1

@klopx Balotelli na wzmocnienie ataku

0

@AdiKingu96 Kobieta pojechała na weekend, więc chata wolna. Może pogram w coś z kumplem online, poczytam książkę lub obejrzę jakiś dobry film :)

0

2

@mateusz1989VeB Przecież powiedział, że to świetny sposób na krótkoterminowe zarobki dla klubu i ma rację. Nie ma nic wspomnianego o spłacie.

5

@Vebrol Nie zabierze, nie ma szans.

0

Znacie jakąś grę na androida, która nie znudzi się po jednym dniu grania?

2

@dawidor9 Muszę Cię zmartwić, ale do 200 zł nie kupisz żadnych dobrych i wygodnych butów trekkingowych. Na takich butach nie ma co oszczędzać, bo w tej cenie obuwie będzie przepuszczało wodę, nawet jak jest napisane, że jest wodoodporne. O wygodzie możesz też zapomnieć, bo na pewno coś Cię będzie obcierało czy naciskało na stopę. Radzę trochę dorzucić, ale kupić coś lepszego z czego będziesz zadowolony.

0

@paweldunajecfcb Hmmm nie.

4

@Herato Ibrahimovic

1

@Sau_Ron podobno Lew Jaszyn, ale widziałem tylko kompilacje na yt.
Z tych bramkarzy, których miałem okazję oglądać w telewizji to Manuel Neuer. Jeśli chodzi o Barcelonę to waham się pomiędzy Valdesem, a ter Stegenem z lekkim wskazaniem na Mareczka.

1

@DaPidejpi 184 cm 83 kg

0

@Rust_Cohle W plusie na kartę, który pakiet daje Ci 20-30gb neta?

7

Pewnie już większość z Was widziała wczorajszego gola Desta (https://www.clippituser.tv/c/arggbk ), a inna młoda gwiazda - Alphonso Davies też zdobył fenomenalną bramkę. Co chłopak ma przyspieszenie to jestem w szoku.

Link dla zainteresowanych:
https://streamja.com/OBAqn

17

@Tomek97 Sarkazm

6

@TR3YWAY "[...] mam wszystkie zajęcia na uczelni, ćwiczenia po 20 osób w sali, wszyscy bez masek siedzimy, wykłady po 60-70 osób to samo a siedzimy w kupie, na korytarzach też nikt nie nosi".

No i prawidłowo. Wracajmy do normalności.

17

Co za strzał Ronaldo! Świetne przyjęcie, jeszcze lepszy strzał, a obrona też fenomenalna. Ja pewnie w wieku 36 lat to będę miał rwę kulszową lub inne schorzenia i nie mógłbym sobie pozwolić na takie wygibasy.
https://streamable.com/k2of6y

0

@Reiv111 taktyk

8

@Dojaar Tak z ciekawości, konto założone tutaj tylko po to żeby popisać o polityce? Bardzo rzadko bierzesz udział w dyskusjach na inne tematy.

0

@Danny Gaucho Prawda, ale czy jakiś bramkarz miałby szansę na ZP w erze Messiego i Ronaldo? Czy jakiś bramkarz (poza Neuerem, który był trzeci) był decydujący w wygraniu LM czy ME/MŚ?

1

@FireBarca1899 Ja narzekam, bo nie dostaję pieniędzy za darmo.

2

@Ojciec5tkidzieci Z ładnymi les to bym obejrzał

6

@FCB24 Czy tobie czasem Areczku sufit na łeb się nie spadł?

1

@Ojciec5tkidzieci Pierwsza część dostała ode mnie na filmwebie zasłużone 2/10. Trudno nazwać to "dzieło" horrorem. Tragiczna gra aktorów na czele z główną bohaterką, która powinna iść w influencerkę czy świat biznesu, a nie aktorstwo. Drugiej części na pewno nie obejrzę.

3

@AmigoBlancos Lubię Twoją serię, ale z wpisu na wpis jest coraz więcej literówek, źle odmienionych słów czy po prostu brakuje niektóry słów. Widać, że na początku bardziej się do tego przykładałeś. Nie jest to uszczypliwy komentarz.

1

@Azi "Faktem jest tylko to że bramkę strzelił zawodnik, który był na spalonym". Już Ci pisałem ... przebywanie na pozycji spalonej nie jest przewinieniem. To samo miałeś w ostatnim meczu Legia - Śląsk, gdzie zawodnik, Śląska, który przebywał na pozycji spalonej otrzymał piłkę od zawodnika Legii. Garcia nie musiał robić wślizgu, mógł kopnąć piłkę w innym kierunku. Popełnił błąd, bo źle wykalkulował i jego zagranie anulowało spalonego. Czy Ci się to podoba, czy nie, sędziowie nie zrobili żadnego wałku, a po prostu uznali gola, bo był on prawidłowy jeśli bierze się pod uwagę przepisy.

2

@Azi Dokonał złej interwencji :) Mógł wybić na aut czy zagrać w dowolnym kierunku, a wyszło tak, że zagrał piłkę do Mbappe. Chcesz to dalej kłóć się z przepisami.
EDIT: Przeczytałem Twoich kilka komentarzy. Zapoznaj się z przepisami gry w piłkę nożną, a potem się "mądruj".

1

@Cochise Może jeszcze taki się nie urodził? Ja planuję trochę pożyć, więc następca Lewandowskiego nie musi być już na radarze.
Tak samo można było mówić, że Polska nigdy nie będzie miała zdobywcy Złotego Buta czy piłkarza, który będzie walczył o ZP, bo tak wynikało z historii przed Lewym.

2

@Azi Oczywiście wszystkiemu winni sędziowie, którzy respektują oficjalne przepisy gry w piłkę nożną (których przecież nie stworzyli), a nie Garcia, który popełnił błąd podczas interwencji. Przebywanie na pozycji spalonej nie jest przewinieniem.

0

@Cochise "Za naszego życia raczej reprezentant naszego kraju już nie wskoczy na taki poziom". Skąd takie wnioski?

3

@BarcaInfo "Na przestrzeni ostatnich lat Enrique bardzo się rozwinął pod względem taktycznym i można to dostrzec gołym okiem". To prawda. Nie da się ukryć, że w Barcelonie wszystkie sukcesy zawdzięcza MSN, a sam Lucho był postacią drugoplanową.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?