_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko, że.. to nie jest dokładnie ta piosenka. I tak dzięki
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
o.. wielkie dzięki.
0
czy ktoś o tej porze jest w stanie podać mi tytuł tej piosenki?
1
2:1 !!!! znowu Boby daje już chyba zwycięstwo USA w meczu z wielkim przeciwnikiem!!!!!!!
25
"Cristiano Ronaldo - jedenaście metrów od celu"
#szekspir
1
nowe konta.. każdy tak może. 2 dni i już piszesz co chcesz. to gdzieś głębiej siedzi. myślę, że właśnie w atrakcyjności fcbarca.com a jej braku na ich stronie. kompleks strony takie coś chyba
0
oo dzięki stary. .
1
jestem ciekaw kiedy na rm.pl dodadzą w końcu te "polecenia" by wielcy kibice Realu z roczników 1998-2002 już tutaj nie wchodzili. jestem ciekaw kiedy w końcu zmienią kolorystykę i atrakcyjność forum by popełnienie samobójstwa nie było pierwszym co przychodzi na myśl wchodząc tam. jestem ciekaw kiedy to nastąpi bo nie jest dobrze oglądać ich kibiców tutaj.
0
w telewizji gdzieś leci?
1
to była na prawdę ironia na średnim poziomie.. nie zrozumiałeś jej?
0
dlaczego? rozumiem, że wróżysz mu świetlaną przyszłość? nie trzeba być jasnowidzem by zauważyć, że kończący za niedługo 32 lata zawodnik nie jest już młodym piłkarzem, to tyle.. gdzie Ty tutaj widzisz coś nie tak? ja widzę jedynie logiczny komentarz i opinie, czego Ty złego się w tym dopatrzyłeś? nie jestem wróżbitą Maciejem, nie masz sensownej odpowiedzi, nie pisz jej.
0
jedynie realistycznie
1
nie musisz nic pisać o Ronaldo! po prostu napisałeś swoją opinie w której nie ubóstwiasz Lionela Messiego. jesteś na tą chwile nikim. witamy na stronce. aha.. i kompleks Ronaldo jest tutaj częściej obecny niż komentarze w trakcie meczu Realu Madryt więc powinieneś po prostu to zrozumieć
0
przecież on ma dopiero 20 lat! daje nadzieje na przyszłość!!!
przed Alvesem nie ma już żadnego takiego jak ten sezonu. żadnego. następny sezon będzie miał pewnie dobry, ale to wszystko. powinien dostać roczny kontrakt, lub po sezonie zostać sprzedany. gra na boku obrony a tam szybkość i dynamiką są decydujące. straci to szybciej niż myślimy.
27
albo od kogoś kto jest na nie.
1
ja nie wiem.. dzisiaj jest jakiś prima-aprilis ? czy po prostu 9.6.2015 jest szczęśliwym dniem? dzień na prawdę "czwartego pucharu"
0
1. Messi chyba miał 9. co jest rekordem jeśli chodzi o sam finał Ligi Mistrzów. warto podkreślić.
7
już jest!
1
ale Ty Gaucho byłeś legendą Barcelony. masz całkowite prawo..
2
no ale w sumie.. jeszcze tego brakuje, żeby "siwemu" z Arsenalu płacić za 0 minut Vermaelena w Lidze Mistrzów i cały rok kontuzji. klauzura mistrzowska. tylko szkoda mi ich po prostu. świętują tryplet z całą drużyną mając w głowie to, że tak na prawdę go.. nie zdobyli.
0
noo Douglas i Vermaelen jak się wkurzą to.. w następnym możemy obronić tytuł :)
1
dobrze dobrze. dobra decyzja.
28
szkoda nawet, że Bravo nie jest oficjalnie zdobywcą Ligi Mistrzów. szkoda też nawet Douglasa czy Vermaelena. nie mam im nic za złe a na treningach w których przygotowywano się do meczów Ligi Mistrzów też się mocno pocili więc chociażby dlatego mi żal z tego powodu.
0
ta.. Iniesta to brak formy PRZEDE WSZYSTKIM przez brak potencjalnego rywala w walce o pierwszy skład. Pogba wzmocni pomoc i samego Inieste czy Rakiticia swoją obecnością.
0
ta jest lepsza. wtedy piłka nożna nie była przygotowana na styl który Guardiola w Barcelonie wprowadził na takim poziomie. ogólnie myślę, że już Barcelona w 2011 roku była lepsza niż ta z 2009. wtedy Mourinho zabrał Puchar Króla i "triplete" faktem się nie stało. rok 2009 to też fura szczęścia w samej Lidze Mistrzów. ta Barcelona to kompletny zespół, grający na wszelakie sposoby, ten zespół może zagrać tak jak powinno się w danej fazie meczu i to jest największa przewaga. zdecydowanie Barcelona 2015
0
to teraz kto odejdzie? Douglas czy Montoya. bo chyba dla nich za większego sensu pozostanie w klubie nie ma.
7
Hazarda do gradu goli i asyst dzieli jedynie jego własny trener. oczywiście, że w Barcelonie czy Realu Madryt był by o wiele lepszy. jego wartość rynkowa to też w wielkim stopniu wiek i potencjał jak na ten wiek.