0

dobra to skopiuj to i wklej tutaj http://www.realmadryt.pl/ i na prawdę won stąd dziecko poleceń. mecz komentowałeś tam pod innym nickiem śmiałeś się z nas razem z kolegami, a teraz ta strona gdzie można mieć polecenia Cię interesuje, ale ,,nie nie! ja tutaj chcę prowadzić dyskusję na poziomie,, dzieci nie tylko w sumie Ty.. dobra dam Ci już spokój z Tobą nie wygram, nie zabronię wchodzić.. inni mnie martwią bardziej.. masakra co się dzieje he

0

pff wkurzały mnie te dzieci co napisałeś kiedyś, ale teraz bardziej tacy jak Ty. weź mi kopiuj te wpisy które podkreśliłeś. większe z Was są dzieci. bardziej mnie już tacy jak ty bolą bo w nich była nadzieja chociaż na kibica a takie bachory ,,barca przegrała itp nie ma tytułów,, to i tak zostaną tymi dziećmi a teraz zaś nowa moda. wypominanie czegoś czego nie ma. jest, ale nie tak często jak to opisujecie. masakra!

0

no ta.. Veratti też dobra opcja. i też się rozwinie chyba do 88. działaj :)

1

słuchaj tutaj masz link http://sofifa.com/players?hl=pl-PL i jeśli nie chcesz wiedzieć kto ile ma potencjału to go nie otwieraj to psuje trochę zabawę, ale pomaga mocno. tutaj masz listę piłkarzy, którzy, jak się rozwijają. na pewno znajdziesz jakiegoś bocznego. prosta do zrozumienia lista korzystałem z niej w już. tak z pamięci to nie za bardzo Ci pomogę.. może ten Danilo z Porto.. może Carvalaj.. nie wiem. zobacz na liście, znajdziesz coś na bank

0

wiesz co bramkarze tak mają w sumie, mają rozwijanie późne. jest takie coś jak sam robisz zawodnika, wybierasz mu rodzaj rozwijania jego potencjału, jeśli gra cały czas to nie możliwe.. graj nim spokojnie on Ci się rozwinie, ma późny rozwój pewnie ustawiony Belg w tej grze. no jak mówisz, że on się tak rozwija ten DP to go zostaw, jak za 2 - 3 sezony znajdziesz i zrobisz godnego następce młodzika to i tak go z potencjałem 88 w wieku 28 - 29 lat sprzedasz w IIE za grubą kasę, zostaw go. a Courtoisem graj, graj, graj..

4

no i się zaczeło.. nalot spoko hala Fanów na tą stronkę po meczu Realu.. jezus jezus boże boże

0

zczaił bym jaki ma potencjał jeszcze, ale jeśli gra Ci się nim super w co wierzę to pieprz to.. chociaż kasę wyłożoną masz konkretną.

0

nieee.. trzeba wejść z piłką do siatki .. posrane

0

chłopie zobacz jak oni już wyglądają w lutym. uwierz mi, że mam troszkę lat i ten sport oglądam dłuuugo. ekipy Ancelottiego i Mourinho są zazwyczaj bardzo szybko zajeżdżane.. to największe minusy tych wielkich na prawdę wielkich trenerów. rotacjami przygotowujesz *ormę na stały skład, Ancelotti gra jednym ciągle i jest liderem super, ale oni tak nie pociągną :) popatrz już jak oni wyglądają w ostatnich meczach, Atletico pokazało doskonale :) uwierz mi jest w co wierzyć w tym sezonie jeszcze! :)

0

wszystko dobre co nie jest bezsensownym klepaniem. dostajesz piłkę i biegniesz, szybko podajesz, ktoś szybko odgrywa, drugi już jest w ruchu, następny też. a nie ku*** to ciągłe klepanie. chociaż powiem szczerzę, że już się to troszkę poprawiło.

0

jaki Ty masz niesamowite obliczenie procentowe w głowie. na Camp Nou Real dostanie manto. oni się zajadą niedługo hehe

7

Ronaldo przed szansą wyścignięcia Iriny pod względem strzelonych goli z wolnych w tym sezonie. ona też ma 0.

1

Ronaldo: ,,cholera mogłem jeszcze pociągnąć z 2 metry miałbym to!.. ,,

0

teraz dopiero można mówić, że jest po meczu. nie podniesie się Elche już z tego. cóż.. we wtorek City. Ligę się jeszcze odrobi, jeszcze nie raz tutaj będziemy w tym sezonie La Liga się radować i wkurzać :)

2

siatke poszarpał . ei no. coś zaraz odwali. już mu bije heh

0

ronaldo już szuka dymów. już się chce bić skubany

4

pierwszy ,,tony howk,, kristiano ronalto

3

Benzema: ,, wiesz co Ci zrobię po meczu? ;),,

1

Elche teraz atak pozycyjny prosimy xd nie no ludzie spokojnie! Elche jeszcze strzeli

2

bo SIIIIIIIIIII jest już zajęte

0

obijają go strasznie, strasznie go poobijali dzisiaj

1

0

w szatni ma być zadyma po takiej ,,przetruchtanej,, połowie..

0

a tymczasem kapitalną bramkę.. a nie..

0

to jest ta drużyna za ponad 400 baniek?

0

kurde co Marcelo gra to poezja. przy naszych problemach na boku strasznie im go zazdroszczę.

0

jak Bale teraz zaś leżał na brzuchu to znowuż mi przypomina Predatora.. tak obserwował sędziego jak Predator właśnie na drzewie swoje oFiary

1

Ronaldo Golden Balon 2015

0

ehh coś Ty.. Elche wygląda strasznie..

1

Ronaldo się coś po***ło i chciał karnego koło narożnika aj.. roniek to w polu karnym upadasz nie tam roniek to podstawa przecież

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?