_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fajnie się słucha jak ludzie komplementują Messiego co? :) spoko spoko cwaniaczki w finale LM zobaczymy kto jest lepszy .. Messi czy CR7
edit kur.. oh wait error 404
0
masz rację jednak Kamil. myślałem o po prostu ataku na tak zwanym "papierze" .. ogólnie mamy najlepsze TRIO z jednego kontynentu co rozumie się na boisku, widzimy efekty. na papierze jednak Ronaldo za Neymara.
1
"jo tyż" .
52
Engel w studiu właśnie stwierdził, że Bilbao nie ma Messiego, Neymara i Suareza.
#geniusz
0
pffffff.. jestem kibicem Barcelony od wielu lat. ale jestem też kibicem po prostu piłki nożnej. widzę to co Ty nie. ludzie. 48 bramek w lidze... boże..
5
Piękny gest piłkarzy Wolfsburga! Ustawili szpaler przed przegranymi w finale Pucharu Niemiec piłkarzami Borussii, gdy ci szli odebrać srebrne medale.
to jest właśnie piłka nożna którą chcę oglądać. respekt.
0
Ronaldo za Neymara. wiem wiem wiem hejty leco
1
niestety to prawda.. niestety..
0
haaaaaaaaaaa po prostu się nie da hahahahhaha haaaaaahaaaaaaaaaaaaa
0
no ja na bank ..
3
Alaba: "wygramy 3:2" .
0
ciekawe czy Alves przewidział memy związane z tym co ma na głowie
0
Nigdy nie zrozumiem na czym polega ten fenomen, że Messi biegnie, nie robi zwodów, a i tak mija po 3-4 rywali. Faktycznie on jest chyba z innej planety i wytwarza jakieś pole magnetyczne wokół siebie i nikt nie może mu zabrać piłki wślizgiem, czy wepchnięciem nogi.
31
Komentarz usunięty
6
i Neymara i Suareza trzeba pochwalić
.. nie Messiego za geniusz który pokazał przy podaniu.
#Żewłakow.
1
Barcelona w końcu wie co zrobić po stracie piłki
#Pique
o to chodzi.
4
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. i co powiedzieć.. geniusz? to jakbym nic nie mówił.....
0
wampir suarez ugryzł włoskiego obońce.. jest jakaś transmisja meczu na innym kanale?
0
błąd. żałosne. .
0
super. prześlij mi tylko na bilet na pociąg
1
NL47 INGB 0665 0681 31
jestem sfrustrowany, prześlij też na broń
3
Komentarz usunięty
0
nie ma spalonego. tak jak myślałem. kur... zaczyna się. sędzia madryt. Barca w szatni gości. FIFA .. kur..
1
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa
"nawet jak byłbym połamany zagrał bym w tym meczu"
źródło tvp1
1
zaczyna się z cyklu: "dlaczego znów siedzę przed monitorem zamiast oglądać mecz"
#FCBARCA.COM
0
Akces.. no boczny obrońca.. Douglas itp
0
edit. to nie był suchar,, mój błąd.. xd
0
Alves ma gówniany ten fryz
9
Atletic Bilbao w lidze "potyka" się z Barcą..
Żewłakow #respect
1
2 Alves co mówi, że Barca go nie kocha. Alba co ,mówi, że wygramy wszystko. 8 ma Iniesta. 10 nie musimy mówić.. leże