2

17:00 - Man City vs Arsenal
19:00 - Deportivo vs Barcelona

to jest niedziela.

0

ale no strzelam, że jeszcze oni jak i my się potkniemy. nie da się ciągle wygrywać, na pewno nie w piłce nożnej. rekord to 24 bodajże mecze wygrane pod rząd, Real był blisko, a tą passe na 22 meczach przerwał 3 porażkami z rzędu, wygraną i jednym remisem.

1

to nie Real ma przegrać swój mecz tylko my mamy swój wygrać. kolejne tak samo. piłkarze i trenerzy FC Barcelony sami sobie muszą być wdzięczni, że teraz oglądają plecy Realu.

0

Hazarda. CR7 jest lepszy, ale jak sam widzisz on potrzebuje drużyny, która go pociągnie by mieć swoje gole, Hazard co mecz jest liderem drużyny wraz z Fabregasem. Hazard jest młodszy i chyba będzie lepszy od CR7.

0

czajnik masz za 10 pod komentem, mikrofalówka jest już za 20. 100-KOMBO dostajesz pralkę. wszystko z BEKO.

3

Kim Ty jesteś? - Mały Cule.
Lubisz Real? - Nie, w ogóle!
Kim jest Messi? - Moim wzorem.
Marszczysz rano? - Nie, wieczorem.
Jesteś wierny? prawdę powiedz!
Jestem gimbus, sezonowiec!
Kochasz Barce? - Aż do końca.
Tego roku? - Nie, miesiąca..

hehe no musiałem, dobre

0

2

0

ale jedno Martino i Luisowi musimy przyznać. pomogli nam wypędzić Visca Łebków do białych lub Bayernu (ostatni triumfatorzy LM). niektórzy też do Bayernu za Guardiolą poszli kibicować, białych znów opuściło dużo "fanatyków" kosztem Chelsea by kciuki trzymać za siwego. to musze przyznać, odbierają nam sezonowców, bo w sezonie jest taka lipa..

1

masz błąd w nicku hehe

0

ale to nie strona "czytamy książki VEB" tylko o Barcelonie, to jeden z wywiadów, który po prostu jest dłuższy i tyle. niektóre są krótsze, ten dłuższy. to nie książka bo wtedy była by śmiesznie krótka. zrozum. zły przykład totalnie podaliście.

0

jezus dłuie, ale czytamy.

0

krzyknął by na mnie jak na gali he

0

ehheh fajnie by było.. mówił bym na niego ,,messi.." heh były by fochy podejrzewam

4

Irina od Ronaldo odeszła, może się koło niej zakręcę he

1

wyłącz i włącz komputer

1

hehe Southampton wygrywa 2:1, 64 minuta. napastnik Southampton po strzeleniu bramki cieszył się jak ronaldo.... miny do kamer też takie robił.. matko, nie straszcie, że moda jakaś nowa ..

0

a miał mieć duże jaja pamiętaj

0

edytujesz teraz? bo napisać w tym kawale tej śmiesznej części zapomniałeś.

0

jutro powinno już się udać

1

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=56678&kom=ok

tak wypowiada się trener TOP-klasy.

... ostatnie zdanie jest przykładem dla Visca Łebków, on też coś "mruknął" o nie najlepszej godzinie rozgrywania meczów a trenerem jest jakim jest. a poza tym Luis sam nie gada dziennikarzom o złych murawach, tylko tak jak Carlo odpowiada na pytania dotyczące tego. nie chce ich porównywać, to logiczne, ale nie wylewajcie na niego pomyi za każdy jego tekst dla mediów. zawsze, gdy ktoś chce znaleźć problem to znajdzie a ja nie widzę w tym temacie problemu. to już przewrażliwienie wrzućcie troszkę na luz i zejdźcie z niego bo (odpukać) dostanie raka i będzie

"mój idol" , "mój trener, chciałem jeszcze, żebyś nas trenował mentorze" , "wielki człowiek"... masakra

0

filmy, dokumenty, reklamy, seriale, magazyny też mają swój obowiązkowy czas na antenie.

0

to wie tylko Maciej wróżbita, tylko on

0

fajnie gra to Southampton..

0

Chelsea tą bramką pokazała klasę. obrona Swansea znowuż czwartą ligę.

0

Chelsea jest cholernie dobra. to, że drużyna Mourinho przegra dzisiaj u siebie ze QPR nie oznacza, że za tydzień mają nie wygrać na Bernabeu czy w Monachium czy Camp Nou. to dla mnie faworyt bo Mourinho jest trenerem zawsze na jeden mecz. nie myśli o innych spotkaniach.

0

poda ktoś link do powtórki tej gali?

1

to też wpłynęło na brak ZP dla Messiego, ale i tak ma 4 ;) za rok będzie 5

0

Hahahahaha ostatnie zdanie

1

Gołąbka, popraw to Mesis pierwszym zestawie odpowiedzi na samej górze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?