0

tak, odegrał ją do Iniesty, Messi pobiegł a ten ją mu odegrał .

0

w liście kontuzji przy Vermaelenie powinno pisać archiwum x . już mnie to rozbraja.

0

dobrze jest .

0

......... .

0

to będzie chyba historyczny transfer. niestety to nie oznacza, że na jego korzyść..

0

Luis Enrique
Madryt 1:2 FCB

0

napissał "taki jak w Liverpoolu"
Ronaldo i Benzema w ataku

0

*sensie ...
normalną? czyli bez Pique? tak to odbieram. destro, spokojny będziesz już wtedy o wynik? niemożliwa sprawa

0

dużo macie jeszcze tych zdjęć triumfującego Messiego nad Ronaldo?

0

Enrique musi liczyć się z ogromną falą krytyki w przypadku porażki, jeżeli Suarez nie zagra w pierwszym składzie. ja na prawdę wystawił bym go od pierwszej minuty bo nie ma takiej opcji by Suarez wniósł mniej niż Pedro czy Munir czy Sandro. Iniesta w środku jest lepszym piłkarzem.. ustawienie Iniesta - Messi - Neymar to ciągłe klepanie.. Messi będzie się cofał a Iniesta też nie będzie grał jako "dziewiątka".. przecież to jest straszne ustawienie. Martino takie wybierał bo chciał mieć wszystkich najlepszych piłkarzy na boisku, liczył na ich geniusz. to błąd! trzeba po pierwsze mieć plan. ja wierze w to, że pojawi się tutaj artykuł godzinę przed meczem:

"znamy składy! Suarez od pierwszej minuty !"

1

na stronie "królewskich" jest świetny wywiad z Ancelottim. uwielbiam słuchaj jego, Mourinho i Guardiole, są ekspertami w wywiadach.

0

spokój i doświadczenie, te dwa czynniki będą decydujące w tym meczu.

0

trzeba isc spac i o jakies 8 godzin zblizyc sie do Gran Derbi. visca el Barca!

1

Grand Derbi? nie sądzę bym ten mecz z kimkolwiek komentował w internecie. raczej oko ciągle skierowane w telewizor nawet mi nie mrugnie.

0

źródło? ?

0

myślę, że sam Casillas z tej miłości w razie wygrywania Barcelony 4:0 z Realem, tak z miłości dla nas wpuści tą piątą bramkę by historia znów zatoczyła swe koło..

1

zmień ten po****ny avatar bo mnie odrzuca aż ta babka.. ;/

3

bo na ten czas jest zdecydowanie najsłabszym stoperem Realu.. ja bym go chciał.. zawsze może się pojawić..
.. CZERWONY RAMOOOS "
"rywal go wyprzedził.. popełnił błąd... "

0


_prawdziwy: Claudio Bravo jest w lepszej formie niż Casillas.
użytkownik strony fcbarca.com dzisiaj tuż po 22:00 udzielił krótkiego wywiadu na temat formy dwóch bramkarzy Ligi Hiszpańskiej Claudio Bravo i Ikera Casillasa, którzy już w sobotę zmierzą się na Santiago Bernabeu w ramach 9 kolejki La Liga.
"to czego dokonał Bravo w tym sezonie jest niesamowite, jestem pod wrażeniem pracy, szczególnie w destrukcji całej drużyny Barcelony, szczególnie podkreślić chcę 2 linie, która o wiele mądrzej i ciężej pracuje w tym sezonie w defensywie niż w tamtym roku. to praca trenera, którą wykonał wyśmienicie. sam Claudo Bravo w moim odczuciu na ten czas jest lepszym bramkarzem od Casillasa. Casillas w ostatnim czasie na prawdę spisuje się wyśmienicie, 4 mecze pod rząd bez straty gola, ale wystarczy przypomnieć sobie stracone bramki przez Bravo w tym sezonie..
.. no właśnie.. nie ma takich.. " tym zdaniem _prawdziwy zakończył ten krótki wywiad. w sobotni wieczór cały "piłkarski świat" skierowane oczy będzie miał tylko w jedno miejsce, w stolice Hiszpanii, gdzie Real Madryt podejmie FC Barcelonę.

0

posłuchaj, ja miałem sny o meczach, ja nie raz miałem "przeczucie" ale taki gość jak Schuster powinien wiedzieć, że piłka nożna właśnie z tego jest kochana przez tyle ludzi - nieobliczalność. jeszcze w meczu Realu z Barcelona.. bezsensowne.

4

o sk***e**n :D a miałem oglądać ten mecz, ale mówię.. Liga Europy? nie, nie .. nudy, nudy :D

0

mała sugestia dla Ciebie. każdy jest inny, każdy chciałby coś w sobie zmienić, ale jeżeli jesteś prawdziwy to jesteś prawdziwy, nie ma sensu udawać fałszywego, i na odwrót. jeśli jesteś uczciwy to taki będziesz cały czas i nie zmieni tego nic, taka cecha charakteru. myślisz, że użytkownik fanbarcyimessiego nie chciał by mieć klasę nawet w internecie? błąd, chciałby być szanowanym i poukładanym człowiekiem, ale nie jest i dlatego to nie jego wina. redakcja go zbanuje i tak, ale zrozum go

1

totka numery podaj szybko na jutro błagam, na priv napisz

3

KAŻDY piłkarz wykaże się lepszą grą, gdy ma więcej miejsca na boisku i przestrzeni. KAŻDY. Cesc był ciągle ofiarą eksperymentów taktycznych.

2

studiuje psychologie

0

Bravo
Alves - Bartra/Pique - Mathiue - Alba
Mascherano
Rakitic/Xavi - Iniesta
Messi
Suarez - Neymar

Pique to dalej lepszy obrońca niż Bartra, ale ostatnio ma najgorszą formę chyba w swojej całej karierze. na takie mecze na prawdę piłkarz umie się dobrze zmotywować, więc jeżeli Pique pokaże przebłysk formy na treningach to chyba właśnie on uzupełni razem z Mathiue środek obrony. Rakitic i Xavi, jeden i drugi grają dość ostrożnie, lecz ostatnio to Xavi ma lepszą formę a doświadczenie w ważnych meczach i spotkaniach Realu z Barceloną też pozwala właśnie Hiszpana postawić w gronie faworyta do uzupełnienia linii pomocy.
brak Masherano na DP będzie błędem trenera. Busquets musi mieć sytuacje idealną do podania za linie obrony lub prostopadłego zagrania do napastnika, raczej wybiera podanie do kolegi obok. Mashe to walka, siła i świetne rozgrywanie. wystawienie Suareza od pierwszej minuty będzie dobrym ruchem trenera. Suarez po rocznej przerwie, bez butów da więcej w ataku niż Pedro, Munir czy Sandro.
"moja jedenastka" wygląda tak:

Bravo
Alves - Pique - Mathiue - Alba
Mascherano
Xavi (c) - Iniesta
Messi
Suarez - Neymar

0

kolejne dziecko z rm.pl które chce prowokować udając tępego 10 latka

0

kiedy wgl będą oceny za mecz?

0

dlaczego jak "hala dziecko" przecież to jest żałosne. co mam kłamać i pisać " tak, Bacca zasłużenie tam jest zamiast Messiego" ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?