0

w jakich strojach gra juventus

0

canal+1 bądź canal+

3

od 20:00 do 20:45 ? 2 godziny !
od 20:45 do 22:45? 1 godzina !
tak na lecieć czas będzie dzisiaj drodzy Panowie/Panie

0

wieczór z Labogą czyli "dlaczego Juventus podniesie ten Puchar?" .. ale nie powiecie mi chyba, że on komentuje

0

mi się zawsze zdaje, że on po golach krzyczy "allaaah leo, alllaaaah barcelona"

0

hardcorowe to combo. harnaś 4ever xd

0

jeszcze troche .

0

http://fangol.pl/view/102105/bale-o-konflikcie-z-cristiano
te ich miny, ta ręka Bale na jego barku. ahhtam nie ma mowy o konflikcie, tam jest miłość

3

Komentarz usunięty

0

No i git. Visca el Barca

1

Współczuje tym którzy nie posiadają n . Słyszałem, że żewłakow i dudek mają komentować na tvp.. masakra, ie na necie radze Wam obejrzeć finał bo tvp specjalnie ich dała by przy zdobyciu "triplete" wkurzyć Was chociaż swoimi komentarzami. Ja bym na necie oglądał.. chociażby z komentarzem arabskim
Edit. Jednak Szpaku za Dudka. Chociaż to

1

kichał. .

1

gość jest prze kozakiem. ma ponoć swoją firmę, jego życie to nie tylko robienie z siebie pośmiewiska i mówienie wszystkim jakim to on nie jest Visca Łebkiem i jakim to Wy jesteście a jednak (wydając się człowiekiem dosyć spostrzegawczym, śledzę jego drugi kanał o tematyce przede wszystkim politycznej) nie wiedząc sam o tym robi troszkę z siebie za przeproszeniem.. idiotę. totalnego idiotę. jak można analizować przed finałem LM finał LM? może on wyglądać tak, że Bartra, który wejdzie za kontuzjowanego Pique strzeli bramkę na 1:0 w 110 minucie. może on wyglądać różnie. jak można przed meczem mówić jak on może wyglądać. chwalić się tym na kanale.. to już przesada. fajne skróty robi i piosenki. sensownie gada i też go oglądam jak widzę, że coś dodał, ale szanuje go tylko za to, że mając firmę robi coś jeszcze i zna się troszkę (a to rzadkie w tym ślepym kraju) na polskiej polityce, za to co robi na kanale "footroll" go nie szanuje.

1

Komentarz usunięty

0

to żadko tu wchodzisz. to jest średnio co 10ty komentarz

0

Guardiola: "yy. no?"

3

odpowiedź prawidłowa tylko jedna http://fangol.pl/view/101913/sposob-na-powstrzymanie

2

brak Modricia to wielkie osłabienie

0

Lionel Pobity Andres Rekord Messi Z Nawiązką Cuccittini.

0

ile był na wyp.? cały rok czy pół sezonu? jeśli pół to można mu zapisać.

0

15 goli w Lidze Mistrzów. jako jedyny piłkarz w historii strzelał bramki w każdej minucie spotkania. to takie największe.

5

dowód na to jaki futbol jest nieprzewidywalny, co automatycznie robi go czymś wspaniałym. parę ciekawostek z głowy.
- Alvaro Morata: rok temu niechciany w Realu. 2 gole byłego piłkarza "królewskich" w dwumeczu półfinałowym z Realem (3:2) dały awans Juventusowi do wielkiego finału. zdobył już 2 tytuły we Włoszech, dzisiaj powalczy o potrójną koronę z odwiecznym rywalem Realu Madryt, FC Barceloną. on dzisiaj może w tak młodym wieku wygrać drugą w swojej karierze Ligę Mistrzów i to z rzędu!
- Jeremy Mathiue: zwykły obrońca. niczym specjalnym nie wyróżniający się. przez wielu uważany za niepotrzebny i przede wszystkim za drogi transfer. w sezonie jego bramka z Celtą na wagę 3 punktów i bramka w GD w dużym stopniu ułatwiły tytuł LA Liga FC Barcelonie. rok temu był jednym z wielu stoperów w Valencja CF, dzisiaj gra o "potrójną koronę" z Barceloną.
- Xavi i Pirlo. dwie wciąż grające legendy piłki nożnej zagrają dzisiaj przeciwko sobie (Xavi najprawdopodobniej z ławki wejdzie w drugiej połowie). to ich ostatnie mecze w Barwach klubowych. ktoś z nich dzisiaj będzie płakał ze szczęścia a ktoś z rozpaczy. to ich ostatni mecz w Europie.
- Leo Messi. to wgl nie jest jakiś podpunkt tylko po prostu znowu będziemy go widzieć na boisku i to jest fajne.
- tercet "MSN" przeciwko najlepszej obronie jaka moim skromnym zdaniem teraz istnieje na świecie. chodzi o obronę "drużynową" całym zespołem. śmiem twierdzić, że bronią się zespołem lepiej, niż Atletico Madryt czy reprezentacja Włoch (jak im się chce)

znowu dzisiaj jest wielki piłkarski dzień. znowu na 90 minut (możliwa dogrywka, rzuty karne) będziemy na "pijany futbolem".

1

wszystkiego najlepszego

1

co debil. jeśli tak zafascynował Cię ten artykuł to oznacza, że go czytałeś. powinieneś wiedzieć, że nie jest to artykuł autorstwa redakcji fcbarca.com skoro go czytałeś i zapoznałeś się z nim. na juventuspoland jest identyczny. na ligamistrzów.com identyczny. autorem artykułu nie jest fcbarca.con

2

hahah ta reakcja na niebieską koszulkę najlepsza.

6

... wytłumaczcie mu

0

przy telewizorze z dużą ilością piw i okrzyków radości po zdobytej bramce. i oczywiście relacja live by fcbarca.com.

0

dzefrej234 już wstawił ten temat.

0

"Klopp już był z nami dogadany"

19

Balotelli: "to wcale nie jest proste"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?