_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
świetnie się ogląda "mozaike" Bilbao na Camp Nou..
0
wiem.. ale chodzi o tych co się pytają o transmisje w necie. ja oglądam w TV i też nie wiem jak ktoś może mieć dostęp do kompa i w tym samym czasie nie mieć go do TV.. ale może nie wiem. TV im się spaliło i kit..
1
a rok temu jaka była?
0
co nie? na meczyki.pl (najpopularniejsza strona z transmisjami) strzelam, że jest 15 transmisji działających. nie ważne, warto spytać na fcbarca.com
0
kompa masz? więc jesteś w domu. w domu? masz TV. masz tv? masz tvp1
0
no tak...super, ale.. gość napisał przed chwilą haha i podał link z śmiesznym filmikiem do FIFA 15. usunięte zostało po 30 sekundach. jak mu odpisywałem to już zostało usunięte. zaraz przyleci hala dziecko i będziemy się z nim męczyć 2 godziny.
0
tvp1... luuudzie..... .
0
boże boże maryjo nie
1
edit.. to nie ten link xD
0
widzę, że redaktor, który zarządza teraz tym tematem głosował na komorowskiego. polak gówno ma do gadania. redaktor.. zajmij się innymi postami.. nie kasujesz coś co jest normalne.. co za gość..
0
HaHaHaHaHaHa xd
0
np jak ja. ja wiem, że może być 1 połowa, doliczone 3 minuty, 2 połowa, doliczone 5 minut, 15 dogrywki, 1 doliczona, 15 drugiej połowy dogrywki, 1 doliczona, kare.. karne są jakie są .. wiesz jak jest.. mogą trafiać ciągle i do 3 rano siedzieć będziemy.
#skrzynka
0
no słuchaj chyba, że tak..
0
ei nie przesadzaj.. drugie zostaw na LM.. nie szalejemy.. spokojnie..
0
styl na "like a shit"
0
kto komentuje! błagam Laskowski.. napiszcie mi, że Laskowski.. Żewłakow nie.. ? :(
1
... znowu możemy. nie znowu będziemy... ludzie polska trudna język?
0
"znowu MOŻEMY" .. o co Ci chodzi hejterku?
0
na pewno nie na koszulkach Barcelony ...
0
walczy o kontrakt wiesz..
0
znów możemy cieszyć się z Pucharu Króla! Visca el Barca!
0
ta.. chyba do reklamy szamponu i czipsów Lay's. co do tych Angielskich zespołów to.. też się nie zdziwię.. po aferze w FIFA i wyborach na prezydenta nie zdziwi mnie już Wisła Kraków w półfinale Ligi Mistrzów. a tak na serio to futbol się zmienia z cały czas. dzisiaj jesteśmy najlepsi a w następnym sezonie możemy nie być. dlatego między innymi ten sport się kocha, jednakże nie wierzę ogólnie w Angielski futbol. Chelsea? ManUTD? ManCity? Arsenal? dobre zespoły, w następnym sezonie wierze, że będą jeszcze lepsze. Chelsea i ManCity będą wyjątkowo szczególnie chciały "uderzyć" w Europę. co do tematu, Messi nigdzie nie odejdzie, Ronaldo? bardzo możliwe.
2
jasne, że tak.. Bayern załatwia sobie od wielu lat bardzo sprytnie "własne podwórko". w Europie? nie.. nie z Guardiolą
4
Bayern kupi Gundogana, może już w sumie świętować mistrzostwo Niemiec 2015/2016. jeśli odejdzie jeszcze Reus, Bayern ma zapewnione lata dominacji. cały Bayern..
1
no na TVP1/2 i TVP Sport
1
tylko Barcelonie. Real ma względem tego niezłego "gula". Barcelona może to powtórzyć
0
jest gotowy to niech gra proste. idiotyczne było by "oszczędzanie" go na finał Ligi Mistrzów bo finał Pucharu Króla nie musi być wcale łatwiejszym finałem. jest nam bardzo potrzebny.
0
pozwalam . .
0
każdy ma swoje życie i chyba tyle co
0
22 lata złodziejstwa? myślę, że ponad 100 lat kłamstwa. polecam otworzyć oczy. USA miała mieć MŚ PN już daaawno. to normalne (jeden z najbardziej respektowanych krajów) lecz go nie mają. Rosja będzie gospodarzem MŚ 2018. obudź się, wyłącz TV, włącz mózg.