0

@kuz I normalnie odpalasz sobie tego "kompa" kiedy chcesz? Nie ma żadnych ograniczeń? Musisz zainstalować tam steama czy jest już zainstalowany i się logujesz? Jak to wygląda?

0

@Unikatowy Moi kumple z pracy czytali ostatnio "Małe życie" i przyznali się, że się popłakali taka wzruszająca. Może spróbuj taki tytuł?

4

@draxidox No rzeczywiście 25 zł za miesiąc to dużo jak wartość komputera, na który pójdzie Ci Cyberpunk na ultra to jakieś 5000 zł

0

@kuz serio takie coś istnieje? :D Pierwsze słyszę, pomysł genialny

1

@Guffi Za jakieś 2 lata :D

3

@patry295 A cóż to za pytanie? Kto ocenia filmy na filmwebie nie oglądając ich? Ja zrobiłem tak tylko raz w przypadku gdy sztucznie była podnoszona ocena filmu 365 dni. Dałem jedyneczkę.

0

@Chaoss Spadki spowodowane przez covid to były w marcu/kwietniu i miesiąc temu. Spadek CD Projekt spowodowany jest premierą gry.

0

@Bobo25 Codziennie niskie ceny

3

@kerouac śliczny avatar

0

@Quarhodron paleta cieni, klasycznie

0

@lucca87 wyszło mi w tym roku około 30%, ale zostały mi jeszcze ze dwie osoby, więc myślę, że dobiję do 40%. W sumie to jest kwestia indywidualna i po prostu kup/zrób coś żeby sprawić komuś przyjemność, ponieważ liczy się gest, a nie to ile wydałeś na prezenty.

5

Jak wejdziecie sobie w najlepsze komentarze to ciekawe TOP3 jest. @VamosRakieta lecisz po ZP byku.

1

@Gwyn Jasne, komuś innemu wkręcaj takie bajki!

11

@Gwyn Pomógłbym Ci kolego, ale za avatar niestety odpuszczam temat :(

0

@Survier Będzie grał normalnie. Hattriczek w pierwszym meczu i dublecik w drugim EZ

2

@Klaudix Jakiś nóż do działań w lesie :) Leśni ludzie lubią noże

1

@mkord Normalnie? Zorientowałem się w temacie i był to aktor, który występował głównie w latach 80 i 90-tych, wiec filmy z lat, które mało oglądałem. Ignorantem jesteś Ty, bo jak widać nie potrafisz zrozumieć (zbyt głupi?), że nie każdy musi posiadać wiedzę z takiego samego zakresu jak Ty.

4

@kazbychu Nikogo nie znałem

3

@pt9 Ty już płaczesz

4

Będziemy grać z wielkim PSG, które rok w rok dociera do finału LM i niszczą każdego po kolei.
Oni mają 3 miejsce w lidze, tylko punkt i dwa punkty przewagi nad czwartym i piątym miejscem. W grupie (silna grupa, jasne) przegrali jeden mecz z Lipskiem i jeden z Manchasterem. Rok temu w LM w półfinale wygrali z Atalantą dzięki golom w 90 i 93 minucie. Czy na ten moment są silniejsi od Barcelony? No są. Czy są faworytem? No są. Czy Barcelona gra kompletną kupę? No gra. ALE do meczu z PSG zostało jeszcze sporo czasu, więc wszystko się może zmienić. Barcelona mogła trafić dużo gorzej - Liverpool, City czy Bayern, więc nie wiem na co wy narzekacie. Na ten moment nie bylibyśmy faworytem nawet przeciwko BvB. Pozostaje liczyć, że przez te 3 miesiące coś się zmieni i machina Koemana w końcu ruszy.

3

Skoro ludzie na LR mówią, że koniec naszej przygody z LM to co by było gdyby Barca trafiła na City, Liverpool czy Bayern. Według mnie losowanie dobre, mogło być lepiej, ale i tak mamy szanse na awans.

0

@TheNekro94 no beka xDD tutaj same pewniaki, nie to co piłka nożna gdzie wszystko się może zdarzyć .. ohhh wait

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy tylko dla mnie PSG nie jest aż takim mocnym faworytem? Gra robiona przez duo Mbappe - Neymar, którzy jeśli będą mieli dzień to zrobią wiatrak z Lengleta, ale do lutego jeszcze mnóstwo czasu.

0

P$G

0

@Kacstiff No pierwsze miejsce w grupie mieli, wiec łatwiej będą mieli w 1/8

0

Będzie BvB

3

@BarcaInfo I te strzały Messiego z wolnego, które ja bym mocniej wykonał swoją słabsza nogą

1

@Ojciec5tkidzieci "Opowiem wam krótką historię. Pewnego dnia Carles Puyol zaprosił mnie do swojego domu. „Chodź Andres, obejrzymy mecz Ferencvarosu” - powiedział. Włączyliśmy mecz w 70 minucie i pierwszym obrazkiem, jaki zobaczyliśmy, był Demeble prowadzący zespół Barcelony. Nagle Carles wszedł na drzewo, strącił piłkę, a przy okazji kawałek liścia rozciął mu skórę. Chwilę później zeskoczył na dół ,a krew rozsmarował na twarzy, twierdząc, że jest wojownikiem. „Co się stało?” - zapytałem. „Nie mogę oglądać mojej drużyny, gdy jej kapitanem jest Dembele. Wyłączył telewizor i zaczęliśmy rozmawiać o wielu rzeczach. To dużo mówi, co myślą na jego temat legendy klubu".

2

https://static.polter.pl/sub/_bB5499.jpg

Myślicie, że w dzisiejszych czasach możliwe jest żeby białoskóry aktor został pomalowany na czarno i zagrał rolę jak Robert Downey Jr. w "Jajach w tropikach"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?