_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tak, dostał zakaz stadionowy i grzywnę :)
0
boże matka do mnie czasem mówi ,,ty na prawdę się Oskar ogarnij, z Ciebie już jest pijak,, i żadnej komisji nie wzywam ;o boże jakby obrażali go Ty **** Ty ******* Ty *******, zabijemy Cie ******, żeluś, żeluś!! to co innego :) Hiszpania..
0
no tak taktyka Legii ma chyba nie wyglądać :)
piłka na Sa i jedziemy z koksem!!
0
Napoli jak się przejechało po Turkach.. jedni z *aworytów do tytułu. moim skromnym zdaniem głównym.
3
chodzi o sezon. Suarez ma jak widać w kanadyjskim rankingu klubowym trzecie miejsce. wiemy kiedy zaczął grę. w następnym sezonie to będzie pełną gębą El Pistorello
4
ja zaś słyszałem, że Pique był świadkiem wypadku z udziałem jakiejś kobiety.. i czekał z nią na chodniku wraz z innymi świadkami, aż przyjedzie karetka.
2
Manchester City. nie lubię właśnie tego, że ludzie w takich meczach jak Man UTD vs City, Man City vs Arsenal czy vs Liverpool spuszczają się nad City. City powinna takim drużyną wystawiać co mecz czerwony dywan bo oni do historii przeszli przez ciężką pracę, świetną grę i właśnie tą wielką historie a City przez pieniądze. PSG też nie lubię za bardzo, ale City na prawdę nie lubię. może przez to, że nie oglądam tak Ligue1, nie wiem.
1
tylko stukanie bramek
0
już myślałem, że Glik tra*ił.. xd
0
niech zajdą jak tylko najdalej mogą. a jak Sevilla wygra Ligę Europy to nie ma awansu do grupowej *azy Ligi Mistrzów jak ma to miejsce właśnie w LM. nie spinam się czy Cię tylko tak poprawiam i tłumacze bo może nie wiedziałeś i nie jest w tym nic złego, ale jestem sam ciekaw właśnie jaką ,,ulgę,, dostaje zdobywca LE.. i czy w ogóle ją dostaje.
0
najlepiej jakby *inał wygrała Legia na stadionie w Warszawie, co mogło by poprawić sytuacje Polskiej Ekstraklasy w Europie. nie gadaj nawet, że też byś nie wolał..
0
Sandro lub Munir zagra za Messiego lub Neymara. tak podejrzewam, ale nie sądzę by Messi chciał odpocząć jeden mecz. on na prawdę umie grać co parę dni.
1
Dani Alves powinien zostać w klubie do zakończenia sankcji bądź na jeszcze jeden sezon. myślę, że sam zrobił by to dla nas i został, jego odejście automatycznie wiąże się z problemami na prawej stronie obrony. teraz ważne jest by zarząd podsunął mu taką propozycję, sądzę, że Alves został by u nas.
1
piłkarzy, którzy ,,idą za kasą,, w mojej opinii ratuje tylko właśnie szczerość. powiedzieć szczerze światu ,,mam tyle i tyle lat i chodzi mi o kasę,, i chociaż to jest w tym na plus. bo szedł by każdy (prawie) tylko by powiedzieć to na głos, szczerze trzeba mieć tą odwagę.
2
Jedenastka historyczna:
Neuer
Ca*u - Puyol - R. Carlos
Zidane - Xavi - Iniesta
Messi - Maradona - Pele - Ronaldinho
Bardzo o*ensywna wiem, ale tak już jest, podziwiamy najczęściej napastników i o wiele bardziej doceniamy.
Jedenastka najlepszych piłkarzy na ten czas, powtarzam NA TEN CZAS:
Neuer
Dani Alves - Kompany - D.Silva - Marcelo
*abregas - Toure - Iniesta
Neymar - Messi - Cristiano Ronaldo
0
Ra*ał Woski - sorki, ale nie mam 3 litery imienia tego komentatora w klawiaturze. :) cudzysłów też nie mam więc za takowy będę uważał 4 przecinki, przykład: ,,masakracja,,
0
rozwiązanie jest chyba proste. czcionka i jej grubość nazwy INTEL nie powinna być na tyle gruba i wyraźna by przebijać koszulkę od strony zewnętrznej a na tyle gruba i wyraźna by była w ogóle widoczna. i tak INTELOWI nie chodzi o dużą widoczność swojego logotypa bo przecież zgodzili się na umieszczenie go po wewnętrznej stronie koszulki..
24
Cristiano Ronaldo: grałbym
0
heh Aguero chciał go nieźle załatwić :) Villa chyba nie wiedział, że może w czasie karnych wykonywanych przez Aguero zmieniać pozycje tych ,,manekinów,, . dobre video
10
Douglas się go chyba spytał ,,Leo, powiedz szczerze.. nadaje się do Barcy?,,
0
to, że umie już biegać już wiemy. nie gadaj, że może już patrzeć na ślepka. artykułu o tym nie ma.
1
co to będzie za grajek.. jego potencjał jest chyba czymś co w nim cieszy mnie najbardziej. biegnąc z piłką umie już obserwować wszystkich swoich partnerów z ataku i nie tracić przy tym kontroli nad piłką co jest według mnie w jego wieku niesamowite. to jest wielki dowód na jego olbrzymi potencjał.
2
Busquets jest najlepszym możliwym DP dla Barcelony. To jest na prawdę świetna wiadomość.
2
Relacja live by visca łebki?
0
Słowo które mi do niego najlepiej pasuje to "przeciętny" nigdy w niego nie wierzyłem.
1
lubię to .
5
najmniej śmieszna wersja tego "dowcipu" jaką słyszałem.
1
boże.. ja takich newsów nie rozumiem. myślę, że już 15 latek powinien wiedzieć, że gdyby Francuz trafił do Barcelony miał by teraz może 2 gole i asystę.. to normalne. jakie to jest logiczne, że to dwie inne bajki. boże jakim trzeba być tępym, żeby myśleć, że grał by tak w Barcelonie. jezus jezus boże boże ..
4
szkoda, że przy głosowaniu na złotą piłkę za rok 2015 mało kto będzie brał pod uwagę styczniowy "popis" Cristiano Ronaldo. z drugiej strony myślę, że Messi wygra tą nagrodę tylko i wyłącznie przez atuty czysto piłkarskie. gdyby Ancelotti dołączył do FC Barcelony po odejściu śp Tito, Messi 2 tygodnie temu cieszył by się z swojej 5 lub może 6 złotej piłki, ale raczej 5 bo 2 lata temu miał na prawdę ciężki rok (kontuzje, brak formy, skandale). chodzi mianowicie o to, że Messi ciągnie słabą od jakiegoś czasu grę Barcelony, a mocny Realu ciągnie tego Ronaldo po kolejne nagrody. same bramki się nie zdobywają to jest wiadome, ale jeśli porównamy drugie linie dwóch gigantów Hiszpanii to się dowiemy, że do Ronaldo ma kto podać, dowiemy się, że Ronaldo wiele im zawdzięcza, Messi zawdzięcza wiele Neymarowi, błędom drużyny przeciwnej i samemu siebie. Messi sam sobie stwarza okazje, Ronaldo również, ale już tutaj Argentyńczyk bije go na łeb totalnie.. Ronaldo robi to o wiele rzadziej aniżeli Messi. Messi robi to praktycznie zawsze. przecież gole ostatnio ciągle zaczynają się od niego i kończą na nim. ktoś napisał tutaj ostatnio w czasie meczu z Elche, może przypadkowo, ale bardzo mądrze "Messi musi być smutny, że on takie patelnie i okazje stwarza innym a sam niestety takiego podania nie dostanie". tak, Cristiano Ronaldo dostanie. Messi nie. Messi dla mnie jest najlepszym piłkarzem świata. był też przez ostatnie 2 lata, gdy nagrodę złotej piłki odbierał Ronaldo.
0
Ale w Pucharze Króla też będzie pauzować.
Oh wait.. będzie ..