2

Pioruny siarczyste xd nie no burza idzie konkretna. Polsat news włącz

0

Mam prośbę. Poda ktoś link do meczu Brazyli ? Chodzi mi o transmisje na stronce tvp. Na telefonie bym sobie obejrzał meczyk

2

U mnie to chyba dachy latać będą za chwilkę.. xd

2

Pewne jrst jedno. Jak Brazylia przegra to ich trener się "lekko" skompromituje. Już jego wypowiedzi o tym co Neymar ma robić, żeby byś najlepszy były śmieszne

0

Oj ta Polska tania mentalność. Czemu to zawsze tutaj ludzie muszą się ośmieszać. Zastanówcie się, albo hejtujecie trenera bo wystawia same "nazwiska" albo od razu się przyznajcie, że trenujecie z rep. Brazylii i wiecie dobrze kto zagra lepiej. Wygra Brazylia 2:0 i będzie "ha! Wiedziałem, że wygrają.."

2

i ta mina. .

0

dni w serwisie 295..

0

ciągle mi z głowy wylatuje, że to przecież mecz w grupie.. wczoraj też po remisie Argentyny tak słucham komentatora i mówię o co kaman.. zero emocji a dogrywka zaraz..

0

niespodzianka .:)

0

edytuj na "nie gorsze" to chociaż sens będzie. był kretem dla AS'a o czym praktycznie huczały wszystkie dzienniki sportowe, w Realu idą takie przekręty, że w głowie się nie mieści i nikt o tym tak często nie mówi. miejsce Ikera w pierwszym składzie jest jednym z nich.

1

goooooooooooooooool

0

to nieźle. to zwycięzca tego turnieju gra w Pucharze Konfederacji czy tego za rok.

0

o chłopie.. to nie - jest - liga - europy - czy - mistrzów. "palenie albo zdrowie, wybór należy do Ciebie"

0

niezłe masz informacje z szatni Realu. podejrzewam, że lepsze niż niejeden ich piłkarz. a może rozmowa właśnie jest.. od 2 sezonów. to Iker nie chce pożegnać się z Realem w godny sposób.

1

czyli rozumiem, że Casillas jak dalej uparcie będzie chciał grać za 10 lat to czy będzie się poruszał w bramce jak amator czy jeszcze nie, nie ma to znaczenia. rozumiem też, że mają z tego powodu nie kupować Davida. gość jest młody i ma przed sobą niesamowicie zapowiadającą się przyszłość, w dodatku Hiszpan. 90% która się nie przyzna zamieniła by go na jednego z naszych bramkarzy. świetna decyzja. jeśli De Gea przyjdzie czemu Iker ma nie zostać. może to zwiększy obydwóm poziom co będzie jeszcze lepsze.

0

no chyba jedna z najlepszych ich decyzji ostatnich 10 lat,

0

Kolumbia 2:1 o Brazylia 2:0

0

i tutaj można by zacząć bardzo długą dyskusję. ale nie chce się. zadajmy sobie tylko jedno pytanie. bramkę, obronę i pomoc złożoną masz z samym gwiazd typu Xavi, Zidane, Maldini, Cafu, Dida itp. do zestawienia masz tylko atak. ja wybieram Messi, Pele, Maradona bo jak dla mnie właśnie oni dali by najwięcej. też masz do wyboru 3 napadziorów, kogo byś dał?

0

to nie jest prowokacja czy coś. mnie samego denerwują o nim hejty na tej stronie. tylko to jest akurat prawda. Ronaldo jest porównywany jedynie do Messiego. słyszałeś kiedyś by porównywano go do największych w historii? i tak już jest legendą Giggs, Xavi, Ronaldinho, Rivaldo, Ronaldo, Zidane i wielu innych wielkich piłkarzy, ale nigdy nie będzie taką legendą jak Messi. ta trójka to top trójka.

1

a do kogo jest porównywany Ronaldo? tylko do Messiego. i to jeszcze zdaniem wielu bez sensu

0

Paragwaj i tak ma największych "koksów" jak ich wczoraj widziałem to nie wiedziałem co myśleć.

1

to jest dobry taktyk. to była taktyka.

0

taaak.. sorki . oczywiście chodzi o śp Di Stefano.. totalnie się zakręciłem

0

porównanie zrobiliście na prawdę dobre. ja myślę też, że rozwój przez te lata o wiele bardziej poziomem wpłynął jednak na grę w obronie niż w ataku. on na prawdę nie licząc Mistrzostw Świata i 4 klubów z ligi Brazylijskiej praktycznie większość czasu grał przeciwko listonoszom i strażakom.. mowa o Pele. widać dokładnie przy jego bramkach, że miał na prawdę nieprawdopodobnie dobry strzał który też musiał być wyszkolony. widać jak się do tych strzałów składał. większość obrońców przeciwko którym grał tym czasie uczyło się jak gasić pożar czy jak kłaść posadzkę.

0

ma ktoś dobrą transmisje do meczu Hiszpanii ?

23

trzeba go kupić.. te wszystkie podawane sumy.. po prostu muszą być jak zawsze przed takimi transferami mocno przesadzone. mam nadzieje, że wybierze Barcelone

3

tylko w dwóch grupach.

1

Pele i Diego nie mieli możliwości rozwijania się przy tak profesjonalnym sprzęcie jak piłkarze z tych czasów. trzeba to mocno podkreślić bo Pelego ominął rozwój technologiczny w piłce nożnej. tylko, że trzeba automatycznie podkreślić jedną ważna rzecz, obrońców na przeciw którym grał Pele i Maradona też ten rozwój ominął. przecież oni "kopią się w czoło". grają "na raz". i to praktycznie przy każdej akcji. ja na prawdę uważam, że Messi ma tą przewagę. wierze w to przede wszystkim. trenerzy przed spotkaniami z Barceloną oglądają po 6 ostatnich ich spotkań na TV by w trakcie meczu grać z Barceloną przede wszystkim mądrze. najbardziej wysunięty napastnik to pierwszy obrońca. każdy zespół co mecz próbuje dać niesamowicie skuteczne krycie Messiemu i to w sposób PROFESJONALNY. trenerzy. trenerzy po odpowiednich szkołach. z odpowiednim sprzętem i profesjonalnymi piłkarzami. nie z listonoszami. diety, częste, ciężkie treningi. treningi taktyczne.. poziom jest teraz o wiele większy. podejście inne

2

Europa to jakaś planeta inna?

3

Lukaku kosztował ich bodajże 20 milionów funtów! nie jest tak, że Everton nie ma pieniędzy. Martinez widzi w Deulofeu potencjał. przecież na wypożyczeniu u nich wchodził z ławki. jednak chcą go kupić. 8 milionów spokojnie Everton powinien wyłożyć, dopiero wtedy zarząd powinien się zastanawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?