_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moje serce. .
9
Carlo czerwony jak mój sąsiad po miesiącu picia
0
Javier prosze Cie. 5 minut minelo
3
Wrzutka Ramosa vol. 2
2
Real zaraz trafi z dupy i mnie szlag trafi
0
Tak jakby sie wszyscy po pierwszej połowie wymienili koszulkami i tak zaczeli grać drugą
0
Wrzutka ramosa
2
Gol dal impuls Juve. Pozdro dla Pepe. Łysy nie ogarnie tego. Zabije kogoś dzisiaj
0
Marcelo kozak. W ofensywie to jest prawdziwy kozak
0
Tevez. Carlos Tevez potrzebuje podań na wolne pole.
2
Juve brakuje wyraźnie impulsu. Nie potrafi dzisiaj go dać Pirlo. Akcja przy poprzeczce Jamesa palce lizać. Szkoda straconej bramki bo Juve dobrze sie broni. Mina Carlo po bramce Moraty zdjecie sezonu
0
"Niezależnie od wyniku pierwszego meczu w rewanżu zagramy tak samo, jak jutro"
faktycznie, presja na pierwszy półfinałowy mecz na Camp Nou jest zbyt duża i trzeba ją lekko "rozwiać". to w Monachium poznamy finalistę nie jutro na Camp Nou. zły wynik dla Barcelony niczego nie przesądzi. dobry też. VEB
3
Jak Bayern nam zgwałci nasz "cudowny" środek pola to nam może nawet MSN nie pomóc także pokory.. pokory..
1
Ozil stoi od razu za tym pierwszym po lewej.
2
pierwszy z prawej. Messi Messi..
0
Bayern "ciepie w bale" LIVE
3
Lewemu połamało całą twarz czy tylko nos?
0
jaki Ci po tym się nasuwa wniosek? co Ci się nasunął po tym za wniosek hahxd boże. nie podoba mi się jego fryzura. jakie z tego masz wnioski co sądzisz o mnie kim jestem
0
bo mi się Leo fryzura nie podoba? ei zastanów się nad tym heh bo serio to się robi przerażające
1
,,czy nie uważasz, że Rybus ostatnio spuścił z tonu w klubie i reprezentacji?"
1
każdy zaczyna zdanie od swojego ja. ei morda. co za goście. powiedzieć coś, nie wiem, Leo ma plamę na koszulce to jest "morda dziecko! Leo ma czyste ciuchy" jap.. cisza już bo wstyd sobie robicie trole
4
ja mu dobrze nie życzę jedynie jutro i w rewanżu. potem niech wygrywa złote piłki jak chce
2
z Dudkiem i ciągle pytali by się go o Ronaldo
0
nie podoba mi się nowa fryzura Messiego. lepiej wygląda jak się strzyże na takiego średniego irokeza. dzielenie szatni z Neymarem wychodzi.. za niedługo Suarezowi odwali he
0
oryginalnie* po pierwsze.
po drugie wcale nie. jest jak Guardiola w wypowiedziach. mówi to co wiemy co usłyszymy nie to co chcemy usłyszeć, nie coś zaskakującego. mówi to co wiemy co powie.
2
też się obawiałem, to tylko jeden mecz.. ale ja bardzo teraz chce GD w finale. jakoś tak.. Luis mnie kupił ostatnio. nie golami z Cordobą czy Getafe. spokój jaki mają piłkarze Barcelony i pewność w zagraniach to już zasługi trenera. i oklaski za to mu
26
życzę Ronaldo zdobywania co mecz 4 bramek, ale żeby Real mecze przegrywał 4:5. myślę, że samemu Portugalczykowi uśmiech po strzelonych bramkach z twarzy nie zszedł również po meczu.. ale któregoś dnia by doszło do jego głowy "hmm coś tu nie gra.."
1
coś było. sam to oficjalnie potwierdził około parę lat temu. na pewno jak to nazywali jego "cisza" miała związek z aferą podatkową jego ojca, ale o jakie zdarzenie z tym związane dokładnie chodziło, nie pamiętam. ale to miało związek właśnie z tym.
12
w ostatnich paru doprawdy rzadko w 1/2 LM zdarzało się by to faworyt dwumeczu znalazł się w finale. Barcelona vs Chelsea i Real vs Bayern (ostatni sezon Pepa w Hiszpanii). wszyscy zacierali ręce na wielkie GD w finale i mieli prawo, ale mały psikus. Ramos i jego "a la Panenka de la cosmos" i 2:0 na Camp Nou, czerwony Terry i rzut karny.. co dalej się stało w tym meczu tutaj opowiadać nie trzeba. w roku 2012 na Alianz zagrał Bayern z Chelsea.
rok później..
GD w finale! będzie ciężko, ale na pewno się uda. gdyby nie Lewandowski i strasznie wypalona, bez pomysłu, z kontuzjami i może jeszcze raz bez JAKIEGOKOLWIEK pomysłu FC Barcelona którą Bayern zmiótł u siebie i na wyjeździe. 2013 Niemiecki Finał Ligi Mistrzów Bayern Monachium vs Borussia Dortmund.
rok temu..
Bayern vs Real. wszyscy wiedzieli kto doskonale jest faworytem dwumeczu, Niemcy. na białej po losowaniu mówili, że "no cóż.. chociaż w finale Mourinho nas pomści" nie musiał i sam jak dobrze wiecie nie mógł. Chelsea faworyt starcia z Atletico w pierwszym meczu pięknym ofensywnym stylem gry ;p zamurował się 11 obrońcami a w rewanżu zasłużenie (lecz jednak niespodziewanie) przegrał. Real kontratakami i stałymi fragmentami (dobrą grą też oczywiście) w rewanżu pogrążył Bayern Pepa i do niespodzianki w roku 2014 również doszło. 2014 Real Madryt vs Atletico Madryt.
więc nie będę baaardzo zdziwiony (bo trochę tak) jak w finale zagra Juventus z Bayernem, ale jako kibic bardzo chcę, tylko raz, chociaż raz widzieć "El Clasico" w wielkim finale Champions League.
1
dziwie się, że wiele osób typuje "szalone 5:1 dla nas" czy "4:0 i spokojny awans" Guardiola wie z jaką Barceloną się zmierzy w środę i myślę, że nie jest amatorem.. odpowiednią taktykę do spotkania na Camp Nou dobierze. faktycznie scenariusz gradu goli niektórym po ostatnich meczach może się w głowach pojawić, ale niech też pojawi się sam Bayern w tych głowach bo przecież on też tam będzie grał.. o czym chyba dużo osób zapomniało.