0

fajnie się słucha jak ludzie komplementują Messiego co? :) spoko spoko cwaniaczki w finale LM zobaczymy kto jest lepszy .. Messi czy CR7

edit kur.. oh wait error 404

0

masz rację jednak Kamil. myślałem o po prostu ataku na tak zwanym "papierze" .. ogólnie mamy najlepsze TRIO z jednego kontynentu co rozumie się na boisku, widzimy efekty. na papierze jednak Ronaldo za Neymara.

1

"jo tyż" .

52

Engel w studiu właśnie stwierdził, że Bilbao nie ma Messiego, Neymara i Suareza.

#geniusz

0

pffffff.. jestem kibicem Barcelony od wielu lat. ale jestem też kibicem po prostu piłki nożnej. widzę to co Ty nie. ludzie. 48 bramek w lidze... boże..

5

Piękny gest piłkarzy Wolfsburga! Ustawili szpaler przed przegranymi w finale Pucharu Niemiec piłkarzami Borussii, gdy ci szli odebrać srebrne medale.

to jest właśnie piłka nożna którą chcę oglądać. respekt.

0

Ronaldo za Neymara. wiem wiem wiem hejty leco

1

niestety to prawda.. niestety..

0

haaaaaaaaaaa po prostu się nie da hahahahhaha haaaaaahaaaaaaaaaaaaa

0

no ja na bank ..

3

Alaba: "wygramy 3:2" .

0

ciekawe czy Alves przewidział memy związane z tym co ma na głowie

0

Nigdy nie zrozumiem na czym polega ten fenomen, że Messi biegnie, nie robi zwodów, a i tak mija po 3-4 rywali. Faktycznie on jest chyba z innej planety i wytwarza jakieś pole magnetyczne wokół siebie i nikt nie może mu zabrać piłki wślizgiem, czy wepchnięciem nogi.



31

Komentarz usunięty

6

i Neymara i Suareza trzeba pochwalić
.. nie Messiego za geniusz który pokazał przy podaniu.
#Żewłakow.

1

Barcelona w końcu wie co zrobić po stracie piłki
#Pique
o to chodzi.

4

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. i co powiedzieć.. geniusz? to jakbym nic nie mówił.....

0

wampir suarez ugryzł włoskiego obońce.. jest jakaś transmisja meczu na innym kanale?

0

błąd. żałosne. .

0

super. prześlij mi tylko na bilet na pociąg

1

NL47 INGB 0665 0681 31
jestem sfrustrowany, prześlij też na broń

3

Komentarz usunięty

0

nie ma spalonego. tak jak myślałem. kur... zaczyna się. sędzia madryt. Barca w szatni gości. FIFA .. kur..

1

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa

"nawet jak byłbym połamany zagrał bym w tym meczu"

źródło tvp1

1

zaczyna się z cyklu: "dlaczego znów siedzę przed monitorem zamiast oglądać mecz"
#FCBARCA.COM

0

Akces.. no boczny obrońca.. Douglas itp

0

edit. to nie był suchar,, mój błąd.. xd

0

Alves ma gówniany ten fryz

9

Atletic Bilbao w lidze "potyka" się z Barcą..

Żewłakow #respect

1

2 Alves co mówi, że Barca go nie kocha. Alba co ,mówi, że wygramy wszystko. 8 ma Iniesta. 10 nie musimy mówić.. leże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?