2

z Argentyna nie gra tyle co z Barca, rozjechać to się można na krześle po przeczytaniu Twojego komentarza. jest wiele czynnikow. zgranie, ciężki sezon. pamiętaj też, że jest to turniej a nie liga w ktorej 17 zespołów wkalkulowane ma jeszcze przed sezonem możliwe porażki w meczach z fcb,

0

Komentarz usunięty

0

cug to jest problem. nie chce. mi sie Ciebie szukac ale pozdrawiam

0

tylko ja pije ciagle od triumfu czy ktos tez

0

nieważne. visca lebki i tak zaraz napiszą "co Ty widzisz złego w zachowaniu neymara? idiota.. każdy czasem sobie kopnie piłkę"

1

podoba mi się w nim nowoczesność. w dobrą moim zdaniem stronę ciągnął klub.

0

bo jest jednym z mns i na copa okazuje się, że to po prostu jeszcze dzieciak.

0

Komentarz usunięty

1

mowa moja była o właśnie tym związku. to była dosyć prosta przenośnia która z góry tak była interpretowana w dyskusji z Endless

0

nie. każdy po prostu samym swoim życiem zasłużył na prawdę. nie mam zamiaru pisać kłamstw, więc to piszę. nie będę o tym pisał na tej stronie bo nie do tego ona służy. to tyle chyba.

0

Komentarz usunięty

0

muszą wygrać z Wenezuelą. dobrze wiemy jaki jest to turniej.. jeśli Wenezuelę ograją i przejdą dalej i tak będzie ciężko.

0

ten mój to proste "50x50 google grafika" zmienię chyba zaś na maryśkę jak kiedyś miałem.

1

illuminati - historia prawdziwa.


:)

0

tak. beznadziejna Brazylia bez Neymara da radę dotrzeć do półfinału. powiedz to bukmacherowi i nie zostań wyśmiany, misja niemożliwa. jest wiele w historii futbolu rzeczy które powinny potoczyć się zupełnie inaczej.

0

człowiek się myli po prostu czasami :)

0

ten drugi wpis z tłumaczeniem miał być odpowiedzią do "Korbel". nie do Ciebie. to też teraz dopiero zauważyłem.

1

ale chodziło mi o gol Mathiue. to był bardzo ciężki mecz dla Barcelony. gdyby nie stały fragment i Mathiue który się w tym odnalazł nie było by 3 punktów. to był ciężki mecz na wyjeździe i 3 punkty w tym momencie sezonu i wiedza o tym, że w następnej kolejce gramy na CN z Almeria dały zespołowi wiarę (i nam) w dobry wynik w sezonie.

0

nie no nie ma sprawy. zauważyłem właśnie, że coś tutaj jest nie tak i dlatego pytam. nie ma sprawy

0

wiesz .. wbrew pozorom jestem kibicem FC Barcelony. wiele osób mi zwracało uwagę, żebym po prostu nie brał do siebie tego amatorstwa jakie widzimy na tej stronie, ale trudno jest mi tutaj wchodzić i nie widzieć nikogo kto jest rozsądny, trudno jest mi wchodzić na tą stronę i widzieć samych debili. wiem.. mam się uspokoić, tak wiele osób ma racje pisząc mi tak. po prostu śmieszy mnie to jak ludzie wypisują tutaj swoje zacne uwagi myśląc, że są wielkimi kibicami. śmieszy mnie 90% użytkowników tutaj i w tym właśniejest cały ból bo wiesz.. 90% to dużo. niech nikt nie mówi, że to najlepsza strona w Polsce bo ja na totalnym zadupiu mogę postawić kino czy tesco sklep i powiedzieć "to jest miasto!" nie tak to działa. 90% użytkowników z tej strony robi bajzel i w tym znalazłem problem.

0

może coś pomyliłeś.. może to coś innego. nie widzę takiego wpisu. nie pomyliłeś czegoś?

0

czyli w ogólne nie zagra. Brazylia bez Naymara z Wenezuelą będzie grała jak równy z równym i nic nie wiadomo. półfinał? to dla nich teraz powinno być marzeniem

0

tak, 17. sorki..

2

teraz wyobraź sobie tekst

"ponoć Messi ma w nowym sezonie szanse na swój osobisty rekord!!!!!!! 20 bramek w całej karierze strzelonych głowa!!!!!!!!!!!! mega piłkarz." myślę, że pod tym komentarzem zrobił by się spam o tym jaki to autor tekstu nie jest głupim hala dzieckiem. ale tutaj autor tekstu o ronaldo jest po prostu... uwaga... żartownisiem hahahah xd boże. z przykrością stwierdzam. na mniej atrakcyjnej stronie. rm.pl jest większy szacunek ogólnie do piłki nożnej niż na zasyfionym od sezonowców serwisie fcbarca.com. dalej chwalcie moderatorów i mówcie "najlepszy klub!!!!! najlepsza stronka!! a śmieją się z Ciebie, Was dokładnie wszędzie, sami siarę robicie tej stronie, ale dalej piszecie jakie to jest fajne i ta stronka też! przejrzyj na oczy.

0

wszyscy!!! w teorii :)

2

ważne, że ma kolekcje 48 goli w samej lidze w tym sezonie i kolekcje rekordowej liczby trafień (15) w jednej edycji ligi mistrzów. ale hejtuj go dalej. Ty pewnie masz 16 goli w jednej edycji xd albo po prostu życie przed kompem spędziłeś i masz już tego dosyć, musisz go krytykować bo inaczej nie żyjesz.

0

właśnie o tym tak na prawdę piszę. myślałeś o tym by to tutaj wrzucić. robota PEreza. nawet o tym nie wiesz. to człowiek który na prawdę ma wpływy, nawet u Ciebie, trudno to po prostu dostrzec

0

Ty jeszcze nim żyjesz? Real widzę robi dobrą robotę skoro kibice Barcelony w ich najlepszym momencie żyją jedynie Ronaldo .

2

tobie dać klocki lego i uwierzysz, że to jest kostka brukowa

0

nie rozumiesz! Ty się skupiasz na Barcelonie! trzeba na Realu Madryt. to on przyciąga więcej ludzi i to on społeczny czynnik ma największy. Ty o ronaldo i transferach.. ja o tym co dzieje się w futbolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?