Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@ArterkHD weź kredyt, zmień pracę
0
@agaFCB tak, że w rezerwach najmłodszy zawodnik ma 18 lat, a najstarszy 24, więc różnica jest
1
@Jakchcesz
tutaj koleś używa zamiennie barżuan (barziuan)/barhuan
1
@Jakchcesz barżuan
0
"Tym samym okazuje się, że Barça nie postawiła jednak na Alberta Capellasa, którego większość mediów typowała do roli trenera tymczasowego. Wybór może być dość zaskakujący, ponieważ Barjuan nie radzi sobie najlepiej w zespole rezerw".
No to nieźle
5
@Cwaniak4 Tymczasowy trener Barcelony
2
@Pedro2221 Pakowanko
0
@IronSanHybrid Jak Ty dzisiaj zmieniłeś ten avatar. I po co te bajdurzenie?
7
@Croocers Martwi Cię, że nasz obecnie najlepszy pomocnik będzie grał w podstawie?
1
@Jakchcesz https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10856837#comment-10856844
7
Dopiero teraz zobaczyłem jak wygląda syn Koemana xD
https://zapodaj.net/960e8f2da1a63.png.html
1
Bayern dzięki porażce 0:5 z Gladbach zakończył swoją passę 85 meczów ze zdobytą bramką z rzędu. Co ciekawe jest to druga najwyższa passa w historii futbolu. Na pierwszym miejscu znajduje się River Plate, które w latach 1936-1939 zdobyło gola w 96 meczach z rzędu.
1
Piękny gol Origi'ego we wczorajszym meczu Preston - Liverpool
https://streamja.com/bJR2j
36
A już niedługo:
Xavi: "Murawa nie pozwalała nam grać w swoim stylu. Boisko było bardzo nieregularne i suche, nie pozwoliło nam na grę w naszym stylu. Nie byliśmy w stanie wymienić trzech, czterech podań z rzędu".
Oczywiście chcę żeby Generał objął Barcelonę. Jeszcze jak!
0
@ściah Napisanie, że ktoś pisze "dyrdymały" to według Ciebie brak okazania szacunku dla drugiego człowieka?
Ja też często piszę/gadam głupoty i jak ktoś mi powie to wprost to nie odczuwam braku szacunku dla mojej osoby. Ja Tobie radzę nauczyć się dystansu do swojej osoby oraz zrozumienia, że nie jesteś najmądrzejszy i nie każdy musi się zgadzać z Twoim zdaniem czy opinią.
5
@VamosRakieta Ładnie ich porobileś
4
@AllBundy Też, ale jeszcze bardziej gdyby to Leo ją wygrał, bo zasłużył bardziej. Tak czy siak, na pewno będziemy mieli powód do radości.
6
@ściah Głosować nie możesz, ale pisać dyrdymały jak najbardziej.
Kryteria jakie są, takie są, ale są także osoby, który nie kierują się sympatią, a po prostu głosują na piłkarzy, którzy na taką nagrodę zasługują. Co prawda jest to zdecydowana mniejszość, ale nie głosują na pohybel swoim przekonaniom, bo inni głosują kierując się sympatią.
To coś jak z "wyborcami", którzy nie chodzą na wybory. Myślą sobie, że ich jeden głos nic nie zmieni i odpuszczają wybory, a potem najwięcej narzekają na partię rządzącą. Jeśli chcemy żeby ZP było sprawiedliwą nagrodą przyznawaną najlepszemu piłkarzowi w danym roku kalendarzowym to ludzie muszą przestać kierować się sympatią. Ciekawe ilu ludzi nie odda głosu na Leo, bo "zdradził" Barcelonę albo nie chcą żeby ZP kojarzyła się z PSG.
"Po pierwsze, że nigdy nie będę głosował", no tak, ale odniosłem się do tego zdania - "A ZP oczywiście dla Lewego. Gdybym mógł głosować, to dałbym mu od razu dwie - za 2020 i 2021".
25
@ściah
> "Uważam, że jej kryteria są błędne i cała otoczka jest mocno napompowana"
> "[...] za żadne skarby nie chciałbym żadnego sukcesu przypisanego do PSG. Żadnych foteczek, uśmieszków ze strony bogatych panów ze wschodnich krain. Dlatego sorry Leo, ale obyś przegrał - mocno sobie tego życzę"
Czyli uważasz, że kryteria jej przyznawania są błędne, ale sam gdybyś mógł głosować to kierowałbyś się tymi samymi, błędnymi kryteriami, czyli, np. sympatią. No to nieźle.
4
@AmigoBlancos Piękny to był dzień, nie zapomnę go nigdy.
1
@Cobra303 wtedy miał kontuzję lewego kolana, a teraz prawe
0
@Colon Santi Cazorla świetny piłkarz, ale do Henry'ego to podjazdu nie ma :)
2
@Yoshi94 nie
0
@Walker Czemu wy bierzecie memy z jbzd, ucinacie dolną część żeby ukryć logo, a następnie wrzucacie na zapodaj/imgur zamiast dać od razu link do jbzd?
@IronSanHybrid nie Ty, ale jest kilka osób, które tak robią
1
@IronSanHybrid A porozmawialiście w końcu o tej dziwnej sprawie? O co chodziło?
10
[Sky Germany] Zdjęcie ze Sky Germany z programu Transfer Update Show. Dziennikarze drwią z Jadona Sancho, pokazując go w garniturze jako Jamesa Bonda: "Nazywają mnie 007: 0 goli, 0 asyst, 7 meczów"
https://external-preview.redd.it/27GmepL_29jy3jY2ugZczPeZaQP04Vyl8T2EfiOSQa0.jpg?auto=webp&s=60a27c4871f0617af76d2c33c6842bfaf6964a88
@Encore hahaha
5
Oficjalnie: Matty Cash z polskim paszportem!
0
@amanter dokąd?
1
@AmigoBlancos Zaczynają brać go na celownik... kibice i rywale. „Vamos!” [krzyczy Eric po udanej interwencji] xD
Garcia i po co się zniżać do poziomu bokserskiego dzbana?
[krzyczy Eric po udanej interwencji]
[krzyczy Eric po udanej interwencji]
[krzyczy Eric po udanej interwencji]
1
@Kondziubarca @Kidd no to beka z typów xD
Analogiczna sytuacja jak z Polakami i pisem
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/wyborca-polak-duszony-przez-pis-mozna-sie-przyzwyczaic-nosacz.jpg