Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn Jest zapisane, że wszyscy zawodnicy podstawowej "11" muszą klęknąć
3
Na Betfanie można założyć się czy Polacy klękną na Wembley w ramach akcji "Black Lives Matter"
Tak - 2.65
Nie - 1.40
14
Pierwszy raz w swojej karierze Erling Haaland nie strzelił gola w trzech kolejnych meczach, w których wychodził na boisko od pierwszej minuty.
Skończył się
1
@Fantastyczny Chłopiec Że kobieca piłka jest nudna
7
@SamuraJack Alen Halilović miał być drugim Messim, ale seniorska piłka go zweryfikowała. Teraz wart 800 tys i gra w Championship
1
@AmigoBlancos Eutanazja powinna być indywidualną decyzją każdego człowieka. Nikt, nawet rodzice, nie powinni móc poddać swoje dziecko temu zabiegowi.
3
Smutne informacje z Ghany. Sędziowie meczu pierwszej dywizji pomiędzy drużynami Mighty Royals i Tano Bofoakwa zostali dotkliwie pobici, ponieważ "słabo sędziowali". Jeden z nich stracił wszystkie zęby. Świadkowie zdarzenia zeznali, że chciano pobić sędziów na śmierć, ale zapobiegła temu miejscowa policja. W notce pomeczowej czytamy, że nie jest to tego typu pierwszy sytuacja, ponieważ drużyna gospodarzy wykorzystuje swoich kibiców do wywierania wpływu na wynik meczów. Tamtejsza Federacja wydała zakaz przebywania kibiców na zawodach, ale nikt go nie przestrzega.
0
@Wiktoria13 Dziękuję za tak obszerne i szczegółowe wyjaśnienie. Teraz już jestem pewny, że Haaland nie trafi do Madrytu. Pozdrawiam
2
@marcin000019 Gdyby ziemia nie była płaska, a byłaby kulą to woda by spłynęła do najniższych punktów. Poniżej grafika:
http://images7.memedroid.com/images/UPLOADED668/5ae8d873d53d1.jpeg
2
@Nano22 https://www.si.com/.image/t_share/MTc5NDYwMjQwMjU5OTUwNTMy/ehh.jpg
butki sobie rozciąga
0
@Bobo25 Ale nawet teraz nie ma tego okresu 3 tygodni pomiędzy dawkami, ponieważ wydłużył on się do 3 miesięcy. Kumpel szczepił się 16 marca, a przewidywana druga dawka to 16 czerwiec.
0
@VamosRakieta No i jak tu brać na poważnie te informacje?
5
@BarcaInfo To ile jest tych priorytetów? Wcześniej czytałem, że najważniejsze jest przedłużenie umowy z Messim i Dembele.
0
@jeyx77x Ja też, ale na spacery wychodzę z narzeczoną to niestety ja nie będę mógł uciec i ją zostawić xD
7
@tomek8756 Ja sam mam maseczkę na brodzie tylko w razie gdyby policja czy straż miejska przejeżdżała w pobliżu, a i jak do sklepu wchodzę to zakładam. Polecam każdemu pooddychać świeżym powietrzem.
89
@clyde 26 lat, nie palę, piję okazyjnie (rzadko). Codziennie robię minimalnie 10 tys kroków, a do pracy dojeżdżam rowerem (2,5 km w jedną stronę). Nie choruję, a ostatnio u lekarza byłem 3 lata temu, bo zrobił mi się korek woskowy w uchu. U mnie z biura wszyscy byli chorzy (4 osoby łącznie ze mną), a ja nawet nie wiem kiedy miałem wirusa, bo żadnych objawów u siebie nie zaobserwowałem. Test na przeciwciała wyszedł pozytywny. Normalnie biegam sobie, gram w piłkę i dojeżdżam do pracy na rowerze, a kondycja taka sama jak przed chorobą. Grypę przechodziłem poważniej, bo przynajmniej gorączkę miałem. Nie mówię, że wirus nie istnieje albo że nie jest groźny, ale tutaj wszystko należy rozpatrywać indywidualnie.
5
@msmsms No, ale wszystkim jest ciężko. Zawód lekarza ogólnie jest ciężki i wymaga wielu wyrzeczeń, a oni chyba sobie zdawali sprawę z tego idąc na takie studia. Moja narzeczona była ostatnio u fryzjerki, która opowiadała, że jej księgowa rozlicza także lekarza, który właśnie działa z covidem. Gość zarabia miesięcznie ponad dwa razy więcej, więc coś za coś.
Czyli według Ciebie mamy siedzieć cały czas w domu, bo lekarzom jest ciężko? Rząd manipuluje liczbami i sam sra na obostrzenia, które wprowadza i nie dziwię się ludziom, że chcą mieć odrobinę normalności. Jak chcesz to siedź w domu, ale nie możesz mieć pretensji do innych, że chcą normalnie żyć.
1
@DawidM110 JTVP < 3
8
@msmsms Tak? Córka mojej sąsiadki, która jest pielęgniarką mówi cytując "Niech ten NIBY covid trwa jak najdłużej, bo pracy tyle samo, a zarabiam 3 razy więcej niż wcześniej". I ochłoń trochę, bo bierzesz wszystko zbyt osobiście widzę.
1
@Maicej No i fajnie mieć taką miejscówkę na wakacyjne wypady.
21
@msmsms W czasie olbrzymiego wzrostu zachorowań, który spowodowany jest przede wszystkim ogromnym wzrostem liczby wykonywanych testów. Za chwilę będą robili mniej testów to i też nowych przypadków będzie mniej. Nie daj się omamić tymi zmanipulowanymi liczbami.
81
@msmsms Ale jakim czasie? Za 10 dni parta rządząca zrobi sobie imprezkę pod pomnikiem i będą mieli wywalone na obostrzenia, tak jak było to rok temu, gdzie wirus był nowością, a oni nawet nie zachowali wymaganej odległości.
6
@Messibestplayerintheworld Cyberpunk 2077
6
@tbas Ten typek to jest debil. Biegał po oddziale onkologicznym, pokazywał twarze pacjentów, pielęgniarek oraz lekarzy i darł ryja, że ten szpital jest jego własnością i się pytał gdzie są Ci wszyscy chorzy. Były drzwi do oddziału covidowego to tylko je pokazał i nie odważył się tam wejść. Wcześniej ten typek biegał po galerii handlowej i też darł ryja na cały głos. Nie wiem czy można tego gościa nazwać wolnościowcem. To jest po prostu kretyn, który myśli, że nakręci pielęgniarkę bez maseczki i zrobi furorę w sieci, bo tymi działaniami udowodni, że nie ma covida.
13
Wziąć Depaya i liczyć na to, że nikt w tym roku nie skusi się na Haalanda (literówka Ci się wkradła) ze względu na kosmiczne oczekiwania Borusii i spróbować wyciągnąć go za rok z klauzulą.
16
@BarcaInfo Myślałem, że temat Martineza w Barcelonie upadł już dawno, a tutaj jednak niespodzianka. Niestety niespodzianka negatywna, bo nie przekonuje mnie ten zawodnik.
0
@AlexDark00 To nie jest bait ;)
1
@Mat_Cat Ale Robert Lewandowski nie gra w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Vebrol Z Węgrami jeden z lepszych na boisku.
4
@LeoMessi1994 Żul to osoba, która żuli, więc żebrze, sępi, a alkoholik to osoba, która jest uzależniona od alkoholu. Żul nie musi być alkoholikiem, ale zdecydowana większość niestety nadużywa tej używki.