1

Messi do Neymara:
"Neymar jest fajnie itp, fajne dryblingi robisz itp, ale na Copa Amirica się nie szykuj za bardzo.. formę mam.."

0

Tak jest. Chciałem się podpisać przede wszystkim pod obroną Ivańskiego. Żewłakow sam się kompromituje na siłe szukając problemu Barcelony w całym i to w cale się z tym nie kryjąc! Przykład gol Messiego na 1:0. Iwański przy powtórce wymienia piłkarzy, których Messi "objechał" i podkreśla precyzyjny strzał. Żewłakow? Obrońca mógł się zachować lepiej, chciał go już tylko sfałlować, a sam bramkarz? Powinien lepiej się zachować przy bliższym słupku. Rozumiesz, po takiej bramce gość skupił się na błędach Atletic.. Iwański ten kabaret ratował muszę przyznać

0

ahm. .

0

ten świat, ta FIFA to jedna wielka afera

0

Enrique jaki zaciesz xd

0

no właśnie.. ja zaś myślę, że Real na pozbyciu się/zestarzeniu Ronaldo tylko by zyskał. on w każdej drużynie chcę tylko swoich indywidualnych sukcesów i z tym się muszę zgodzić chociaż nie lubię jak hejtuje się kogoś kto ma 48 goli w lidze bo po prostu kogoś boli dupa :) trzeba to uszanować, ale lepszy jest tak zwany kolektyw a nie drużyna gwiazdy Ronaldo. a co do rozpadu Realu to obawiam się, że są za bardzo wpływowym klubem, za dużą ma historie za wiele znaczy na rynku marketingowym. spadek Realu nie leży na rękę wielu ludziom i oni do tego nie doprowadzą, ale potęgi jakiejś wielkiej też nie stworzą, nie jak w Barcelonie gra Messi :)

0

sam ogólnie podkreślał, że kara dla Suareza była za surowa co totalnie spotkało się z wielkim szacunkiem dla Włocha. z mojej strony.

0

ale tragedii też być nie może.. zrozum. Evra. profesjonalny piłkarz. myślisz, że wypowie się na temat Suareza źle? nie będzie mu słodzić i tyle, ale nie obrazi go w co też nie mam żadnych wątpliwości. po prostu to już się stało jakiś czas temu i odstawmy to. za 5 dni grają najważniejszy mecz sezonu. to też weź pod uwagę.

0

w to, że "bekę" z Realu mieć będziemy nie miłosierną na początku sezonu jest dla mnie pewne. będzie im bardzo ciężko, ale co do werdyktu w sprawie pracy Beniteza w Real Madryt poczekajmy. ja wiem co myślę osobiście, tylko to. tylko na tym mogę polegać, to też chcę tutaj podkreślić. ja myślę, że Real z Benitezem będzie bardzo dobrym zespołem o czym nie dowiemy się szybciej jak za rok. i poczekajmy.

0

te patelnie z Granadą czy Espanolem?

1

myślę, że podobnie. to już też trochę zgasło. ta cała afera. sam Suarez poda rękę obojgu w co nikt chyba tutaj nie ma wątpliwości. Suarez też się troszkę zmienił.. na pewno ma w głowie obydwa zdarzenia, ale raczej wszystko potoczy się dobrze.

0

wiesz co? ten Benitez nie jest wcale złym wyborem. nie łykaj wszystkiego co "dissblaster" Ci powie. Benitez jeśli ma piłkarzy z Topu wygrywa wiele. to właśnie taki typ trenera. z Napoli nie wygra nic, w Barcelonie czy Realu odniósł by wiele. takie jest tylko moje zdanie. ja myślę, że on świetnie umie prowadzić jedynie zespoły o największym potencjale.

0

obejrzyj jaką ocenę dostał Messi za mecz z Bilbao. jest artykuł

58

"Oczywiście, że podam rękę Suarezowi. Jeśli będzie trzeba to go nawet uścisnę. Dla mnie nie ma żadnego problemu. Ci, którzy mnie znają wiedzą co czuje. Nie mam problemu z Suarezem i mam nadzieje, że on nie ma ze mną. Muszę o nim myśleć jako o piłkarzu. Na boisku muszę uważać na jego ruchy i niesamowite umiejętności."

Giorgo Chiellini o Luisie Suarezie.

4

Kolor zielony - wygrany finał Pucharu Króla.
Kolor żółty - Uraz Andresa Iniesty.
Kolor czerwony - fryzura Alvesa.
Kolor zielony - wygrany finał Pucharu Króla.
Kolor zielony - jedziemy do Berlina cieszyć się z potrójnej korony!
Kolor zielony - Lionel Messi
Kolor zielony - campeooone! campeooone!
Kolor zielony - 6 czerwiec Berlin! potrójna korona o krok.
Kolor zielony - campeooone! ole!

0

FC Barcelona - niesamowity klub - niesamowita firma.

0

ale serio.. jak wstawiacie filmiki jakieś na stronce z golami chociaż postaralibyście się poszukać z polskim komentarzem.. było by o wiele lepiej.

4

19.56% głosujących jest jeszcze w małym szoku po wczorajszej bramce. Messi nie przebił żadną bramką tego co zrobił w 2007 roku w półfinałowym meczu z Getafe.

7

Żewłakow "niech poczeka 5 minut"
Iwański "za 5 minut to się mecz skończy"


hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa czemu ja nie musze nic na prawdę dzisiaj zapalić żeby mieć taką beke

2

śmieszy mnie to jak komentatorzy mówią pod koniec meczu "o to chodziło właśnie! czemu Bilbao nie grało tak od początku?" bo k****a Barca nie grała od drugiej połowy. co za eksperci. Barca ma swój wynik i już nie gra ofensywnie co bardzo popieram u Enrique. dziękuje.

1

my (czytelnicy fcbarca.com) umiemy się domyślić, że Barcelona wyraźnie wychodząc z szatni na drugą połowę dostała od Enrique wskazówki na grę z kontry i trzymanie dobrego dla nas dwu bramkowego prowadzenia. "eksperci" z TVP nie umieją jeszcze do tego dojść.

#dla Was respect

0

ba ja też pozdrawiam :)

1

oficjalnie:
Barcelona umie zabić mecz.

0

jak sam to czytam to tak samo to odbieram. sorki za dwuznaczny komentarz. :) jedyny chociaż opisałeś swój i mój błąd :)

1

Neymar: "lewą nogą ei"

0

u Bale pokazał się uśmiech

4

Enrique wyraźnie kazał zawodnikom grać spokojniej. kontratak. super sprawa w wykonaniu Barcelony.

0

jasne, że teraz mógł sędzia ukarać Busiego żółtą kartką.. mógł też uznać gola Neymara na początku spotkania

0

zaraz wejdzie gość o którym za 20 lat będziemy mówić swoim dzieciom.
jak wgl dożyjemy

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?