0

nie gadajcie.. no wiem teraz

0

najlepsze jest to, że oglądamy sobie z kumplem elegancko studio na canal+sport i dziwimy się, że mecz dopiero od 21:45 ..

0

okey . .

0

wiesz.. jest duży ten sens. po prostu to, że w złym świetle tą stronę stawiający jest mój tekst, dla Was nie do zniesienia jest ta dyskusja. ślepota grup ludzi trwa dalej. czy w polityce czy w kibicowaniu klubom piłkarskim. mi się śmiać chce bo na prawdę .. gdybyście byli "socios" dalibyście klub takim jackom1999 czy pedrorodrigezom czy innej 70%-towej tutaj społeczności kibiców Ronaldo. bo tak oni się nazywają, Ci co chcą porażki Realu a nie sukcesu Barcy. otwórzcie oczy .. boże

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

Komentarz usunięty

0

a Lucho z boku .

5

o k**** . . to w nim nie zniknie..

1

yy przeczytaj tutaj posty. wywnioskujesz, że już mamy 3 tytuły, dopiero walczymy o pozostałe 3. chłopie.. my mamy wszystko. kiedyś tak nie było. dzieci tutaj rządzą a ludzie tego nie widzą, nie widzi tego administracja

0

Komentarz usunięty

0

superpuchar jest pewny. to dwumecz w którym Barcelona może sobie pozwolić na luz. to mecz który jak zawsze rozstrzygnie się na Camp Nou, czy to w pierwszym, czy drugim meczu. inaczej jest z superpucharem. mierzyć moim skromnym zdaniem będziemy się z Sevilla. Sevilla która jest lepsza od tej z poprzedniego roku. KMŚ to raczej pewny finał i zapewne zmotywowani na ten puchar piłkarze zdobędą to trofeum. ciężko będzie z trofeami w tym sezonie. "ciężko" bo nie pewnie. nie sądzę by Barca zdobyła wszystkie trofea w tym sezonie. brak pomocy odbije się na którejś z zmotywowanych drużyn w walce o finał (Atletic Bilbao, Juventus Turyn).

0

nie chodzi o to, że boli ich dupa bo Ronaldo ma więcej goli.. myślę, że jako kolejny przekaz zrozumiałeś źle.. jeśli to Kun Aguero grałby w Realu Madryt i prowadził w klasyfikacji strzelców nad Messim nie było by większej dyskusji poza paroma wyjątkami. pogratulowanie, troszkę narzekania w końcu po sprawie. ludzie go nienawidzą bo jest (nie wierze, nie wierze, ale niestety muszę to zacytować i to jest smutna prawda) przystojny, gra w Realu, szybki i silny, tylko że pizdowaty.., ale pierwsze cechy to cechy zwycięscy i lidera w stadzie. boli to tutaj ludzi. Messi to lider jako piłkarz na boisku, jest dojrzały jak mało kto ostatnio, ale to Ronaldo wygląda jak "perfekcyjny sportowiec". to siedzi mocno w głowach ludzi tutaj. dziwnie to zabrzmi, ale jeszcze raz powtórzę, ludzie tutaj zazdroszczą jemu samemu siebie samego. nie są sami perfekcyjny, sam Ronaldo nie jest, ale postrzegany jest u nich za takiego, tak za tych co piszą o nim tutaj same żałosne rzeczy. ja go nie bronie tylko chcę podkreślić co tutaj się dzieje. nie ma tutaj przecież kibiców Barcelony już od jakiegoś czasu. wiele osób to frustraci Ronaldo. pod każdym kto napisze coś o Portugalczyku powinno się pisać automatycznie "frustrat Ronaldo". przykre to, ale niestety uważam dalej, że gdyby Ci "kibicie" spotkali się z Ronaldo sam na sam i dostali propozycje seksu oralnego.. skorzystali by.

0

absolutnie nie mam z tym problemu kolego, możesz być o to spokojny. to co napisałem siedziało mi w głowie już od półfinału Juventus vs Real Madryt poprzedzającym półfinał na Camp Nou z Bayernem. chciałem napisać co o tym wszystkim myślę, i jestem z tego bardzo zadowolony, nie mam z tym problemu ani teraz ani jak Ci ludzie dorosną. nie będę miał również jak opuszczą fcbarca.com będę miał raczej powód radości. błędna diagnoza. błędne chyba samo zrozumienie mojego przekazu.

0

ciekawe czy istnieje jakaś mniej znana i rozbudowana stronka o FC Barcelonie. może tam jest mniej dzieci na których komentarze patrzeć się nie da. połowa z nich dotyczy oczywiście samego Ronaldo. najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie zdają sobie tacy "kibice" sprawy z tego co się wydarzyło ostatnio bo przecież tak na prawdę ważne dla nich rzeczy działy się tydzień temu na SB czy wczoraj na stadionie Espanolu.
chodzi mi mianowicie o ich ciężkie życie. trudne. nie tyle kibicują Barcelonie co chcą by wygrywała z Realem. nie mają w życiu codziennym większości nad innymi ludźmi, wręcz przeciwnie, więc wygrana ich klubu nad Realem jest jedynym możliwym powodem do bycia wyższym od innych w tym momencie. to jest właśnie żałosne. tak, oni cieszą się, że Barcelona wygrała, ale w 70% dlatego, że jest to powód do wywyższenia się. odchodzą od komputerów i dostają lanie od brata/taty, idą rano do szkoły, to od kolegów. całe życie poniżenie. siadają przed komputerem i wyładowują emocje. piszą "veb" a myślą "madrid cabron".
ronaldo.. to ich wielki kompleks. wielu takich tutaj. krwawię jak widzę co piszecie. strzelił 45 bramek... nie napisaliście tego. on gra tylko o pichichi. jest gejem. pedałem. żeluś. nie dorasta do pięt Messiemu. potem włączacie jego filmiki i się w niego wpatrujecie i tacy chcecie być. żałosne życie takich ludzi ;p mi już nerwy puszczają i myślę, że wyłapywanie takich prowokacji powinno być również nowym obowiązkiem redakcji bo ja np mam już dosyć dyskusji tutaj. połowa kom o ronaldo. boże. myślę, że każdy kto o nim tutaj pisze zrobił by mu niestety.. gałę.. ;/ veb

1

co za głupota. które bramki? te z Realem w lidze i z Celtą? myślę, że rozegraliśmy ciut więcej spotkań w sezonie i nie bramki Mathiue czy Busquetsa były "najbardziej wartościowe".

0

i profesjonalny klub piłkarski. nie zapominajmy. mają swoje interesy sportowe i swoich fanów. ludzie widzą wszędzie spisek. głupie gadanie

4

Error 404 na rm.pl? :p

2

W końcu ten puchar będzie tam gdzie jego miejsce

1

Jezus. Barca gra z Atletico i Ci grzmota opisują. Was to zazdrość zrzera co? Wiem wiem.

0

No fakt. Boże.. co za mózg

0

W końcu Liga.. :)))) CAMPEOOOOOOONE CAMPEOOOOOOOOONE OLE OLE OLE

0

Dobra. O relacje live by fcbarca.com się nie trzeba martwić :) debatę trzeba obejrzeć

0

Jeszcze 4 razy

0

Za dużo tu bachorów co nie zasługują absolutnie na te piękne chwile które nas czekają. Że Admini nie banują za głupotę czy głupie gadanie .. ludzie nie tylko Wy się tutaj oglądacie. Fani innch klubów też czasami tu zaglądają.

0

Ronalfo Cristiano

0

Co za .. jaka siara z takimi bachorami tu siedziec.. ja sie do Was nie przyznaje elo xd

0

Heh oj eksperci boże.. sędzia tak na prawdę popisał się pozytywnie.

0

Brak karnego, brak żółtej kartki dla Alvesa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?