Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi "Ciekawi mnie co będą mówić zwolennicy Koemana jak zajmiemy 4 miejsce w lidze", a to są tu tacy?
42
Garcia, Gavi, Dest to wasza wina. Depay, Frenkie oraz Luuk świetne zawody, tak trzymać.
4
@david89 rodzice pewnie dumni. Smutne to, że skoro takie coś działa sobie w Internecie od dłuższego czasu to musi być na to podaż. Ha tfu na typków, którzy to oglądają.
74
Czyli nie chcemy wykupić zawodnika, który ma duży potencjał, wyrobioną "jakąś tam" markę i zakładam, że ewentualne wykupienie, a następnie sprzedaż byłaby dla Barcelony zyskiem, bo dwa mecze mu nie wyszły? Za to klub trzyma trenera, który cały czas ma przed sobą "trzy decydujące spotkania" (i tak w kółko), które mu kompletnie nie wychodzą, pomijając wyjątki, np. spotkanie z Valencią. Nie wspominając już o Lenglecie, Dembele, Umtitim czy Roberto, którzy powinni z klubu dawno wylecieć (na pewno przed Demirem). Mało tego, z niektórymi z nich prowadzone były/są rozmowy na temat ewentualnego przedłużenia kontraktu. Parodia.
11
Trenerzy z największą liczbą punktów ligowych w XXI wieku
https://i.redd.it/yeir8g4aopv71.jpg
6
Najlepiej punktujący piłkarze z Afryki w TOP 5 ligach (Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1)
https://i.redd.it/hv1hljfkbov71.jpg
3
@Janiama "To co piszesz jest głupotą" i nawzajem :)
7
@Janiama Koeman też grał trochę w piłkę, ale jak widać po wynikach i taktyce to na piłce się raczej za dobrze nie zna, więc to dla mnie żaden argument.
1
@klaunBawarski 1. City 2. Bayern 3. Liverpool
8
@macio_944 Może się mylę, ale wydaje mi się, że tak jest w każdym kraju. Myślisz, że Chorwaci nie pompowali balonika przy okazji ZP dla Modrica? To chyba normalne, że pokładamy nadzieje w czymś naszym, narodowym, a jak nam nie przypadnie do gustu albo nie spełnia naszych oczekiwań to wyolbrzymiamy swoje niezadowolenie. Tak mają ludzie, a nie tylko Polacy.
0
@Woland10 A ty jakich merytorycznych argumentów użyłeś?
1) MO błyszczy od początku sezonu - tak, to prawda, że początek sezonu ma lepszy niż Messi, który na razie więcej siedzi na ławce/jest kontuzjowany niż gra w klubie. W LM kilka goli udało mu się zdobyć
2) Ciągnie cały Liverpool - tak jakby Messi sam nie ciągnął całej Barcelony, która na ma słabszy kadrowo skład niż Liverpool
3) Wspaniały zawodnik - Messi też
4) Po obejrzeniu tysięcy akcji obu zawodników - gratulacje, chyba oglądasz wszystkie mecze Salaha i Messiego od deski do deski
5) Jego ostatnie gole, te jego dotknięcia piłki, te sprinty, boiskowa finezja, gracja i duma z jaką się porusza - wiadomo, Messi dokłada na pustaka, nie potrafi przyjąć piłki, a zawodników to sobie mija truchcikiem. Biega jak klocek albo kłoda, zero gracji czy dumy
6) Historia Egipcjanina jest też urzekająca - Messiego historia jest nudna, wszystko podane na tacy
Sam nie używasz merytorycznych argumentów, a jedynie rzucasz jakimiś ogólnikami, że Salah się porusza z gracją albo jest w formie i dlatego zasługuje na ZP.
15
@abram3k 11 kolejek, a Messi wystąpił w 4 spotkaniach (280 minut)
5
Komentarz usunięty
0
@RosjaninBut A pod koniec sezonu jak Barcelona zaliczy kilka dobrych spotkań, gdzie będą brylować Dest, Pedri czy Fati to też zmienisz zdanie?
2
W wieku 70 lat odszedł Krzysztof Kiernszowski, czyli Wąski z Killera
0
Mogli jeszcze wcześniej tej mecz zrobić ...
2
@BarcaInfo Wielki Erni. Oczy im się otwierają jak Tobie się zamknęły.
0
@Rewolucja123 Nie wiem o co chodzi. Wyjaśnisz?
0
@Malpi_Musk Wesprzyj na patronie biedaku to nie będzie reklam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@paweldunajecfcb Otyli, bo schudnąć to mogę zawszę.
0
@Herato Hmmm ciężko stwierdzić czy top 3, ale na pewno nie jest w pierwszej dwójce (przynajmniej dla mnie). Maldini czy Roberto Carlos byli lepsi.
0
@IronSanHybrid Czy tylko ja nie lubię takich latynoskich rytmów? Despacito czy jakiś Iglesias to dla mnie wszystko brzmi tak samo, że jak słyszę takie kawałki to mam odruch wymiotny.
A co do mojej ulubionej części to zdecydowanie Tokio Drift.
@Ojciec5tkidzieci
10
@Azi Nie zrobiłem tego zestawienia na siłę, a jedynie skopiowałem informacje z portalu Transfermarkt, który zrobił o tym artykuł. Nie spinaj się tak kolego, bo Ci żyłka pierdząca pęknie.
4
@Azi Czyli przynajmniej przez dzień był na podium najbardziej wartościowych 17-latków :)
8
Najbardziej wartościowi 17-latkowie w dniu 15.10 2021 [Transfermarkt]
1. Gavi - FC Barcelona - 25 mln
2. Mohamed-Ali Cho - SCO Angers - 10 mln
3. Kacper Kozłowski - Pogoń Szczecin - 8 mln
4. Kaiky - FC Santos - 6 mln
5. Julio Enciso - Libertad Asuncion - 5,5 mln
6. Alex Balde - FC Barcelona - 5 mln
7. Andreas Schjelderup - FC Nordsjaelland - 5 mln
8. Savio - Atletico Mineiro - 5 mln
9. Matheus Nascimento - Batofago - 5 mln
10. Giovani Palmeiras - 5 mln
Fajnie, dwóch graczy Barcelony oraz Polak Rodak.
0
Teraz patrzę sobie na wyniki wczorajszych meczów i taka miła niespodzianka Bodo/Glimt 6 - 1 Roma. Oj ciekaw jestem co mówił Mourinho po tym meczu. The Special One XD
6
@Messibestplayerintheworld Nawet do czerwca weźmy Daniego
0
@TheNekro94 Masz na imię Edek? Edek z krainy kredek?
4
@MesQueUnClub_87 Pistolet mógł być rekwizytem, który był używany w nagraniach do innego filmu, gdzie była używana ostra amunicja (pewnie celem kuli nie były żywe osoby). W taki sposób zginął syn Bruce'a Lee - Brandon.
Brandon Lee zmarł 31 marca 1993 w wieku 28 lat z powodu obrażeń powstałych w wyniku postrzału na planie filmu Kruk. 17 dni później w Meksyku miał odbyć się jego ślub z pisarką Elizą Hutton. Do wypadku doszło podczas sceny, w której bohater filmu Eric Draven, grany przez Lee, zostaje postrzelony przez uzbrojony gang. Rewolwer trzymał w ręce aktor Michael Massee. Magnum z którego strzelał, został załadowany ślepymi nabojami, jednak w lufie znajdowała się kula – pozostałość po kręconych kilka dni wcześniej scenach z użyciem nieprawidłowo (amatorsko) wykonanej amunicji szkolnej. Użyte wówczas atrapy nabojów wykonano z prawdziwej amunicji poprzez otwarcie naboju, usunięcie prochu i ponowne umieszczenie pocisku w łusce. Oddanie pozorowanego wystrzału z użyciem tak przerobionego naboju, mimo nieobecności ładunku miotającego (prochu) spowodowało, iż pocisk opuścił łuskę i utkwił w lufie – wystarczyła do tego energia pochodząca z eksplozji ładunku inicjującego (spłonki). Podczas kręcenia feralnej sceny postrzału, pozostający w lufie pocisk został wystrzelony za sprawą użycia prawidłowo skonstruowanego ślepego naboju (który sam w sobie nie zawiera pocisku, lecz ładunek prochu jest porównywalny z używanym w amunicji strzeleckiej). Osoba odpowiedzialna za używanie broni na planie filmowym była tego dnia nieobecna. Lee został postrzelony w brzuch, wskutek czego zmarł.
4
Śmiertelny wypadek na planie westernu "Rust" z udziałem Aleca Baldwina
Na planie westernu "Rust" kręconego w stanie Nowy Meksyk, z udziałem znanego aktora Aleca Baldwina, doszło w czwartek do śmiertelnego postrzelenia 42-letniej kobiety. Druga osoba została ranna. Według wstępnych ustaleń policji osoby te zostały przypadkowo postrzelone przez Baldwina.
42-letnia autorka zdjęć do filmu „Rust” Halyna Hutchins trafiła do szpitala uniwersyteckiego w Nowym Meksyku, gdzie stwierdzono jej zgon. 48-letni reżyser Joel Souza odniósł obrażenia i jest pod opieką lekarzy z Regionalnego Centrum Medycznego im. Christusa St. Vincenta.
Lokalne media podały, że „Alec Baldwin był widziany we łzach przed biurem szeryfa”. „Bliższe okoliczności zdarzenia pozostają na razie niejasne (…). Popieramy pełne śledztwo w tej tragicznej sprawie” – przekazano w oświadczeniu Międzynarodowej Gildii Autorów Zdjęć Filmowych.
Hutchins pochodziła z Ukrainy, dorastała w sowieckiej bazie wojskowej za kołem podbiegunowym. Studiowała dziennikarstwo w Kijowie. Ukończyła szkołę filmową w Los Angeles. W 2019 roku amerykański magazyn Cinematographer nazwał ją „wschodzącą gwiazdą kina”.
Baldwin to jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów. Jest także producentem, scenarzystą, pisarzem i aktywistą politycznym. Był nominowany do nagród Oscara i Tony.