1

@Kgorecki2500 Nikt się go nie słucha, bo jest odklejeńcem.
@SelloutCrowd w radiu RMF bodajże się wypowiedział, że zwolniłby niezaszczepionych pracowników

2

@Mow_mi_Douglas Kto go usprawiedliwia? Bo ja przewinąłem trochę strony w dół i widzę same krytyczne opinie odnośnie głosów Messiego. Pokaż mi te "sporo" opinii ludzi, którzy go usprawiedliwiają.

2

Ależ bramka we wczorajszym spotkaniu SV Waldhof Mannheim - Borussia Dortmund II. Pięknie zakręcona piłka, wiatr na pewno też pomógł.
https://v.redd.it/liivaqhmlbc81/DASH_720.mp4

0

@BART97 Widzę, że w końcu zaczynasz pisać z sensem.

2

@TR3YWAY a co można sądzić? Chora psychicznie mówiąc delikatnie

1

@mekston Chociażby żeby chronić swoich rodziców czy dziadków.
Naturalną reakcją człowieka jest to, że jak się mu coś narzuca to on się przed tym broni. Ile osób przeszło covida bezobjawowo, a w mediach trąbią o tym jaki to ten wirus nie jest groźny to ludzie mają gdzieś to co mówią media.

1

@mekston Mówić wprost, że po szczepieniu wystąpi ogólne osłabienie organizmu, gorączka czy bóle ciała. Mówić, że covid jest groźny dla osób starszych z chorobami współistniejącymi, a nie dla każdego tak samo. Nie robić cyrków z maseczkami. Być szczerym. Nakłamali tak, że duża grupa ludzi czuje się oszukana i nie będą się szczepić na pohybel.

0

@Kitek1640 minuta i do domu się zwijam

6

@Peszko07 Piękna to była kampania. Wymyślona loteria szczepionkowa, za którą nagrody się rozpłynęły. Wciskanie młodym ludziom, że szczepionki nie mają żadnych skutków ubocznych, a większość ludzi przez 1-2 dni miała gorączkę czy obolałe ciało, więc automatycznie myślą, że telewizja kłamie. Mówienie młodym ludziom, że covid jest bardzo groźny, gdzie zdecydowana większość przechodziła go bezobjawowo, a ponad 90% śmiertelnych przypadków to starzy ludzie, którzy mieli choroby współistniejące. Straszenie, że jak się nie zaszczepi to straci się przywileje typu podróż do innego kraju czy wejście do restauracji.
Kampania stworzona z samych kłamstw, więc nic dziwnego, że młodzi ludzie czują opór przed szczepionką, bo czują się oszukani. To jest naturalny odruch każdego człowieka. Do tego dochodzi manipulacja statystykami zgonów czy zajętych łóżek.
Mogli być szczerzy, mówić jak jest naprawdę to jestem pewny, że poziom zaszczepienia byłby zdecydowanie wyższy.

0

@martin3131 1. Jeśli jest trzech dzieciaków to proste, że alimenty razy 3.
2. Jeśli alimenciarz nie może zapłacić, państwo nie ma jak z niego ściągnąć, bo nie pracuje to proste, że państwo płaci.
3. Najwidoczniej Twoi znajomi nie potrafią żyć na koszt państwa.

0

@macio_944 Przecież Bogowie na pewno chcieliby żeby poziom zaszczepienia wynosił 100%, żeby każdy człowiek mógł doświadczyć tego wspaniałego preparatu, więc dlaczego mieliby na nas zsyłać burzę śnieżną? Za to, że prężnie działasz z propagandą szczepionkową? Wątpię. Tutaj musi chodzić o coś głębszego.

1

@MesQueUnClub96 U mnie z rana był wiatr, deszcz, śnieg, burza, a teraz niebieskie niebo, bezwietrznie i słoneczko świeci.

0

@LS Jakie wydymanie ojców? Oni mieszkają razem, ale jeśli są po ślubie to separacja, a jak bez ślubu to po prostu oskarżają o alimenty. Jest wyrok alimentacyjny, ale od niego nie ściągną, bo nie pracuje, więc państwo musi spłacać. A wiadomo jakie są konsekwencje wyciągane od alimenciarzy. Żadne.

0

@LS Na początek zapoznaj się z tym filmikiem (trwa dwie minuty)
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/01/SamLQMzOJELWeMNfNDDdNb6sOJQV6mVx.mp4


A osobiście to znam rodzinę, która sobie żyje z zasiłków:
- 3 x 500+
- rodzinne
- mieszkanie socjalne
- alimenty (3 x 900), które oczywiście płaci państwo, a konsekwencje wobec ojca nie są wyciągane. Mieszkają sobie razem, ale ona sprytnie oskarża go alimenty, bo niby nie są razem (nikt tego nie zweryfikuje)
- obiady z miasta
- caritas
- szlachetna paczka

I znajdzie się pewnie jeszcze kilka innych spraw socjalnych, MOPS lubi takim rodzinom pomagać.
W tym roku byli na Sylwestra w Zakopanym, a na wakacje sobie też co roku jeżdżą. Ani on, ani ona nie pracują.

3

@Jakchcesz why not both?

1

Prezydent Włocławka, Marek Wojtkowski podzielił się wiadomością mail, którą otrzymał od anonimowej osoby.
https://zapodaj.net/bb5f5b2a16517.jpg.html

3

@gumaz "wina niezaszczepionych" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

27

Potężna wichura, łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze.

5

@kaamil1910 Casemiro i Kroos - "Coś ty nam zrobił, bandyto!"
Gavi: "Przestańcie się mazać! Chłopaki nie płaczą!"

1

@Ghotti Nie miałem nigdy w życiu konsoli. Zawsze na PC, ale mój komputer już nie nadążą, a nie chce wydawać z 10k na nowy, bo i tak mało gram.

0

@Striker mi działa normalnie

0

PS5 i PlayStationPlus czy Xbox i GamePass?

30

@VamosDeJong Nawet na jedną nie zasłużył. Pomocnik klasy światowej, który swój wybitny poziom utrzymuje przez wiele sezonów, ale nie oszukujmy się, zdobył ZP dzięki mediom.

2

@IronSanHybrid My z narzeczoną dwa razy pod rząd oglądaliśmy :) Było to ze 4 lata temu, więc niedługo będzie trzeba obejrzeć po raz trzeci.

1

@IronSanHybrid "The worst thing about prison was the dementors” – Michael “Prison Mike” Scott

8

Wyścigi konne w Dubaju. Koń chwilę po starcie traci dżokeja, jednak nie rezygnuje z wyścigu. Film trwa 2:20, ale zachęcam do obejrzenia całego, bo końcówka jest rewelacyjna.



EDIT: Oczywiście bez dżokeja nie liczy się zwycięstwo.

Ciekawostka: "Oczywiście, że bez jeźdźca się nie liczy. W 1923 w Belmont Park w USA był ciekawy przypadek, bo wygrał koń z dżokejem na grzbiecie, który był martwy, bo podczas wyścigu dostał zawału. Początkowo buki nie chciały wypłacić ludziom wygranej, ale w przepisach nic nie ma o tym, że dżokej musi być żywy, jest tylko zapis, że musi być, więc musieli zapłacić kasę. Jak do tej pory to jedyny przypadek w historii, żeby ktoś wygrał wyścig już po śmierci".

6

Oglądajcie do końca (film trwa 40 sekund)
https://streamable.com/vm3zgv

0

W co inwestujecie swoje pieniądze pomijając nieruchomości i ziemię?

4

@Persyfl uuuu, ale riposta.
Najpierw "używam rzadko używanych słów żeby pokazać jaki to mądry nie jestem", a potem użyję riposty rodem z podstawówki, tj. "chyba Ty".
W taki sposób można opisać 90% Twojej aktywności na tym forum. Wyjaśniał Cię tutaj każdy (poza tym kółeczkiem wzajemnej adoracji), poczynając od użytkowników, których każdy zna i szanuje, do użytkowników, którzy też piszą głupoty, ale nie aż takie jak Ty.
Nie wiem co Ci się działo w dzieciństwie, ale współczuję i mam nadzieję, że kiedyś zmądrzejesz.

6

@Persyfl Puknij się w głowę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?