0

tą informacje na Twitterze podał Przemysław Rudzki. dziennikarz przekonuje fanów Arsenalu, że jest to informacja z bardzo wiarygodnego źródła.

0

Komentarz usunięty

2

Nieoficjalnie: Jurgen Klopp zostanie trenerem Arsenalu Londyn!

1

kto wie. tak mu powiedział Mourinho i opisywał to w swojej książce. Joshe mógł tym też chcieć wszczepić u piłkarzy Realu w czasie GD niechęć do Messiego. on wykorzystuje każdy sposób by pomóc w chociażby 1% swojemu zespołowi. Jerzy Dudek nie napisał, że usłyszał od Messiego coś prowokującego.. opisał jak Mourinho ich przestrzegał przed prowokacjami Messiego.. ja go dalej szanuje.

1

zawsze możesz powiedzieć na weselu "w kościele się nie odzywałam jak ksiądz się pytał czy ktoś jest przeciw lub niech zamilknie na wieki, ale teraz k***a? przynieście telewizor.."

1

przy każdym stałym fragmencie Pirlo w okolicach bramki będziemy mieć ciśnienie niesamowite, to na pewno :) tak jak kibice Juventusu, gdy przy piłce będzie Leo Messi. własnie nie raz się zastanawiam co czuje kibic Realu jak Messi jest z piłką na 20-30 metrze. to musi być horror. rzuty rożne też nam będą podnosić ciśnienie, ogólnie rzec biorąc stałe fragmenty gry. nie mają tam jakichś "kozaków" w tym aspekcie, ale to zawsze jest okazja do pomyłki, czy nieszczęścia a szczęścia Juve. my po prostu musimy tak jak powiedział Enrique, kontynuować dobrą grę z tego sezonu. wszystko powinno się ułożyć dobrze. szkoda, że nie będzie to otwarty mecz, ale nie będzie "bronienia Częstochowy" na pewno, tzn na pewno przy stanie 0:0. ogólnie na taką grę w dwumeczu można sobie pozwolić z każdym, tylko nie z Barceloną. za duży potencjał w ataku mają Katalończycy by myśleć tylko o zerze z tyłu i "może coś wpadnie z przodu", ale jakiegoś otwartego chociażby trochę meczu też się nie spodziewam. Juventus zagra mocno z tyłu, ale będąc przy piłce postarają się również zaatakować. powalczyć.

0

zawsze to chce podkreślać na każdym kroku. ronaldo jest mega ambitny, on przygotowania do następnego sezonu już zaczął a niektórzy nawet sezonu jeszcze nie skończyli..

0

po "half-decime" heh

0

Tomasz Brusik.. nie znam z redakcji fcbarca.com takiego.

0

kim? :) hahah góra chłopakiem. facet to facet, wie kiedy ma na co sobie pozwolić. Ty? Ty koło faceta nie stałeś. nic nie zrobiłeś by spełniać marzenia i być szczęśliwym w każdym momencie. ośmieszać chcesz kogoś kto od 8 roku życia wylał więcej potów niż Ty wypiłeś wody by spełnić swoje marzenia a teraz gra w Realu ma 3 złote piłki i nazywa się Cristiano Ronaldo. "facecie"

0

leci po kontrakt :) teraz który z nich ma 23 a który 31 lat..

0

myślę, że z Juventusem która gra tak jak gra, gra taki kosmos w obronie jaki gra, tytuł Ligi Mistrzów był by skomplikowanym zadaniem. to on daje przestrzenie, to na nim skupiają się inni, Suarez to nie tylko "dziura" założona Luizowi i "okno". to przestrzenie co najważniejsze, to wiele innych opcji gry

0

tak trzymaj córa! ;* .

0

chłopie przetrwam, będę po prostu się śmiał z nich. nie boli mnie nic, nie denerwuje się. śmieje i poprawiam

1

szacunek za to, że wiesz lepiej co potrzebne Benitezowi do prowadzenia Realu.

2

zmalały by do 50:50. Suarez daje większość jakości jaka jest w tym sezonie. w tym roku już jego obecność w polu karnym dała dwa tytuły, może dać trzeci.

0

yy Ty wgl nie odpowiedziałeś na to pytanie.. ale okey xd ćwicz mózg, książki, książki jeszcze raz.. książki

0

dobra nie poń się już

0

a.. zdobywca 15 bramek w jednej edycji Ligi Mistrzów, 3 złotych piłek, 48 goli w samej Lidze Hiszpańskiej w sezonie 2014/2015? aa ten cienias? :) aha

0

kto to Aqua? :) nie rozumiem za bardzo?

0

pod żadnym z tych nazwisk nie pisze "ekspert". nawet "artysta kabaretowy" się u nich wypowiada (przy absolutnie całkowitym szacunku dla Marcina Dańca), ale eksperta wciąż brak.. są byli trenerzy, dziennikarze, byli reprezentanci, jednego nie mają, ekspertów. LM powinna znowu lecieć na telewizji Polsat SA. tam chociaż są "jacyś tam, ale jednak, eksperci"

0

myślę, że go wystawi w pierwszym składzie.

2

Komentarz usunięty

0

Xavi (czyt. trofea) Hernandez ! wgl ktoś kiedykolwiek zdobył więcej? Messi dopiero pobije ten rekord, ale czy czasami Xavi nie posiada właśnie tego rekordu?

0

ciekawi mnie jak Barcelona radzić będzie sobie z kontratakami. to będzie kluczowe. to ich jedyna broń. jak dla mnie kluczowy będzie oczywiście w takim meczu.. Luis Suarez. piłkarz, który daje wiele opcji w grze przeciwko "atobusu". jego ruchliwość, znajdywanie miejsca w polu karnym i co najważniejsze dobra gra może być kluczowe. druga sprawa to Messi, który robi ostatnio rzeczy z kosmosu i oby robił takie jutro. ja myślę, że będziemy się męczyć z Juventusem, ale wygramy finał Ligi Mistrzów.

1

ta grafika jest wyraźnie na korzyść Juve. dziwi aż fakt jak bardzo, ale faworytem finału jest Barcelona. Juve to druga najlepsza ekipa Ligi Mistrzów w tym sezonie. ja powiem nawet, że po prostu druga w Europie (Barcelona najlepsza), ktoś powie no tak są w finale, ale Real, Bayern czy Chelsea są lepsi, lepsi piłkarze, lepsi trenerzy, lepsze zespoły, bardziej bramkostrzelne, ofensywne. no okey, ale w finale gra Juventus i po prostu taki styl gry ich do niego zaprowadził, innych nie, więc jest efektywniejszy niż chociażby Realu. obrona Juventusu to jest kosmos.

0

OT

"Niestety przez te 18 miesięcy stało się też jasne, że gra nie ma wystarczającego przebicia i nie przynosi wystarczających przychodów, żeby uzasadnić udostępnienie jej jako pełnoprawnego komercyjnego produktu. Dlatego też podjęliśmy bardzo trudną, ale konieczną i właściwą decyzję o zaprzestaniu dalszego rozwoju gry. Serwery wersji beta gry FIFA World zostaną ostatecznie wyłączone 14 lipca 2015 r. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, możecie je zadać w serwisie help.ea.com."

- Zespół FIFA World

1

Geniusz, crack

0

Gdybym był Perezem..

pierwsze co sprzedaje Ronaldo dla dobra klubu.. za wielką kasę do PSG, która kupi go za dużą kasę dla marketingu, który Real i tak ma już na bardzo wysokim poziomie. ronaldo niszczy Real który mógłby być klasowy, szkoda, że Perez wiedząc to dalej go trzyma.. no bo w końcu... cristiano ronaldo.. kaska ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?