Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rourke Koledze nie chodziło o to z jakiej klasy przeciwnikiem odpadała Barcelona, a bardziej o to, że była eliminowana w pojedynkach, gdzie po pierwszym meczu miała wielką przewagę. W ostatniej dekadzie to chyba tylko bardziej PSG się sfrajerzyło w dwumeczu z Barceloną. Wolałbym odpaść w wyrównanym pojedynku z Lyonem niż wygrać z Liverpoolem pierwszy mecz 3:0, a drugi przegrać 4:0.
1
@Kapitan_SW Dużo dały wygrane mecze i zdobyte gole w lidze. To zapewne był główny czynnik, który dał Barcelonie pierwsze miejsce. Przecież tam Celtic czy Gremio są nad Liverpoolem.
6
@macio_944 Niestety przechodziłeś covida poważniej niż większość zarażonych, ale dobrze, że już powoli wracasz do zdrowia. Wszystkiego najlepszego
0
@teacherakademicki Orientujesz się jak to wygląda pod względem cenowym za całość?
10
@Nazio87 Polska gospodarka będzie mogła w końcu na 2 tygodnie odetchnąć, bo przez ostatni rok pracowała na najwyższych obrotach. A tak na serio to od wolnego to masz urlop czy co tam Ci przysługuje. Nie wiem jak się można cieszyć z kolejnego lockdałnu?
0
@Yoshi94 Nie wiem czy jestem jedyny, ale dla mnie De Gea nigdy nie był bramkarzem z TOP 3. Najbardziej kojarzy mi się on z babolami w reprezentacji, a i w klubie na palcach jednej ręki mogę policzyć mecze, w których mi zaimponował. O wiele bardziej cenię sobie takiego Handanovica.
0
@Dani13 To się lepiej dokształć. Przed słowem "ale" prawie zawsze stawiamy przecinek. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy wyrazu tego użyjemy w znaczeniu ’zastrzeżenia’ (użycie w funkcji rzeczownika).
Przykład: Zawsze jest jakieś ale.
9
@Bocheno1 Dobrze, że są zdalne, bo koledzy w szkole by Ci żyć nie dali
2
@MesQueUnClub96 przy golu Roberto było podobnie
4
@MesQueUnClub96 gol Iniesty z Chelsea
22
Wirus stanowi zagrożenie, ale władze swoimi kretyńskimi decyzjami doprowadziły do lekceważenia go przez ludzi
14
@Lub567 Jak wygrywają białe to są rasistowskie, ale jak czarne pokonają białe to już nie.
43
1. Przedwczoraj Olympique Lyon ogłosił, że ich kobiecy zespół, siedmiokrotny triumfator Ligi Mistrzów, rozegrał towarzyski mecz z młodzieżową drużyną U-16. Wynik? 3:2, oczywiście dla nastolatków.
2. Pięć lat temu podczas meczu 2 Bundeligi, sędzia Bibiana Steinhaus pokazała Karimowi Demirbaiemu czerwoną kartkę. Dlaczego? Otóż turecki zawodnik nie zgadzał się z jej decyzjami na boisku i powiedział:
"Nie ma dla Was miejsca w świecie futbolu. Kobiety do kuchni".
Piłkarz został dodatkowo zawieszony na 5 spotkań i zobowiązano go do sędziowania jednego z meczów kobiet, aby nauczył się jak szanować kobiety.
I rzeczywiście, tak się stało. Demirbai w tym meczu pokazał 7 czerwonych kartek i mecz został przerwany. Gdy go zapytano, skąd te wszystkie kartki, odpowiedział krótko:
"Kobiety do kuchni"
Źródło: Fejs
18
@Ramos9248 Tak, ponieważ covid nie jest aż tak groźny jak nam to wmawiają i śmiało można z nim normalnie żyć.
12
@paweldunajecfcb Cześć Paweł. Fajnie widzieć, że przełamujesz barierę społeczną i zaczynasz udzielać się coraz bardziej aktywnie. Mam nadzieję, że dołożysz swoją cegiełkę i razem będziemy świetnie się bawić na tym zacnym forum jakim jest La Rambla. Jeśli ktoś będzie chciał Ci pojechać po rajtach to śmiało możesz napisać do mnie w wiadomości prywatnej i spróbujemy wszystko wyjaśnić w kulturalny sposób. Miłego dnia.
4
@izabella No jak Robert bije rekordy i strzela gole w bundeslidze czy LM to ja jestem z niego dumny jako Polak, więc dla mnie zasłużenie dostał nagrodę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Bruttal Sory byku, a jak liga hiszpańska jest zdominowana przez Argentyńczyka?
9
@Nano22 Jak miałes kontakt z chorym to kwarantanna 17 dni, więc maseczki w domu nie musisz nosić ELO
9
@izabella Lewandowski został odznaczony orderem, który nadaje się m.in. za wybitne osiągnięcia sportowe, a ludzie tutaj doszukują się jakiś dziwnych rzeczy. To, że pis po raz kolejny chce podpiąć się pod sukces Polaka to nic nowego, bo wcześniej morawiecki próbował to samo robić z redami, ale nie rozumiem co Wy macie do Lewandowskiego. Chłop cieszy się, że gra sobie w niemieckiej lidze, która od zawsze była zdominowana przez Niemców, a on jako Polak pobija tam rekordy i wpisuje się na karty historii.
8
@Barca1992 Pochodzą z tydzień i znowu zamkną. Minister czarnek to niech lepiej się do dymisji poda
2
@LeoMessiah Przyjdzie Eric Garcia i wróci Pique to dla de Jonga nawet nie będzie miejsca w obronie.
0
@LeoMessiah Zwykła ciekawostka :D
16
• Dzięki dwóm bramkom przeciwko Sociedad Leo Messi wyprzedził Cristiano Ronaldo pod względem bramek nie licząc rzutów karnych:
- Messi 636
- Ronaldo 635
Argentyńczyk potrzebował 143 meczów mniej
• Choupo-Moting (Bayern) nie pojechał na zgrupowanie reprezentacji, ponieważ nie odpowiedział na wezwanie. Kameruńska federacja piłkarska wysłała zaproszenie na zły adres e-mail. Gdy się zorientowali było już za późno
A tutaj takie dwie małe ciekawostki:
• Barcelona nigdy nie wygrała meczu z Dundee United, przegrywając wszystkie cztery pojedynki.
• Były gracz Barcelony Alex Song ma 27 rodzeństwa: 17 sióstr i 10 braci.
Źródło: Fejs
1
Piotr Zieliński założył w tym sezonie Serie A najwięcej "siatek" (9). W tej statystyce prowadzi ex aequo z Luisiem Murielem (9), podium zamyka Leonardo Spinazzola (8).
Źródło: Statsbomb
3
@PershingFanatykLMFCB Da się przeżyć :D Najgorzej jak już sobie przeglądasz i chcesz dać herb czy coś tam kliknąć i nagle się pojawia reklama i wtedy w nią klikasz.
152
Fajny mem 2
https://zapodaj.net/5a40fad534c5c.jpg.html
19
@Chakalaka "Wśród nich". Ludzie o różnych poglądach, orientacji czy innych przekonaniach znajdują się w każdej grupie społecznej, a Twój wpis odbieram jako atak na prawicę.
0
@masa11 Chodziło mi o to, że z perspektywy kibica nie ma większego sensu przeżywać błędów sędziowskich na okrągło, bo i tak nic z tym nie możemy zrobić. Wczoraj temat był przewałkowany na La Rambli i tam sporo osób powiedziało co o tym sądzi. Barcelona też żadnych działań nie podejmie, bo sędzia też człowiek i pomylić się może, ale w Hiszpanii, masz rację, zdarza im się to dość często.
70
@Chakalaka Dlaczego piszesz, że prawicowcy to wszelaka to maść składająca się z homofobów, ksenofobów, rasistów, antysemitów, nacjonalistów, fanatyków religijnych oraz ludzi podważających dokonania współczesnej nauki.
Idąc tym tokiem myślenia to lewacy to geje, lesbijki, cyganie, murzyni, żydzi itp. ?
Większość Twoich postów to zwykła prowokacja i nie wiem czemu moderacja na to pozwala.