1

najbardziej mnie drażni obwinianie piłkarza za coś na co nie miał wpływu. tak naturalnie ułożył rękę, nie wierze, że chciał ją ręką zatrzymać.. to on najczęściej oddalał zagrożenie. był tam gdzie była piłka. mowa o Pique. za porażkę obwiniał bym jednak pomocników, którzy w tym sezonie nie robią tak na prawdę nic. przegrywają walkę o środek pola jak tylko z kimś lepszym przyjdzie się zmierzyć. decydujące mogło te być trafienie Messiego na 2:0, ale nie trafił. mam do trenera tylko jeden zarzut. Busquets na DP i Mathiue, który jak wychodził do akcji ofensywnej to nie wiedział nawet kiedy przyśpieszyć, Alba to robi świetnie. zestawienie obrony miało być takie Alves - Bartra/Mathiue - Pique - Alba. i wszystko.

0

prawda jest też taka, że nie tyle my zagraliśmy źle.. co Real świetnie w środku pola. to, że nazywamy się Barcelona to nie znaczy, że już nie musimy walczyć o dominację na boisku. już właśnie tego tak pomocnicy nie robią. mnie też tak jak Was boli ta porażka, ale na prawdę jest 9 kolejka i mamy lidera samodzielnego, więc.. poczekajmy do maja kto na jakim stadionie będzie świętował mistrzostwo! zrobi to Barca i właśnie w to wierze. na prawdę w to wierze.

2

kto będzie pamiętać o tym meczu jeżeli Barca z Realem wygra na Camp Nou i zdobędzie mistrzostwo? na prawdę czas będzie płynął na naszą korzyść. ten klasyk przeszedł do historii i myślmy o następnym meczu. ja się wczoraj opiłem jak świnia po tym meczu a dzisiaj chce już tylko czekać na mecz z Celta. będzie dobrze, nie jest wcale źle!

5

chłopaki.. to jest pierwszy klasyk. mamy ciągle lidera. na Camp Nou nie będą tyle grali piłką. damy rade wygrać ligę! VEB!

1

głowa do góry! ludzie :) 9 kolejka. mistrzostwo celem!

0

VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VISCA EL BLAUGRANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mashe daje tyle serca na ŚO!!!!!!!!! na DP powinien mieć miejsce!

0

Pique dobre! dobry dzisiaj jest!

0

canal+ go to sleep you are drunk!

0

ronaldo - podniecanie się z karnych? on piłkarzem historycznym? wielki śmiech.

0

mathiue zostawił pewność siebie w szatni

0

Wolski.. wkurwiasz mnie.. czysto

1

Suarez na skrzydle? zaraz mnie c**j strzeli

0

ja drewno mam za 80 zł metr sześcienny. oni za 20 milinów kupili Mathiue!

0

ronaldo "tony howk" 300 na godzine

0

no pepe taak, korki zle masz..

0

żółta????????????????? co?!?!?!?!?!?!??! sędzia Ty ... pip pipipipi pppiiipipi pipipipipp pipipipi piiiipppipipipi

0

Barcelona! pomocnicy! za grę się brać! dobry wynik, ale nie gra!

0

jasny chuj .

0

kurwa Wy tniecie tą stronę! oglądajcie mecz a nie siedzicie tutaj!

0

0

ale ale ale "shakira"

0

ja 6 piw koło fotela i jeden w ręce! zaczynamy! :D

1

ależ oprawa! Bernabeu pokazało klasę! ZACZYNAMY!!!!!!!!!!!

0

a ja wyrobie się i chyba dam radę iść jeszcze na 2 szybkie piwka z kumplem i dokupię coś na meczyk także z góry sorki za emocje w jego trakcie :) a godzinę Wam pomogę kibicować

9

skończ szczekać nierobie pie+++++ny

0

co tam jest w tym linku gagewy?

0

bo robił to dla dobra wyników sportowych, które w ostateczności uzyskał. nie będę go nienawidził za to, że jest profesjonalistą. mam Ci przypomnieć inne prowokacje, których autorami byli piłkarze Barcelony? i tak im kibicuje mimo tych prowokacji. nie będę słuchał kogoś kto mówi mi komu mam nie kibicować. nie musisz już odpisywać.

0

mordy kochane.. :) nie szczekajcie nad moimi postami. jak nie macie odpowiedzi sensownej i na temat to pooglądajcie inne posty i tam kogoś prowokujcie.

1

dzisiaj na Bernabeu był Laboga, udzielał wywiadu dla Canal+. na dole ktoś napisał, że komentuje Wolski i Mielcarski.. to kto w końcu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?