3

świetnie się ogląda "mozaike" Bilbao na Camp Nou..

0

wiem.. ale chodzi o tych co się pytają o transmisje w necie. ja oglądam w TV i też nie wiem jak ktoś może mieć dostęp do kompa i w tym samym czasie nie mieć go do TV.. ale może nie wiem. TV im się spaliło i kit..

1

a rok temu jaka była?

0

co nie? na meczyki.pl (najpopularniejsza strona z transmisjami) strzelam, że jest 15 transmisji działających. nie ważne, warto spytać na fcbarca.com

0

kompa masz? więc jesteś w domu. w domu? masz TV. masz tv? masz tvp1

0

no tak...super, ale.. gość napisał przed chwilą haha i podał link z śmiesznym filmikiem do FIFA 15. usunięte zostało po 30 sekundach. jak mu odpisywałem to już zostało usunięte. zaraz przyleci hala dziecko i będziemy się z nim męczyć 2 godziny.

0

tvp1... luuudzie..... .

0

boże boże maryjo nie

1

edit.. to nie ten link xD

0

widzę, że redaktor, który zarządza teraz tym tematem głosował na komorowskiego. polak gówno ma do gadania. redaktor.. zajmij się innymi postami.. nie kasujesz coś co jest normalne.. co za gość..

0

HaHaHaHaHaHa xd

0

np jak ja. ja wiem, że może być 1 połowa, doliczone 3 minuty, 2 połowa, doliczone 5 minut, 15 dogrywki, 1 doliczona, 15 drugiej połowy dogrywki, 1 doliczona, kare.. karne są jakie są .. wiesz jak jest.. mogą trafiać ciągle i do 3 rano siedzieć będziemy.
#skrzynka

0

no słuchaj chyba, że tak..

0

ei nie przesadzaj.. drugie zostaw na LM.. nie szalejemy.. spokojnie..

0

styl na "like a shit"

0

kto komentuje! błagam Laskowski.. napiszcie mi, że Laskowski.. Żewłakow nie.. ? :(

1

... znowu możemy. nie znowu będziemy... ludzie polska trudna język?

0

"znowu MOŻEMY" .. o co Ci chodzi hejterku?

0

na pewno nie na koszulkach Barcelony ...

0

walczy o kontrakt wiesz..

0

znów możemy cieszyć się z Pucharu Króla! Visca el Barca!

0

ta.. chyba do reklamy szamponu i czipsów Lay's. co do tych Angielskich zespołów to.. też się nie zdziwię.. po aferze w FIFA i wyborach na prezydenta nie zdziwi mnie już Wisła Kraków w półfinale Ligi Mistrzów. a tak na serio to futbol się zmienia z cały czas. dzisiaj jesteśmy najlepsi a w następnym sezonie możemy nie być. dlatego między innymi ten sport się kocha, jednakże nie wierzę ogólnie w Angielski futbol. Chelsea? ManUTD? ManCity? Arsenal? dobre zespoły, w następnym sezonie wierze, że będą jeszcze lepsze. Chelsea i ManCity będą wyjątkowo szczególnie chciały "uderzyć" w Europę. co do tematu, Messi nigdzie nie odejdzie, Ronaldo? bardzo możliwe.

2

jasne, że tak.. Bayern załatwia sobie od wielu lat bardzo sprytnie "własne podwórko". w Europie? nie.. nie z Guardiolą

4

Bayern kupi Gundogana, może już w sumie świętować mistrzostwo Niemiec 2015/2016. jeśli odejdzie jeszcze Reus, Bayern ma zapewnione lata dominacji. cały Bayern..

1

no na TVP1/2 i TVP Sport

1

tylko Barcelonie. Real ma względem tego niezłego "gula". Barcelona może to powtórzyć

0

jest gotowy to niech gra proste. idiotyczne było by "oszczędzanie" go na finał Ligi Mistrzów bo finał Pucharu Króla nie musi być wcale łatwiejszym finałem. jest nam bardzo potrzebny.

0

pozwalam . .

0

każdy ma swoje życie i chyba tyle co

0

22 lata złodziejstwa? myślę, że ponad 100 lat kłamstwa. polecam otworzyć oczy. USA miała mieć MŚ PN już daaawno. to normalne (jeden z najbardziej respektowanych krajów) lecz go nie mają. Rosja będzie gospodarzem MŚ 2018. obudź się, wyłącz TV, włącz mózg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?