13

@masq masq ma na ten moment na La Rambli 3x więcej głupich postów niż @Woland10

7

@messi564 świetny zawodnik, ale bez przesady. Gra w lidze, którą zdominował jeden klub.

0

Za 5 minut Polska rozpoczyna swój pierwszy mecz na ME w piłce ręcznej. Przeciwnikiem jest Austria, a oglądać można na Eurosporcie.

1

Ale bym sobie dzisiaj obejrzał Barcelonę. Dawno nie miałem takiej ochoty.

2

@MesQueUnClub_87 kaczyński ziobro ziobro :D

1

W poprzednich pięciu przegranych Klasykach Barcelona zawsze strzelała mniej goli niż Real Madryt

0

@Dejwol Jak raz na jakiś czas się zje jedzenie z KFC czy MC to nic się nie stanie, naprawdę. Wszystko jest dla ludzi, ale z rozsądkiem.
@gumaz ja preferuję KFC, a najbardziej Grandera. W MC wszystko smakuje dla mnie tak samo.

0

@chavez Zdecydowanie Iniesta. Xavi był znakomitym piłkarzem, który potrafił zdominować środek pola, ale to Iniesta swoimi podaniami czy magicznymi zagraniami wprowadzał chaos w szeregach rywala.

0

Kto według Was stanie się lepszym piłkarzem - Pedri czy Gavi? Dlaczego?

7

@IronSanHybrid Kun - sprowadzony głównie jako kolega Messiego, a dopiero w drugiej kolejności patrzono na niego jak na uzupełnienie linii ataku. Nikt tutaj raczej Argentyńczykowi nie wróżył długiej kariery wiedząc jaki on ma problem z kontuzjami.
Memphis - wolny transfer. Niskie zarobki, a prowizja albo jej nie było, albo była bardzo niska. Nie sprawdzi się to odejdzie w lato, a Barcelona wcale nie straciła na tym ruchu transferowym.
Demir - błąd z zarejestrowaniem go do pierwszego zespołu. Niskie koszta.
Luuk de Jong - wypożyczenie, które kończy się w czerwcu 2022. Ktoś w ogóle zakładał, że Holender zostanie na dłużej?
Garcia - transfer z myślą o zabezpieczeniu obrony na lata i Eric zostaje.
Royal - Barcelona zarobiła na tym transferze

Nie było to najlepsze okienko, ale bez przesady, że jest źle. Barcelona praktycznie nic nie straciła na tych transferach, a jedynie może zyskać.

3

@Borneo 70% dokładnych długich piłek to Ci aktualnie żaden obrońca na świecie nie dogra. Wystarczy, że 1-2 długie piłki w ciągu spotkania mu wyjdą, coś dadzą i będzie pięknie.

0

Coutinho wciąż nosi opaskę szczęścia, którą podarował mu w 2019 roku Leo Messi
https://preview.redd.it/8a3z2ec4jgb81.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=a932f89f3bde7d30ad317556ec5dc67f9d423bea

14

@jawor2201 Widocznie za mało siedzisz na La Rambli

4

@Vampir707 Bo jest partią skrajną. Wszystkie partie skrajne to rak, więc nie ma co się dziwić.

0

Portal Roksa wrócił! Domenę zarejestrowano na Sint Maarten.
Serwis Roksa latami był najpopularniejszym portalem umożliwiającym kontakt z osobami, które miały trudnić się prostytucją. Portal zamknięto w grudniu 2021 roku. Teraz powrócił. Jeszcze w grudniu policja informowała, że zatrzymano 11 osób „biorących udział w zorganizowanej grupie...

7

Czy wiesz, że w dniu wczorajszym rozpoczęły się Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn? Kiedyś był hype na ten sport w Polsce jak odnosiliśmy sukcesy, a teraz cisza.

1

@IronSanHybrid opisał także La Ramble XD

2

@BulaKG zależy od klubu/gminy. Jedne kluby ledwo co sędziów opłacają, a inne rozdają pieniądze na prawo i lewo.

1

@Chaoss otóż się płaci :) mój kumpel dostaje 1,5k miesięcznie w A klasie, a drugi z tego samego zespołu 800 + 20 za gola, ale bogata gmina

17

4-ligowe Szombierki Bytom otrzymają około 4,5 miliona złotych za transfer Jakuba Kamińskiego do Wolfsburga!

Ale polskie kluby i tak się nie nauczą, że szkolenie młodzieży jest bardzo ważne. Zamiast dać pograć jakimś 15 czy 16-sto latkom to wolą płacić 1000 zł miesięcznie 40-sto letnim emerytom piłkarskim. Mowa oczywiście o klubach B klasa - 3 Liga.

7

@Witekk10 wciąż lepszy temat niż aktualne piosenki
- ćpanie
- ruchanie
- alko i imprezy
- tysięczny kawałek o miłości

7

Na początku kariery w Manchesterze United David de Gea ważył 71 kilogramów, nienawidził siłowni, główny posiłek w ciągu dnia spożywał późnym wieczorem, spał nawet 3 razy dziennie, a nauka języka angielskiego szła mu tak opornie, że zrezygnowany trener bramkarzy Man Utd, Eric Steele, zaczął uczyć się hiszpańskiego.

Kwintesencją jego pierwszego sezonu na Old Trafford była historia ze sklepu Tesco, w którym Hiszpan został oskarżony o... kradzież pączka.

FB

1

@Kwiatek67 Gdyby Puig miał ze 20 kg więcej mięśni to byłby top 3 na swojej pozycji. Gdyby Coutinho nie miał tak słabej głowy to byłby top 3 na swojej pozycji. Gdyby Neymar nie był Brazolem to wygrałby ZP. Takich przykładów to można wymieniać w nieskończonośc.

0

@Szklaner Przepraszam, że poczułeś się urażony, ale nikt tutaj nie pytał o Twoją orientację.

0

@pluszek A co w tym jest homofobicznego? Czy rozmawianie o osobach homo jest homofobiczne?

0

@Bunk420 Nie wiem, a jak oceniasz?

0

@kaziks piąty bodajże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?