_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
o której wgl gra hello kitty dzisiaj?
0
to mnie właśnie wkurza.. oni muszą tak pisać na portalach społecznościowych.. nie może napisać ,,przepraszam wszystkich Cule za wczorajszy błąd, odpowiedzialność za porażkę po części biorę na swoje barki,, on musi napisać, że jakiś kurz zbieramy i śpiewa wesoło.. bo oni inaczej nie mogą.. po ludzku nie bo są idolami dzieciaków i inni ludzie też patrzą.
1
2 z Angielskiej? nie sądzę. Rosłoń i ktoś z Hiszpańskiej, pewnie Laboga.. ale może Orłowski
0
dobry arbiter. topowy.
2
ogólnie to ja powoli myślę, że ludzie nie czytają komentarzy tylko już pisze ,,boże to jeden mecz, sezonowcy nie płakać i nie sprzedawać, Vamos Vamos,, ja jakoś płaczu aż takiego wielkiego nie widzę na tej stronie. dosyć spokojnie porażka została przyjęta. co w sumie dziwi bo taka boli najbardziej. jeden zero na Camp Nou.. szkoda. no, ale tylko tyle, szkoda. najgorsze co piłkarze mogą zrobić to we wtorkowym meczu mieć w głowach tą porażkę z soboty. ja już ją wykasowałem z pamięci i myślę o tym, że dobry wynik w Anglii podniesie chłopaków do boju o kolejną piękną serie zwycięstw.
0
musiał po części być jako odpowiedzialny za trans*ery w klubie, dyrektor sportowy, ale no tak racja, to Rosell był głównym odpowiedzialnym za ten trans*er.
0
no to Kane. przereklamowany po 3 meczach :) masakra..
0
West Ham jaka akcja. skończy się jak rok temu!
1
już od dobrych 2 lat NIE
0
coś cobie ,,koguciki,, nie radzą z WHU.. i bardzo dobrze. Kane nowa gwiazda coś też nie zachwyca..
21
potencjał, klasa, wiek, umiejętności. to będzie na prawdę topowy bramkarz za parę lat. to jeden z największych sukcesów byłego dyrektora sportowego Barcelony. największy to Neymar
0
Kolega wyżej ma racje i swietnie to napisał. Ja tych komentów też nie widzę, ale skoro były to świetny dałeś przykład ..skąd możecie wiedzieć co będzie pod koniec sezonnu" po czym sam już opisałeś jak wyglądać będzie mecz z City. Brawo
0
Na miejscu Roberto czy Rafinhi brałbym od Messiego autografy na treningach -,-
0
Ale wiesz, że dobry zespół to też swego rodzaju ciągłość w grze? Przegrana z Celta na Camp Nou a z Malaga to dwie całkowicie inne porażki. Po tej z Celta się tak nie martwiłem jak po wczorajszej. To były dwa inne powody porażki. Każdy ma przed sobą w oczach przebieg tych dwóch porażek
1
Robero jedzie. 1/4 już praktycznie zapewniona, można spokojnie myśleć o następnym ligowym pojedynku
0
Wygrana z City u nich dała by nam dobrą podpowiedź w jakim tak na prawdę punkcie jesteśmy. Mam wielką nadzieje że wygramy a nie będziemy klepać do usranej śmierci. Barcelona miała się zmienić i robi to. Chce tylko żeby pokazała gdzie to nas tak naprawdę prowadzi. We wtorek dużo się dowiemy
4
Dodaj jeszcze na ile poleceń liczysz i wszystko gra. Bo wiesz nie wiemy ile tego chcesz
0
Jest na dole dział poświęcony koszykówce ale to nic. To nie jest ważne pamiętaj. Będziesz miał tutaj ten news i koniec. FcBarca.com po prostu nie mogła zrobić działu piłki nożnej. Są na dole działy poświęcone kibicą kosza halówki ręcznej itp ale tematy z nimi związane do końca życia będą właśnie tutaj na Ciebie czekać. Od tak.. by te działy sensu nie miały żadnego i od tak by Cię to intrygowało. Od zawsze powtarzam że ta sytuacja jest największą porażką redakcji. Reszta to bajka. Ale to jest bez sensu. Nikt od tego nie umrze, ja też mogę z tym żyć, nie czytać, ominąć spoko, ale jaki te tematy tu ku... mają sens xd boże NA DOLE SĄ DZIAŁYYYYYYYYYYYYYYYY
2
PS: Barcelona nie wygra w tym sezonie La Liga nie tylko przez ten mecz. Barcelony Enrique po prostu w tym roku na to nie stać. Po bardzo dużej stronie stoją za tym media
1
Ważna część sezonu. Szkoda tych punktów. Jeżeli nie przełoży się to na Lige Mistrzów to i tak będę zadowolony z początku tego roku.
0
4:1 Messi x2, Suarez, Xavi
0
nockę w redakcji chyba ma znów ten gość.. czasami właśnie tak jest, że za byle gówno kasują Ci komentarz. tak jakby jeden z obsady redakcji był bardzo drobiazgowy. sam nie wiem co gość za czary odwala, mi też przed chwilą usunął komentarz normalny..
0
nie potra*i się prowadzić dyskusji które w ogóle nie mają sensu. wejdź na jego pro*il, gość tylko czeka na to by pochwalić Barcelone i ułożyć do tego jakiś udający sens tekst. za parę chwil pisze taki komentarz. ja mam się nie wypowiadać bo to z góry jest bez sensu, prawda jest bez sensu .
0
Komentarz usunięty
1
nie spokojnie, nie spokojnie xd moim zdaniem też przekroczy barierę 100 goli, ale nie będzie to dużo więcej goli niż sto i na pewno nie spokojnie. 25 goli mu zostało to dużo
0
yshttp://meczelive.tv/skroty/
znając tą stronę za parę chwil wyjdzie 10 minutowy. miał może 3 - 4 kontakty z piłką które go wyróżniły i pokazały, że jest lepszy, ale były to na prawdę kontakty z piłką i próby rozegrania akcji. nie zagrał bardzo źle czy coś.. ale nie zagrał na pewno nawet dobrego meczu
0
wiem, ale no wiesz.. spytaj się kogoś kto kocha Real lata o to czy wolał by komentować nowinki sportowe na stronie swojego klubu czy raczej rywala. to jest śmieszne xd Ty pierwszy nie jesteś, to jest śmieszne, Wasza obecność. macie do niej prawo to prawda podstawowa, ale to jest troszkę nienormalne. nie np nie interesuje o czym jest teraz dyskusja na stronie innego klubu. dziwna sytuacja
0
bo strzelili też inni, ale Reus był tylko wymieniony. pomyślałem, że chcesz go wyróżnić, ale uwierz grał gówno,
1
Criss nic się nie stresuj
0
strzelił i co? oglądałeś mecz? bo ja oglądam. gówno zagrał. on jest w sumie napastnikiem. umieszczenie go w pomoc jest eksperymentem, ale nie musi być złym. on z naszego trio nie wygryzie absolutnie nikogo. jeśli Barcelona go kupi to musi z niego zrobić napastnika bardzo drugoplanowej roli. to nominalny napastnik a tylko obstawienie go w linii pomocy miało by sens w Barcelonie.