosu” - powiedział. Włączyliśmy mecz w 70 minucie i pierwszym obrazkiem, jaki zobaczyliśmy, był Demeble prowadzący zespół Barcelony. Nagle Carles wszedł na drzewo, strącił piłkę, a przy okazji kawałek liścia rozciął mu skórę. Chwilę później zeskoczył na dół ,a krew rozsmarował na twarzy, twierdząc, że jest wojownikiem. „Co się stało?” - zapytałem. „Nie mogę oglądać mojej drużyny, gdy jej kapitanem jest Dembele. Wyłączył telewizor i zaczęliśmy rozmawiać o wielu rzeczach. To dużo mówi, co myślą na jego temat legendy klubu".
2
https://static.polter.pl/sub/_bB5499.jpg
Myślicie, że w dzisiejszych czasach możliwe jest żeby białoskóry aktor został pomalowany na czarno i zagrał rolę jak Robert Downey Jr. w "Jajach w tropikach"?