_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
serio bez spina jak widzę Bale to mi się wydaje, że oglądam planetę małp..
12
jeszcze 82 minuty,
0
Elche nieźle wygląda w ustawieniu. dosyć dyscyplinarnie. może coś z tego być :)
0
no słyszałem jakiś kawałek Wiza Khali*a, ale to było troszkę temu z czego pamiętam i Ci nawet teraz nie jestem w stanie napisać dokładnie co to był za kawałek, ale tak kojarzę tą nazwę i wiem, że miałem na mp3 jakiś kawałek, ale teraz to już nawet nie pamiętam jaki.
0
Pakto*onika ,,najmłodszym,, zespołem jakiego słuchałem. nie trzeciego wymiaru nie słuchałem, ale klasyki tego zespołu oczywiście znam i słyszałem :)
0
wzgórza słucham całe życie. najlepszy rap. stare slu też. liroy też. wszystko co 1990 - 2000 dobre.
0
0:1 gol samobój. i Real 10 Pucharów wraca! Real Maestro Decima pro soccer Ancelotti Genious and Ronaldo! okładka AS,a jutro.
0
14 w nicku już wiem co oznacza, teraz wytłumacz nam co tutaj robisz.
0
obrońcy mają to do siebie, że ich ,,wybuch,, następuje zazwyczaj później. byliśmy świadkami nie raz takich rzeczy. nie wiem, ja dużo o nim nie słyszałem, jak nie obejrzę gry to raczej wypowiedzi jakieś głębsze sobie daruje.
0
ja na City w Anglii zagrał bym raczej Masherano na DP. ale wtedy blok obronny.. myślę, że doświadczenie i wzrost (bo wrzutek trochę się spodziewajmy) idzie za Mathiue, ale pewnie będzie Pique - Masherano i na DP Busquets. a szkoda
1
Vermaelen is the only player to not start all the games in this season... statystyki to statystyki. czego chcecie się w nich doszukać? bez Busquetsa i Mathiue na City? no tak się stało i koniec.
0
Wójt ,,jedziemy z *rajerami,,
0
jendrek nie kracz
6
też nie możecie wejść w nowy temat porażka Barcelony B?
0
kąpiel? .
0
bo wygrali? oglądasz często PL. kibice z Southampton tam siedzieli. przyszli oglądać i nie kibicowali. na An*ield zgodzę się.
0
grzechu nie strasz nawet.
0
1:2 .
0
wiecie który jest Arsenal :)..... 3 ;o
0
mi się śnią również wyniki meczów, różne sytuacje jak np półinał Ligi Mistrzów Chelsea vs Barcelona, ale ja muszę przyznać, że moje praktycznie nigdy piłkarskie sny nie okazują się prawdą.. rzadko kiedy.
1
1 raz bez żadnych testów ligowych chcesz wyjść na Etihad w tym składzie? mam nadzieje że Enrique nie jest umysłowo chory i nawet podobnego składu nie wystawi.
1
boże.. więcej jest tych hejterów sezonowców niż tych sezonowców.. dobra skończ już Ty chociaż
0
double trouble combo !
1
Southampton vs Liverpool 0:2 73 min. Sterrling
0
powiedział bym, że to wpadka Bale, ale kosztował 100 milionów więc musi to być coś zajebistego czego nie ogarniamy :)
2
niech mi ktoś wytłumaczy co robią w tym tygodniu sędziowie? w meczu Southampton vs Liverpool nie odgwizdał sędzia 4 rzutów karnych, jednej czerwonej kartki, czerwonej też dla bramkarza Liverpoolu za dotknięcie piłką za linią pola karnego.. ;o parodia..
0
w żadnym z tych spotkań nas jakoś zbytnio nie skrzywdził. ja się ciesze z obsady sędziowskiej meczu w Anglii. to jest na prawdę czołówka sędziowska i jeśli będziemy lepsi o jedną bramkę to wygramy. to dobry dla nas arbiter
4
3 minuta meczu Southampton vs Liverpool. golazo Coutinho, nie podyktowany rzut karny w 20 sekundzie. 2 setki zmarnowane przez Southampton. co za mecz ..
6
Coutinho Golazoo
1
Southampton vs Liverpool też ciekawie mecz się zapowiada. obejrzy się. Ballo na ławce.