4

polsat 2 . po miodowych latach

2

podajcie linka z komentarzem c+ najlepiej Wolski i OrołowskO. do tego wygraną 4:0 i frytki

0

albo oglądacie mecz, albo piszecie, albo piszecie i oglądacie. wiadome jest tylko to, że tylko ta pierwsza opcja jest poprawna. nie chce tu widzieć w trakcie meczu żadnego komentarzu.

0

0

teraz zobaczymy ile dorosłych kibiców mamy na tym portalu :D

"no powiedzcie "scyzoryki" gdzieście k***y byli.. kiedy myśli z kolejorzem w Kielcach rządzili. "

0

"Montoya zastanawia się nad rozmową z trenerem"
hehe.. trudne sprawy czy dlaczego ja? bo podobna to sytuacja. to firma i oni wiedzą lepiej niż my, więc proszę, ale najwyżej Montoya może się śmiać z takiego artykułu, bo każdy co grał w "bale" wie, że ma się kontakt z trenerem i koniec. Montoya też ma ten kontakt i gazety nie mogą pisać o tym co on właśnie chce zamierzać zrobić.. masakra

0

teraz tylko się modlić o to by Luis Enrique dobrze wiedział, że Luis Suarez gra na najwyższym poziomie tylko i wyłącznie jako środkowy napastnik, cofnięty czy wysunięty, ale środkowy. nie skrzydłowy! o to właśnie chodzi. Ibra to inna bajka, on jest nie do zniesienia jako człowiek dla kogoś takiego jak Pep. on chciał mieć tak jak Ibra napisał "swoich grzecznych chłopców", ale Ci grzeczni chłopcy roznieśli WSZYSTKO a Ibra nie chciał nim być. nie mówię o "grzecznych chłopcach" dosłownie, to raczej synonim słowa "oddani trenerowi zawsze". Ibra chciał zawsze pokazać, że jest to jedno piętro nad każdym, a właśnie, że nie jest. Suarez to nie będzie drugi Villa, Suarez to będzie legenda.

0

no jasne, że tak. Boli też bramka dla Realu na 2:2 w derbach Madrytu, ale to w ostatniej kolejce mieliśmy kontrole nad tytułem mistrza kraju i nie daliśmy rady, więc to właśnie ta kolejka mnie najbardziej boli.

0

25 milionów za środkowego obrońce, którego Kamil Glik ostatnio "zjada" na swojej pozycji? zacząłem od : "gdyby nie sankcje transferowe". powiesz szczerze, że gdyby nie właśnie one, sprzedaż Pique za 25 mln była by jednym z największych sukcesów Zubiego w ostatnich latach. Pique to już nie ten Pique. nie świadczy o tym ostatni mecz tylko ostatnie 2 lata w których dobre mecze tego obrońcy policzę bez problemu na palcach jednej dłoni. dla mnie się Pique skończył, z chęcią bym chciał by zamknął mi usta swoją grą, ale jakoś hehe nie wierze w to..

0

najbardziej boli ten jeden remis..

0

25? szkoda, że jest zakaz transferowy. tego gwiazdorka co uwielbia Ronaldo (tak, mowa o Pique) za taką ofertę po prostu nie można nie sprzedać. nie widzę go już jako solidnego obrońce. on żyje swoim życiem. na prawdę mnie on już wk****a. 25 miliony heh, Van Gaal go to sleep... You are drunk!

0

daje emocje. no nie pisze, że nie. wgl myślałem, że zbędne jest odpisanie na mój 2 komentarz. niech nikt nikomu nie wciska do ust słów, które nigdy z nich nie padły. to będzie jak zawsze emocjonujący mecz, ale nie tak bardzo jak nie raz miało to miejsce. pamiętasz ostatnie GD Mourinho 2:1 dla Realu na SB? liga już była praktycznie wygrana a sam mecz nigdy nie trafi do grona "wielkich spotkań GD" ten mecz był przecież wypalony brakiem stawki już od pierwszej minuty! niektóre GD są mniej emocjonujące, niektóre bardziej. to będzie mecz, która da wiele emocji, ale nie będzie to mecz, przy którym stracimy od obgryzania wszystkie paznokcie u rąk. po prostu to będzie kolejne GD, to lepsze czeka nas na Camp Nou i na pewno w Pucharze Króla bądź w Lidze Mistrzów. to będzie świetny mecz, ale po prostu świetny.

1

Claudio Bravo. kto z Was mógłby przypuścić, że passa bez straty gola będzie trwać 8 kolejek a może jeszcze więcej? mózg roz*****y. i co martwi to na pewno przepaść za Messim i Neymarem w klubowej klasyfikacji. dojdzie jeszcze jeden grajek odpowiedzialny za gole, ale linia pomocy wygląda po prostu strasznie. a to wszystko przed 2 oknami transferowymi w których tylko będziemy mogli obserwować co ciekawego się na nich dzieje, sami nie mogąc w nich brać udziału. Alves i Munir to piłkarze, którzy są od razu za wymienioną dwójką i to mnie na prawdę przeraża. wiem, napastnicy są od strzelania, ale od asyst pomocnicy, a ich nie ma.

0

napisałem to. jest rozgrywany w najmniej ciekawym momencie bo to 9 kolejka a strata do Barcelony wynosi 4 punkty. jedynie porażka "królewskich" może zrobić w tabeli coś ciekawego, stratę 7 punktów do Barcelony. to mecz, który absolutnie o niczym nie przesądzi. to nie będzie mecz podwyższonego ryzyka i nie wgniecie mnie w fotel przy każdej akcji, bo jak już pisałem to jest 9 kolejka a do końca zostało 29. absolutnie nic ten mecz nie zmieni..
..prócz jak zawsze wywyższania się w szkole nad kolegami drużyny, która przegra. to 9 kolejka a ten mecz o niczym nie przesądzi. remis biorę w ciemno, chodź po cichu liczę na wygraną i świetny mecz Luisa Suareza, jak każdy w sumie.

0

mecz na Santiago rozgrywany będzie jest w najmniej ciekawym momencie. 9 kolejka, faworytem u buka jest Real, 4 punktów przewagi nad nim ma Barcelona. znów wiele świetnych piłkarzy, debiut Suareza, Barcelona nie straciła jeszcze gola i nie przegrała meczu. to najciekawsze fakty tego meczu. nie jest to mecz w którym jedna z drużyn walczy o wszystko. w tym przypadku to Real musi po prostu nie przegrać tego meczu bo przewaga wzrośnie do 7 punktów. będzie ciekawie jak zawsze, ale nie przesądzi ten mecz o niczym. będzie to po prostu pierwsze GD w tym sezonie.

0

ważne, żeby nie przełożyło się to na zawodników. nie może tego okazywać. musi czuć się pewnie. ma zarażać zawodników swoim zachowaniem.

3

Twoje żale w dupie mam
pozdrów matke bo ją znam

2

nalot hala dzieci jeszcze mi dzisiaj do szczęścia był potrzebny..

0

może po prostu mecz na SB to mecz w dobrym momencie. gramy najtrudniejszy mecz w lidze w następnej kolejce w ramach 9 kolejki z 4 punktami przewagi, nie ma takiego nacisku. może Enrique ma na myśli to, że nie będzie chciał ZA WSZELKĄ cenę wygrać tego meczu i dobrze wiemy, że jeśli do 80 minuty będzie wynik 1:1 czy 2:2 to właśnie nam on by bardziej pasował. może przy ewentualnej stracie pkt z Ajaxem, Enrique będzie chciał wygrać na Bernabeu chociażby dla odbudowania pewności siebie piłkarzy. sytuacja w grupie nadal nie pewna i z Ajaxem wygrać trzeba. PSG wygra z Apoelem i odskakujemy im na troszkę punktów. damy rade, będzie dobrze.

0

możemy narzekać na Alvesa, ale mogło jak widać być gorzej :D

http://fangol.pl/view/73313/komiczne-dosrodkowanie?autoplay

0

poczytaj tutaj czasami komentarze. po prostu wiem co piszę i co się tutaj dzieje

6

szukajcie jeszcze, szukajcie dalej tych rankingów w których Messi w tym sezonie jest na 1 miejscu.. i tak wygra Ronaldo i koniec kropka. wygra ten kto na to zasłuży. Ronaldo wyprzedzi Messiego w tym rankingu co podałeś to zaraz wyskoczy ktoś z rankingiem bramek w kadrze, klubie i sparingach w danym miesiącu. siedzą tu nie tylko kibice Barcelony, Ci pozostali mają niezłą bekę z tego bólu dupy o złotą piłkę. dajcie z tym już spokój, Ronaldo zasłużył.

1

Przecież Busi też dobrze gra w tym sezonie, o co Wam chodzi?

0

bardzo się z tego cieszę. szczęście jest najważniejsze dla rozwoju kariery golfisty, siatkarza, biznesmena, piekarza, posadzkarza, skoczka narciarskiego czy piłkarza.

0

0

"Katalończycy nie poddają się w walce o niepodległość"
"żądamy urn wyborczych, które pozwolą nam decydować o naszej wolności"
Polsat News

0

masakra. po prostu wszystko może mieć nawet 5 stron medalu. tym żyją media, tymi pozostałymi stronami, najczęściej i najlepiej właśnie tymi kłamliwymi. Luis Enrique przygotował tą zmianę chyba ze względu na złą interpretacje piłkarza. chyba po prostu myślał, że Messi potrzebuje odpoczynku co było nie prawdą, wskazuje na to decyzja Messiego, Messi ma prawo w takim razie po prostu zrezygnować ze zmiany (bo to Messi) i to zrobił, moim zdaniem dobrze zrobił.

0

na pewno nie

0

NIE SRAJCIEEEEEEEEEEEE.
Jest tak: małe dolegliwości,. w GD wyjdzie

Lionel Messi - Luis Suarez - Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?