26

Reporter: Są szanse na to, że zagrasz w Arsenalu w przyszłym sezonie u boku Martina Odegaarda?
Haaland: Tak, Odegaard mówił mi o zainteresowaniu ze strony Arsenalu, ale kocham mój aktualny dzwonek, gdy odbieram połączenia, nie mogę tego teraz zmienić.
Reporter: Jaki jest Twój dzwonek?
Haaland: Hymn Ligi Mistrzow

0

@monsterrize Dla Ciebie litanią jest 5 zdań? XD Czy ty kiedykolwiek jakąś książkę przeczytałeś?

1

Komentarz usunięty

2

@kuba1308VeB Filmy, gry, książka, spacer do lasu, rower, bieganie, nauka języka obcego, obejrzenie meczu, pielęgnacja roślinek, ćwiczenia w domu, posprzątaj, naucz się czegoś praktycznego, pomedytuj, pogadaj ze znajomymi przez skype, pośpij sobie, poczytaj wikipedię xD no stary, tutaj wszystko zależy od Ciebie, co lubisz robić

1

@Chakalaka To Ty jesteś w błędzie. Tusk zrobił tyle samo dobrego dla naszego kraju, co złego. W ogólnym rozrachunku wyszedł na zero. Oczywiście, że w porównaniu do aktualnych przedstawicieli władzy wypada znakomicie, ale to żaden wyczyn. Jesteś po prostu zaślepiony nienawiścią do pisu i myślisz, że taki Tusk czy PO będą zbawcami Polski. Daj w końcu jakieś konkrety poza wklejaniem wypowiedzi Tuska i zacznij normalnie dyskutować i nie chowaj głowy w piach nie odpisując gdy ktoś inny ma rację.

2

@Chakalaka Wielki Donald Tusk po raz kolejny świetna wypowiedź, która dosłownie niszczy pis. Dobrze mieć w Polsce takiego człowieka, który tak aktywnie działa na rzecz Polski i Polaków, a nie tylko bawi się w hejtowanie (słuszne z resztą) partii rządzącej na twitterze. Gdyby tylko takich Tusków było więcej to myślę, że teraz walka o hegemonię gospodarczą na świecie toczyłaby się pomiędzy Polską, a Chinami.
A tak serio to Tusk potrafi tylko fajnie gadać. Dobrze się go słucha, a jak przyjdzie co do czego to nic nie zrobi.

0

@barteq Ja nie powiedziałem ani razu, że Lewandowski zagrał dobry mecz. Napisałem tylko, że przez całe spotkanie był pod plastrem, a jak w końcu miał trochę miejsca to zrobił z tego użytek. Nigdzie w mojej wypowiedzi nie znajdziesz stwierdzenia, że Lewandowski zagrał dobry mecz.

1

Trzeba naprawdę pochwalić Węgrów za grę defensywną. Lewandowski był cały czas pod plastrem i gdy tylko mogli to Węgrzy podwajali krycie. Wiedzieli, że jest w mega formie i pozwolenie mu na swobodne działanie nie wchodziło w grę. Akcja bramkowa Roberta to był dosłownie jedyny moment w całym spotkaniu, kiedy miał trochę miejsca i od razu zrobił z tego użytek. Wielka szkoda, że reszta drużyny nie potrafi zrobić czegoś pożytecznego podczas gdy obrona przeciwnika skupia się na Lewandowskim. Grande Zieliński, który w Napoli rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze po raz kolejny znika w meczu reprezentacji. Jedna asysta (po ogromnym błędzie defensywy), jedna dziurka i 51/57 celnych podań to jego statystyki.

0

@ksobi 600k

4

@VeB 1899 Nie, Hiszpania popsuła kupon

5

@JohnnyBarca A według mnie odrobinę większe. Biorąc pod uwagę, że szanse na wygranie LM w tym sezonie wynoszą dokładnie 0,00% to transfer Haalanda wydaje się bardziej prawdopodobny. Szanse są małe, ale jest to możliwe. Po prostu Laporta musiałby sprzedać każdego niepotrzebnego piłkarza - Coutinho, Firpo, Braithwaite, Umtiti, Pjanić, Fernandes. W grę wchodzi jeszcze ewentualna sprzedaż Griezmanna i myślę, że takie działania pozwoliłyby Barcelonie na pokuszenie się o Norwega. Czy szanse na zrealizowanie tego planu wynoszą 0%? No jak dla mnie odrobinę więcej (nie będę rzucał tutaj prawdopodobieństwem, bo nie potrafię wyliczyć), więc myślę, że obaliłem Twoją tezę.

1

@monsterrize A ja widzę, że Ty pierwszy do wymądrzania, a nawet nie potrafisz dokładnie zrozumieć o co mi chodziło. Doskonalę zdaję sobie sprawę, że Neymar ma umowę do 30 cze 2022 roku i po tej dacie będzie mógł odejść za darmo gdzie tylko będzie chciał. Czy odejdzie wcześniej to wszystko zależy od szejka, który na 100% nie puści go za 25 mln do swojego największego rywala, bo to dla niego nie są żadne pieniądze. Jeśli Neymar będzie się sadził, protestował to on będzie wolał go posadzić na trybunach i opłacać mu pensję niż oddać go do Barcy za 25 mln. Zacznij czytać ze zrozumieniem, a potem zacznij się udzielać.

1

@Chakalaka Fascynujące.

0

@Stasiuburza skromne 0:1 dla Polski

1

@kamilop "dałem się nabrać" to polskie zdanie, a nie hiszpańskie. Mogę co prawda spróbować przetłumaczyć na hiszpański, ale nie wiem czy o to Ci chodziło :D

0

@TheNekro94 xD niedługo nowa dziewczyna będzie chciała żebyś pokazał jej swoje konto na LR i swój najbardziej lajkowany komentarz, a tutaj zonk :D

12

@Chakalaka O wiele bardziej niż wypowiedzi Tuska czy Twoje wpisy na temat snookera. Nawołujesz żeby ignorować posty, które się nie podobają, ale sam tego nie potrafisz.
@TheNekro94 ja szanuję snookera, nawet sam czasami obejrzę, ale wpisy kolegi są nudne i nie interesują mnie za bardzo, o to mi chodziło.

1

@Kondziubarca Jak nie wiesz to nie stawiaj :D

4

@BarcaInfo Oj będzie bardzo ciekawa konkurencja na PO - Dest i Emerson.

4

0

Zamknijcie te kościoły, bo pomodlić to się można w domu.

1

Jak widzę i słucham morawieckiego i tych innych pantoflarzy to od razu sobie myślę:
https://miro.medium.com/max/1152/1*jnmp7ZNmapxUhm-1OB48IA.jpeg

10

@arasz1819 Zgadzam się. Młoda kadra pomimo wielu zalet takich jak zaangażowanie, przebojowość czy chęć pokazania się to ma jeden duży mankament w postaci braku doświadczenia. A właśnie ten czynnik jest według mnie kluczowy do wygrywania ważnych spotkań. Przykładowo młody Ajax w półfinale LM, gdzie mieli już praktycznie zapewniony awans do finału dał sobie wbić 3 gole i zabrakło tam właśnie doświadczenia. Urwania jakiś minut, gry na czas czy po prostu mądrego klepania piłki na swojej połowie. Kadra Barcelony jest teraz fajnie rozłożona, jest balans pomiędzy młodością, a doświadczeniem, ale zgadzam się, że kilku piłkarzy trzeba wymienić i trzeba wziąć kogoś z zewnątrz, bo umówmy się, że nie ma szans żeby każdy piłkarz przychodzący z Barcy B miał potencjał na grę w Barcelonie.

1

@JohnnyBarca Przesadzona

0

@Arn3th Trollowaniem raczej tego bym nie nazwał. Zwykły sarkazm to jest

0

@Ghotti W reprezentacji Francji też ogórki nie grają (oczywiście do Messiego nie mają podjazdu), a jednak Antoś potrafi się tam lepiej odnaleźć na boisku niż w klubie. Nie byłem zwolennikiem transferu Griezmanna i nadal uważam, że stać go na dużo więcej niż to, co do tej pory nam pokazał w Barcelonie.

0

@Yosemite Nie ma co ukrywać, że Antoine jest gwiazdą reprezentacji Francji. Szkoda, że w Barcelonie nie jest tak decydujący, ale liczby wykręca solidne.

11

@monsterrize "Neymar za 25 mil. to operacja do zrealizowania przez Barcelonę"
Wróć na ziemię chłopie. Szejk będzie wolał go trzymać do końca kontraktu na trybunach niż sprzedać za 25 mln do Barcelony.

1

@PatrykBarca Celtic wygrywał tylko (zdominował co prawda) ligę oraz Puchar Szkocji, Puchar Ligi, więc już to, że jest tak wysoko w rankingu po "tak ogromnych sukcesach" pokazuje, że ten ranking nic nie znaczy. Nie ma co porównywać ligi szkockiej do angielskiej. Dobrze, że jeszcze nasza Ekstraklasa ma niski współczynnik, bo zaraz Legia by się znalazła w TOP20 najlepszych zespołów minionej dekady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?