_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
ja bym kupił jeszcze jednego prawego obrońce tylko, że teraz z ligi Argentyńskiej. oczywiście jakiegoś "no name". sprzedał Suareza do Liverpoolu za 30 milionów + Sandro i mocno zainteresował się Fabregasem. świetnie mu idzie w Chelsea i ma dopiero 27 lat.
1
chłopak zrobił nowy profil po tym jak Munir strzelił bramkę myśląc, że będzie pierwszy bo Munir wyrośnie na legendę i co się okazało? w następnych meczach Munir nie trafił z 1 metra do bramki i nic nie pokazuje. co ma pisać gość? musi go bronić bo już jest za późno.. konto założone :) oj dzieci
0
"ale i tak dałem głos na Leo"
no chyba to normalne. to, że podoba Ci się Sandro piłkarsko na przyszłość nie oznacza, że masz na niego głosować w kategorii "najlepszy napastnik 2014" .
4
eliksir młodości dla Puyola i Abidala, eliksir mądrości dla Pique i nasze problemy w obronie już nie istnieją.
0
szkoda, że nie ma Messiego bo nie było by to wcale głupie. na pewno w dziedzinie "skrzydłowy roku 2014" Ronaldo by się znalazł.
0
Busquets. to też pokazuje jak bardzo słaba była w tym roku ta formacja.
0
to był mecz. .
0
heh Hazard to ma pokrętło.
0
edeeeen hazaaaaard
0
sweter moje dziadka
1
oby Chelsea wygrało ten mecz a City przerżnęło gładko
0
to tylko jedna bramka :) poczekajmy.
0
goooool! to będzie świetny mecz!
0
prawda jest taka, że nie szkoda mi transferu Cesca do Anglii. jego "obudzić" mógł tylko Mourinho. u niego gra świetnie u nas było by jak zawsze, marnował by się w coraz to nowszych eksperymentach taktycznych. o wiele lepiej dla niego, że gra w Chelsea. nie narzekam na jego asysty czy gole Alexisa bo w Barcelonie i tak by tak nie grali.
0
ale chyba szło w spojenie. chodź nie odejmuje to nic klasy bramkarzowi.
0
ciekawe co zaś będzie.. 2 lata temu były takie jaja, że masakra. Torres do Barcelony za Pedro i Cesca. dzisiaj ciekawe co wymyślą.
0
Siwy i jego Chelsea wygrają BPL w tym sezonie. moim skromnym zdaniem też Ligę Mistrzów.
0
ogólnie Van Gaal gra tym systemem.
0
a jednak 0:0. wyraźnie błąd popełnił trener Man UTD. w I połowie Manchester United grał kapitalnie i na prawdę dziwił bezbramkowy wynik do przerwy, po zmianie ustawienia i Valencji na Rafaela Man UTD zgasło, po prostu grało o wiele gorzej i nie mogło tego zmienić, nie mogło zareagować. Man UTD mogło spokojnie wygrać ten mecz..
2
Rayo. uwielbiam ich oglądać bo mają totalnie w dupie z kim grają, zawsze grają swoje. bardzo technicznie tak jak mówisz. gdyby Rayo teraz na stadionie Tottenhamu grało z Celtą w koszulkach Man UTD i Tottenhamu nie widzielibyśmy różnicy w szybkości i był by to mecz godny Premier League. oczywiście z mniejszymi umiejętnościami, ale widowisko było by świetne.
0
masz 7 komentarzy z czego chyba dwa są na jakiś temat, reszta to "przy********nie się do innych o byle gówno" nie pisz do mnie trolu proszę Cię
3
staram Ci się dorównać
0
zobaczycie ktoś strzeli gola, będzie 1:0. ciekawe dla kogo
3
Tottenham? Liverpool? Arsenal? w BBVA tylko Real ? Barca?
taka Valencja czy Sevilla taki Liverpool czy Tottenham wciąga teraz nosem i się pyta kogo jeszcze wciągnąć. Atletico.. nie no .. masakra. Hiszpańska jest dużo lepsza. BPL ciekawiej się ogląda. to też przez godziny rozgrywania meczów i inne położenie kamer na boiskach w Anglii, popatrz jak położona super jest kamera na White Hart Lane, świetnie się to ogląda.
1
no po przerwie coś im "nie pyka". przeszli chyba na 4 obrońców co? Mata co spie**
1
wkurze się jak zaraz "Koguty: trafią bo to chyba jest mecz z cyklu "kto trafi wygrywa, złota bramka" mecz na 1:0. Man UTD zasługuje na bramkę a zaraz biali mogą trafić gola. United lubię akurat
3
o Leo ma gust! :D piękne kolumny, na prawdę
0
co Ty chłopie do mnie masz. ja tylko nie rozumiem jak ktoś może pisać takie brednie i nie kryć się z swoją głupotą na tej stronie. redakcja robi coś z sensem i to ich praca a taki jeden z drugim głosują na Vermaelena dając jasno do zrozumienia, że w dupie mają pracę redakcji tutaj. ja nie mam tatuaży he ja nie mówię jaki ktoś jest w życiu prywatnym, ale łatwo jest zgadnąć, że osoba nic nie robiąca sobie z pracy redakcji, która w dodatku chwali się tym głośno jest osobą w życiu która nie szanuje po prostu tej pracy co jest na prawdę wadą, lub właśnie.. brakiem dojrzałości co okazało by się lepsze bo w takim razie z czasem to przyjdzie. pozdrawiam!!!
0
po POLSKU pisałem, Ty czytać nie umiesz.
0