_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo już nie ma swoich 2 dodatkowych złotych piłek xd to Messi ma już 6. legenda #
0
ha ! :) widzisz a ja mam nc+ już bardzo długo.. ale ja znów nie mam czasu .. ale większość się ogląda, te ważne spotkania tez próbuje obejrzeć, ale no nie zawsze się udaje.. taki przykład prosty, w ostatnich 7 latach widziałem może ja wiem? z 4 *inały Ligi Mistrzów?
0
boże. każdy Twój komentarz to rzeka miodu na Barcelone.. nie jesteś obiektywny w żadnym procencie. piszesz tutaj tylko komplementy o Barcelonie a masz Avatar który opisuje Cię jako kibica Realu. boże redakcjo pomóżcie rmd.pl zrobić porządną stronkę bo za niedługo oni wszyscy tutaj się zarejestrują..
0
jest możliwość by nam się zepsuł po drodze autobus, i to wykorzystamy
1
Wybór prost, idziesz na uczelnie i się uczysz, zdajesz szkołę i masz dobrze. pamiętaj, to, że wychwalasz tutaj Messiego nie oznacza, że on Ci za parę lat pomoże w życiu bo zostałeś bez szkoły he
0
no jasne baa ,
1
po zdanej szkole za parę lat po zmianie zarządu będziesz miał piękniejsze mecze/chwile do uchwycenia w co mocno wierzę :) ale potem jest coś co się nazywa ,,PRACA,, i ona też Cię pozbawi wielu dobrych spotkań he
0
nie, nie ma za co. po prostu taki ,,zaczep,, jest już prowokacją do jakiejś dyskusji co sam nazywam hejterstwem.
2
było by git :) .
14
to samo, ale zhejtować oczywiście to ku*** musiałeś, normalne
1
wiem, że wgramy, przyznaje. najlepiej było by to zrobić jak najmniejszym nakładem sił.
0
to jest taki styl cicho..
1
też nie .
1
ale we wtorek kupie nową klawiaturę he obiecuje
1
bo i w klawiaturze nie mam. ostatnio mi dobrze doradzono b* skopiować liter, ale tera na prawdę mi się nie chcę
0
jeśli BVB nie tra*i na Ba*ern, Barcelone, Chelsea bądź Real w 1/4 LM to dojdzie do 1/2. Klopp to trener ,,jednego meczu,,
1
0
czytałem, do Michała chciałem napisać
1
to są asysty Messiego do zawodników. Pedro wow
0
zagrał w tym samym rytmie? pierwszy raz!
0
Wy wszyscy kur** tutaj zawsze kogoś lubicie. Jakoeś BVB, Arsenale czy Ajaxy..
0
spoko_hala_*an to sezonowiec. ps: 12 letni
2
Kur**
Legia
tak :)
5
pewnie jeździ tam na pomidory
0
każdy by zagrał lepiej niż Żyro. Kosecki od 60 minuty to obowiązek trenera..
2
zmienili zasady znowu? boże niech oni się zdecydują
0
boże.. Masło raz nastrzelał w Zawiszy jakimś Podbeskidziom czy Łęcznom czy innym TOPKLASS drużyną i kupiła go Legia. boże co za drewno
0
Milik gwiazda światowego formatu za 3..2..1..
0
sędzia wszystko gwiżdże..
0
ustawienie się piłkarzy Ajaxu, gdy Legia ma piłkę a ustawianie się Legi, gdy piłkę ma Ajax.. 2 klasy lepsze na korzyść Holendrów. to może być decydujące. Legia po odbiorze piłki wymienia 3 podania.