11

@Barca1992 raczej od Bretanii czyli historycznej krainie położonej w północno-zachodniej Francji

1

@obiektywny12 Atalanta awansuje bez dogrywki.

10

@macio_944 Nie. Im szybciej odpadną, tym lepiej. A co jeśli jakimś cudem przejdą kolejną fazę? Pamiętaj, że głupi ma zawsze szczęście.

0

@Rust_Cohle Ja ani razu, bo nie gram w piłkę zawodowo, a Ty ile razy? Poza tym Barcelona zasłużenie odpadała co roku robiąc z siebie pośmiewisko i tutaj to przyznaję, więc nie wiem też skąd Twoje pytanie. Bardziej rozchodziło mi się o to, że sukcesy Realu są efektem bardzo złej pracy sędziów.

6

@obiektywny12 No nie taki obiektywny jakoby miał na to wskazywać nick. Szkoda, że odkąd jest era VARu to Real tak naprawdę nie liczy się w Europie, a i na własnym podwórku ma ciężko. Poza tym czy dalej można zakupić koszulki sędziowskie w sklepiku Realu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nie rozumiem, nie jestem w temacie. Czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu według statutu FC Barcelony nowy prezydent musi przedstawić gwarancję w wysokości 125 mln euro? O co w tym wszystkim chodzi?

0

@joloskyy No, ale to nie był nierozważny atak, szanujmy się. Wstyd dla sędziów z wózka, którzy mając tyle powtórek z różnych kamer nie zrobili nic żeby powiedzieć głównemu, że się mylił. Zauważyłem, że znasz przepisy gry w piłkę nożną. Sędziujesz czy po prostu zapoznałeś się z nimi z ciekawości?

7

@juliacicha a czemu? Mało kto czyta artykuły i tutaj jest duża większa szansa na dyskusję. Dla mnie abstrakcją jest, że podajecie w tiki tace informacje, które 10 sekund wcześniej wkleiło 3 innych użytkowników, a nie komentuję, że to jest spam.

5

"Rafa Mir, który miał okazję strzelić wczoraj gola Barcelonie, udzielił po meczu wypowiedzi dla mediów.
- Według mnie to był karny. Po moim strzale Ter Stegen mnie dotknął. Barcelona nie uważała, że to był faul, ale my tak."
ŹRÓDŁO: fcbarca.com

To nawet nie był strzał, bo koleś po prostu w piłkę nie trafił. Miałem kurs z sędziami, którzy prowadzili spotkania w I lidze oraz byli asystentami w ekstraklasie to mówili, że mało który piłkarz zna przepisy gry w piłkę nożną. Podczas meczu padają pytania czy można łapać piłkę po podaniu z autu lub czy można uderzać z wolnego po zagraniu piłki ręką.

3

@Katalonbar 766 meczów - Messi legendą Barcelony, brakuje tylko jednego spotkania do zrównania się z Xavim
767 meczów - Messi legendą Barcelony, zrównał się z Xavim
768 meczów - Messi po raz kolejny stał się legendą Barcelony, ma najwięcej spotkań w klubie na koncie
769 meczów - ... ciekawe czy dalej o tym ludzie będą mówili

1

@TheNekro94 U mnie w biurze siedzimy w cztery osoby. Pierwsza odpadła w czwartek, druga w poniedziałek, a trzecia we wtorek. Ja jako jedyny nie zachorowałem albo przechodziłem go bezobjawowo.

4

@paweldunajecfcb No to pokaż mi taki zapis z przepisów gry w piłkę nożną, bo ja jestem po kursie i nie kojarzę niczego takiego, a chętnie bym się dokształcił. Napastnik nie trafił w piłkę, która już dawno była poza jego zasięgiem. Ter Stegen nijak wpłynął na akcję, a ledwo zahaczył go jak piłka opuszczała już pole gry. Co innego gdyby piłka leciała nawet 2 metry od napastnika, ale w jego kierunku - wtedy karny.

16

Cieszy mnie, że za Koemana zawodnicy zaczynają oddawać strzały zza pola karnego jak mają tylko trochę miejsca, a nie ma tak jak w przypadku Valverde, że za wszelką cenę próbowali wejść z piłką do bramki. A jeszcze bardziej mnie cieszy Alba, który też szuka swoich bramek, a nie tylko zagrywa do Messiego; wczoraj był bliski zdobycia kolejnego gola.

1

@Coutinho007 W momencie transferu Carroll był najdroższym brytyjskim transferem. 41 mln w sezonie 10/11 to była kupa szmalu, a Torres 59 mln. @UncleDrew 59 mln za jednego gola trochę drogo

5

@Coutinho007 Torres do Chelsea i Carroll do Liverpoolu jeszcze mogliby do top5 trafić

1

@JimMorrisonFCB Ja oglądam na zagranicznych stronach z angielskimi napisami, oczywiście NIELEGALNIE.

0

@MesQueUnClub_87 tak
@JimMorrisonFCB nie mam pojęcia, ale też dwójeczkę bym obstawił

7

Przy okazji poprzedniej kontuzji Eden powiedział, że takie przerwy mu nie przeszkadzają, bo może spędzić sobie czas z rodziną. Taki to pożyje. Nie musisz jeździć na treningi ani mecze, praktycznie zero obowiązków, a zarabiasz miliony.

7

Nominacje do Oscara:
1) The Father - Kobieta próbuje zaopiekować się ojcem wykazującym oznaki demencji, który mimo postępującej choroby pragnie pozostać samodzielny.
2) Judas and the Black Messiah - Historia Freda Hamptona, przewodniczącego Partii Czarnych Panter w Illinois i jego fatalnej zdrady dokonanej przez informatora FBI Williama O'Neala.
3) Mank - Hollywood z lat 30. zostaje ocenione oczami zjadliwego krytyka społecznego i alkoholika – Hermana J. Mankiewicza, który ściga się, by skończyć scenariusz "Obywatela Kane’a" dla Orsona Wellesa.
4) Minari - W pogoni za amerykańskim snem koreańska rodzina przenosi się do Arkansas i zakłada farmę.
5) Nomadland - Kobieta po sześćdziesiątce wybiera wędrowne życie współczesnego nomady, po tym jak w wyniku recesji straciła swój dobytek.
6) Promising Young Woman - Po tym jak tragiczne wydarzenia przekreśliły przyszłość Cassandry, młoda kobieta szuka zemsty na tych, którzy stają jej na drodze.
7) Sound of Metal - Opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie.
8) The Trial of the Chicago 7 - Pokojowy protest przerodził się w brutalne starcie z policją, a jego organizatorzy stanęli przed sądem. Tak rozpoczął się jeden z najgłośniejszych procesów w historii.

Gdybym miał zgadywać na podstawie samych opisów, który film zgarnie w tym roku Oscara to strzelałbym na Judas and the Black Messiah.

0

@puyol_presidend5 No tak :) Jak będziesz grał kurs ~ 2,3 to zawsze będzie wygrywał stawkę początkową. Przykładowo przegrasz 50, przegrasz 100, a potem postawisz 200 i wygrasz 400 to będziesz 50 pln do przodu.

1

@puyol_presidend5 Podwojenie/progresja to nazwa taktyki. Po prostu podwajasz swój wkład.

6

@puyol_presidend5 To już lepiej grać na podwojenie.
Przykładowo 50 zł na podwojenie, przegrasz to 100 zł na podwojenie, przegrasz to 200 zł na podwojenie. Kurs 2 na pewno Ci kiedyś wejdzie, a przy wygranej odzyskasz wszystkie pieniądze (oczywiście kurs 2 coś, bo przez podatek nie odzyskasz wszystkiego).

0

@KacperVEB Nikt tutaj nie mówi, że Sousa nie ma prawa powoływać kogo chce, a rozchodzi się tutaj jednak o to, że zawodnicy, którzy w swoich klubach grają mało albo co gorsze nie grają w ogóle zostali w ścisłej kadrze, a piłkarze, którzy regularnie występują (np. Kędziora) zostali odpaleni. Tak z ciekawości to ciekawe ilu zawodników wiedział na żywo, ilu tylko na filmikach, a ilu z opowiadań.

5

@Yosemite Jak dla mnie Hiszpania, Niemcy > Portugalia

3

@kuz Hazard w Chelsea był najlepszym piłkarzem w PL

0

@xBoMBoWiECx odpowiednio w City, Lyonie, BvB, City, Bayernie, Liverpoolu, Eibarze i w Rapidzie Wiedeń

5

@kuz Ale Thorgan nie zrobił większej kariery od Edena

0

@xBoMBoWiECx Na kompilacjach to nawet Pjanic będzie dobrze w wyglądał po kilku spotkaniach w Barcelonie także lepiej zobaczyć kilka meczów, a dopiero potem można się wypowiedzieć.

0

@masq Narzeczona przez dwa dni po szczepionce 39 stopni gorączki. Dodatkowo opuchlizna i ból ręki

27

@Dani13 Wielki Mateusz Morawiecki chce pokonać wirusa po raz trzeci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?