1

Alvesa czekają jeszcze 2 lub 3 sezony gry na poziomie mi odpowiadającym. niektórym poziom Alvesa już od paru sezonów daje wiele do życzenia, ja z kolei jestem zadowolony z jego gry. Alves ma wiele zalet i parę wad.

6

Jak bedziecie wyzywac jak to Was wkurza ten tygrysek to bedzie to robil. Prowadzmy swoje dyskusje i nie przejmujcie sie nim bo zrozumcie.. nie ma czym

6

Ja tam na rm.pl nie widze by ,,visca lebki,, robily takie akcje. Tutaj hala dzieci wbijaja dosc regularnie

1

Komentarz usunięty

1

to co za 2 sezony Mourinho zmienia klub? tak jak zawsze.. słaby sezon. najlepszy sezon i stracony sezon. coś, dużo i nic. jak to Mourinho. w następnym sezonie taktyka Chelsea to "dostajemy bramkę, Fabregas cofa się na środek obrony, dostaje piłkę i WYJAZD W PRZÓD!!!!!! patrz Real Madryt 2012/2013

0

ten sezon był akurat słaby, nie przez samą Chelsea.. przez jak zawsze "za słaby" Arsenal, słabą City, Liverpool bez Suareza i ciągle wychodzący z kryzysu United

8

patrzeć się na to nie dało

2

Chelsea mistrzem Anglii 2014/2015 !

5

nie jestem pewien czy to Costa czy diler mocnych narkotyków z Kolumbii

6

nudna ta Chelsea jak flaki z olejem

68

Robert na Camp Nou ostatnio gwałcą bardzo brutalnie nie wychodź tam lepiej

0

Ivanovic ciągnie grę Chelsea..

0

pół sezonu dopiero gra w tym klubie i już ma masę swoich kompilacji na You Tube w barwach FC Barcelony.. mega gość.

5

Joshe Mourinho - The Special One
One of (b)us

13

Chelsea zero pomysłu na grę. William dostaje piłkę, leci wzdłuż linii końcowej i wrzutka na głowę obrońcy Crystal Palace. mistrz Anglii.

101

z całego serca życzę mu gry na Camp Nou, życzę też srogiej porażki.

4

Chelsea jest słaba gdy gra z średnimi klubami. gdyby nie cwaniactwo piłkarskie Hazarda dalej waliła by głową w mur. mistrzostwo dzisiaj zgarnie, ale zdecydowanie jest to jeden z najsłabszych mistrzów swojego kraju w Europejskich ligach.

0

O k.... 6 tysiecy

1

gdyby nie Messi nie było by go. bramki oczywiście. kopia gola z Man City na CN.

0

Cordoba źle się wcale nie broni. tylko piłki za plecy obrońców stwarzają nam szanse na bramki.

1

ja też się cieszę. nie zmienia to jednak faktu, że ZNOWU, gdyby nie Messi, było by źle..

0

są telefony. Pogba do nas trafi, nie on to Reus. u młodych piłkarzy Barcelona ma wielu kibiców. nie tylko młodych. chociaż Reus ma już chyba ćwiartkę

1

Nasz niemiecki bramkarz obchodzi dzis 23 urodziny. Najlepszego!

0

dobra sonda

1 - wygrają
2 - przegrają
3 - remis

1

Łolkot ma racxje, razem pilismy

0

po prostu Barcelona pierwszy raz od wielu, wieluu lat ma TYPOWĄ 9. Ibrahimovic nią jest, ale nie był nią w Barcelonie. nie umiał. Suarez czy gra w |Amice Wronki czy w Liverpoolu, Barcelonie jest sobą, najlepszy napastnik na świecie gra w najlepszym klubie na świecie. i tak powinno z reguły być. wiele osób myli 9 z takimi piłkarzami jak Messi, Benzema. oni występują na tej pozycji, gdy widzimy skład na plaszy przed meczem, a w trakcie meczu ich tam nie może być. 9 to Suarez i on też tam nie siedzi non stop. Suarez to najlepsza 9 na świecie.

0

https://www.youtube.com/user/horyzont101

tutaj masz kanał na YouTube kolesia co wrzuca wszystkie skróty (prócz LM) meczów Barcelony z komentarzem Canal+. robi świetną robotę. za parę lat będzie można wrócić do tych spotkań i powspominać. gorąco polecam ten kanał wszystkim.

0

no ja nie mam, sam też bym obejrzał.

0

chcesz z Polskim komentarzem?

0

gdzie Chelsea grała antyfutbol dzisiaj? miała na prawdę lepsze sytuacje od Arsenalu tylko, że Arsenal częściej się utrzymywał przy piłce bo Wenger im wpaja jak Guardiola, że to czasami jest lepszy niż posiadanie piłki przez rywala, co jest już od wieeelu lat kretynizmem na skale światową. w 80 minucie Mourinho miał 2 wyjścia. bronimy wyniku lub gramy dalej swoje. 0:0 z Emirates a za 2 kolejki mistrzostwo Anglii. idź powiedz teraz innym, że Chelsea gra antyfutbol bo była w 1/8 LM, bo wygra Premier League. bo są najlepsi w Anglii. no jak tutaj się nie wkurwić? jak głupota co krok tutaj ma miejsce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?