0

Ronaldo już nie ma swoich 2 dodatkowych złotych piłek xd to Messi ma już 6. legenda #

0

ha ! :) widzisz a ja mam nc+ już bardzo długo.. ale ja znów nie mam czasu .. ale większość się ogląda, te ważne spotkania tez próbuje obejrzeć, ale no nie zawsze się udaje.. taki przykład prosty, w ostatnich 7 latach widziałem może ja wiem? z 4 *inały Ligi Mistrzów?

0

boże. każdy Twój komentarz to rzeka miodu na Barcelone.. nie jesteś obiektywny w żadnym procencie. piszesz tutaj tylko komplementy o Barcelonie a masz Avatar który opisuje Cię jako kibica Realu. boże redakcjo pomóżcie rmd.pl zrobić porządną stronkę bo za niedługo oni wszyscy tutaj się zarejestrują..

0

jest możliwość by nam się zepsuł po drodze autobus, i to wykorzystamy

1

Wybór prost, idziesz na uczelnie i się uczysz, zdajesz szkołę i masz dobrze. pamiętaj, to, że wychwalasz tutaj Messiego nie oznacza, że on Ci za parę lat pomoże w życiu bo zostałeś bez szkoły he

0

no jasne baa ,

1

po zdanej szkole za parę lat po zmianie zarządu będziesz miał piękniejsze mecze/chwile do uchwycenia w co mocno wierzę :) ale potem jest coś co się nazywa ,,PRACA,, i ona też Cię pozbawi wielu dobrych spotkań he

0

nie, nie ma za co. po prostu taki ,,zaczep,, jest już prowokacją do jakiejś dyskusji co sam nazywam hejterstwem.

2

było by git :) .

14

to samo, ale zhejtować oczywiście to ku*** musiałeś, normalne

1

wiem, że wgramy, przyznaje. najlepiej było by to zrobić jak najmniejszym nakładem sił.

0

to jest taki styl cicho..

1

też nie .

1

ale we wtorek kupie nową klawiaturę he obiecuje

1

bo i w klawiaturze nie mam. ostatnio mi dobrze doradzono b* skopiować liter, ale tera na prawdę mi się nie chcę

0

jeśli BVB nie tra*i na Ba*ern, Barcelone, Chelsea bądź Real w 1/4 LM to dojdzie do 1/2. Klopp to trener ,,jednego meczu,,

1

0

czytałem, do Michała chciałem napisać

1

to są asysty Messiego do zawodników. Pedro wow

0

zagrał w tym samym rytmie? pierwszy raz!

0

Wy wszyscy kur** tutaj zawsze kogoś lubicie. Jakoeś BVB, Arsenale czy Ajaxy..

0

spoko_hala_*an to sezonowiec. ps: 12 letni

2

Kur**
Legia
tak :)

5

pewnie jeździ tam na pomidory

0

każdy by zagrał lepiej niż Żyro. Kosecki od 60 minuty to obowiązek trenera..

2

zmienili zasady znowu? boże niech oni się zdecydują

0

boże.. Masło raz nastrzelał w Zawiszy jakimś Podbeskidziom czy Łęcznom czy innym TOPKLASS drużyną i kupiła go Legia. boże co za drewno

0

Milik gwiazda światowego formatu za 3..2..1..

0

sędzia wszystko gwiżdże..

0

ustawienie się piłkarzy Ajaxu, gdy Legia ma piłkę a ustawianie się Legi, gdy piłkę ma Ajax.. 2 klasy lepsze na korzyść Holendrów. to może być decydujące. Legia po odbiorze piłki wymienia 3 podania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?