1

Pierwsze raz chyba Laboga nie wspomina w trakcie meczu Barcelony na wyjeździe jaki wynik w tym sezonie wywiózł Real Madryt z danego stadionu... zawsze była jakaś wspominka. Ciekawe czemu teraz nie ma..

0

Rakitic konkretniejszy w starciach niż "materace". Jak Barca go potrzebowała to nawet nie mamy pojęcia

0

Kiedy napisalem cos zlego o Sanchezie. Wejdz w moj profil i mi skopiuj ten tekst. Za takich jak Ty bany sie dostaje bo brak mozgu jest prowokujacy

103

Stary dobry Alves

0

Pedro się rusza. I już to mi pasuje

0

De Gea & Valdes

2

Jeszcze jakies 20 minut słońce będzie świecić bramkarzowi Atletico w oczy. Przydało by się na jakiś czas zepchnąć Atletico bo powiedzmy sobie szczerze, bramka im się szykuje

0

Mecz o "majstra" a Laboga uchichotany bo Alves pod słońcem przezroczysty mu się zdawał..

1

Olaboga.. laboga. .. robią to specjalnie kur.. nie może Realu komentować boże.. a Real komentuje całkiem spoko komentator z kolei..

1

Zdaniem canal+ w opisie meczu w przypadku zwycięstwa Barcelony, będą mieli już prostą drogę do tytułu, w przypadku zwycięstwa Atletico Real zyska większe szanse. Opisy meczów im chyba pisze ta babka z programów przyrodniczych bo na pewno nie żaden ekspert

4

Oby mecz nie wyglądał jak druga połowa z Bayernem. Brak Suareza w pierwszej jedenastce to powrót Barcy do "klepu klepu" po obwodzie bez zagrożenia dla bramki przeciwnika.

1

Dzisiaj debata. Nie wiem co lepsze. Barcelona zdobywająca mistrzostwo La Liga czy kompromitujący się Komorowski.

0

cabron = bękart.

3

życie .

3

dobra forma od 2 sezonów piłkarzy Southampton to na pewno nie przypadek.

0

no oglądam mecze. Pique nie jest słabym obrońcą bo tak takich głupot nie można pisać, są po prostu kłamstwem. to dobry obrońca, ale tylko tyle.. dobry. nic więcej. nie jest klasowym obrońcą. Barcelone Real w następnym sezonie może zgnieść, jeżeli Barcelony zarząd nie wzmocni jej "mądrze" chociażby w zimowym okienku. atak i bramka. nasze klasy światowej pozycje na boisku. tyle. pomoc ratuje waleczny i wciąż na "fali transferu" Rakitic, czasami Xavi, raz w meczu z PSG Iniesta.. on ostatnio z Cordobą zaliczył pierwszą asystę. mamy tylko atak i bramkę i 4 mecze do końca, myślę, że w Pucharze Króla z zmotywowanym Bilbao lub z świetnym, w formie Juventusem możemy się przeliczyć. wierzę w oby dwa spotkania (Liga już wygrana dla mnie, jak dla mnie). myślę, że będą 2 tytuły. nie wiem tylko w którym z finałów obnażą się nasze słabości.

0

Pique miał 3 dobre występy w sezonie. reszta jest na poziomie bardzo niskim lub po prostu jeśli popatrzysz na oczekiwania względem niego można rzec słabym. co jest najłagodniejszą oceną. za bramki go nie oceniam, mówienie, że jest dobrym obrońcą gdy strzela bramkę jest ślepym i nie trafnym mówieniem. to po prostu zła myśl oceniającego. on ma bronić. to Pique który jest u nas obrońcą. on ma wzrost i siłę (też zdarza mu się przegrać pojedynek "siłowy" z mniej zbudowanym napastnikiem). ogólnie nie jest to dla mnie stoper klasy światowej. dla mnie jest nim Kompany czy Thiago Silva, Terry, Godin, Cahil czy Ramos. Luiz David też. nie Pique który już dawno swoim zachowaniem bardziej przypomina mi CR7 niż obrońcę na miano Barcelony.

18

czemu nikt głośno nie opowie o poziomie obrony taktycznej w tych czasach a poziomie "obrony taktycznej" w tamtych czasach. teraz wydaje się niemożliwe strzelać takie bramki jak strzela Messi a robi to. Messi gdyby stał na przeciw obrońcom i ich założeniom taktycznym z tamtych.. umiecie sobie to wyobrazić? to by wyglądało jak WF w podstawówce, mecz w nogę i nagle wuefista gra na poważnie z uczniami. teraz Maradona był by świetnym napastnikiem z dobrym dryblingiem. lepszym niż Aguero, ale nie lepszym od Messiego.

0

Bale jest szybszy niż on sam. jasny gwint co za sprinter

0

1

nie no do 80 minuty ronaldo na bank sie rozpłacze

1

gość z overallem 77 w fifie niszczy real.

2

piekna kombinacyjna akcja realu zakonczona bramka ronaldo.

0

0

no pozdro pozdro. miłego tam

3

Ty nogą już w polu karnym he

1

co nie? te same imienia. to musi być rodzina.

1

Monachium piękne miasto..

2

y no wiesz.. chyba. tzn ja mam krzesełko

0

bo zawsze było przed meczem. "znamy składy" tak? i się tylko śmieje.. i już mnie wkurwić musiałeś.. bo ktoś nie rozumie czegoś prostego. dobra pozdrawiam miłego meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?