_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jakub Wawrzyniak: "Leo Messi? coś tam słyszałem.. "
0
no to się teraz tutaj zrobi taki kały kącik pięknych słów o Messim :D
1
bo hejtujące Ronaldo? ;)
22
Zlatan: "Najlepszy piłkarz na świecie? ja! Messi jest z innej planety"
0
zdecydowanie Koke powinien dostać nagrodę za najlepszego pomocnika powtarzam LA LIGA w sezonie 2013/2014. miał sezon równy na wysokim poziomie.
0
plan jest prosty. po GD Enrique ma mieć właśnie taką minę..
0
każdy wie, że to ze sobą nie ma nic wspólnego, prawie każdy, właśnie ta reszta powinna zluzować z takimi "ciekawostkami".
0
31 grudnia 2014 sylwester, zaś w 2015 miał być w połowie kwietnia, ale również będzie 31 grudnia. ciekawe, ciekawe...
0
zrobiłem to bardzo sensownie. ja tak się wypowiadam. tak rozmawiam i pisze. jak pisze to prosto z głowy nie pisze tekstu w "wordzie" i nie poprawiam dla wymagań tu panujących. nie rozumiecie? już tłumacze w "streszczeniu" :
chodzi mianowicie o to, że młody Chorwat został ściągnięty z myślą o przyszłości. gdyby został tu od dziecka uczony gry, miałby system gry Barcelony już wyuczony, ale nie ma. ma 17 lat i został ściągnięty niedawno, dobrze by było, gdyby uczył się ciągle gry w Barcelonie pod okiem trenerów Barcelony. powinni go nauczyć systemu jaki panuje w Barcelonie bo jest całkowicie inni niż w pozostałych klubach. to odpowiedni wiek by się go nauczył. wypożyczenie do Sunderlandu będzie złym krokiem klubu wobec Chorwata bo powinien tutaj się uczyć gry. za niedługo pierwszy skład, patrząc na potencjał. dobrze by znał już filozofie. w wieku 17 lat można nauczyć kogoś dużo przed startem w podstawowym składzie pierwszej drużyny. ma czas i niech go wykorzysta tutaj. potem do pierwszego zespołu FC Barcelony wniesie więcej po 2 latach nauki w tym klubie, niż po 2 latach wypożyczeniach do innych klubów.
1
hmm dla mnie, jak popatrzysz na przecinki, przeczytasz to głośno w myślach, to dasz radę.
3
Real miał 2 najlepszych na świecie trenerów w ostatnich latach, co do pierwszego, on ma swój pomysł, w Barcelonie robił by to co uważa za stosowne tak jak robił w Realu, on patrzy na to w co wierzy, ma swoją filozofie. Włoch z kolei ma inną filozofie w każdym innym klubie, co jest bardzo poprawne. Real ma takich a nie innych piłkarzy i on pod nich ustawia taktykę, a że Real ma świetnych piłkarzy to taktyka ofensywna, szybkie wymienianie się pozycjami, szybki atak, dobra komunikacja pomocy z atakiem dały mu wielki triumf w Lidze Mistrzów. niestety Perez go będzie chciał go zatrzymać na długo.. tylko Włoch umie wszystkie gwiazdy, które kupi Perez dla "dobra klubu" dobrze ustawić na boisku i wykorzystać z nich to co dobre przy odpowiedniej taktyce. to na prawdę jeden z najlepszych trenerów w historii
0
Halilovic jest w najlepszym wieku do treningów w systemie La Masi. to ten wiek. Sunderlund z całym szacunkiem nie będzie go przygotowywał do występów w przyszłości lecz już w najbliższym meczu, a to inna sprawa. on nie zostanie wypożyczony bo nie jest z La Masi, musi się jej nauczyć, to ten wiek. to będzie spektakularny piłkarz, ale musi uczyć się piłki w Barcelonie.
1
ja bym mu nałożył karę. może finansową? nie można obrażać innego człowieka mówiąc, że jego zawód jest śmieszny. szczególnie Policjanta. nie można tego robić a potem występować w różnych materiałach dotyczących gry FAIR PLAY. jeśli nie jesteś FAIR PLAY w życiu, ciężko byś był na boisku. Pique kara zrobi dobrze bo chyba sam chce znów być na okładkach, tylko, że nie daje rady przez boiskowe dokonania, więc robi to "za zewnątrz"
0
szczególnie, że Eibar miał bardzo dużo czasu do przygotowania się na mecz z Barceloną. na pewno tego czasu nie zmarnowali. mogą postawić swoje ciężkie warunki, szczególnie w obronie. Munir/Sandro - Messi - Neymar. to zobaczymy
0
Obi Mikel (Nigeria) piłkarz Chelsea Londyn był bardzo sfrustrowany porażką reprezentacji Nigerii z Sudanem i zareagował na nią strasznie nerwowo. Defensywny pomocnik został poproszony o udzielenie wywiadu, jednak ciągle odmawiał. Nachalna dziennikarka nie chciała przestać uganiać się za Obi Mikelem. Ten nie wytrzymał i zaatakował reporterkę ciosem w brzuch.
0
chodzi mi o zdjęcie.
0
jestem w stanie zaryzykować, że w historii piłki nożnej.
0
Pedro ma coś z Suareza..
0
nie musi być na głównej, ale PIŁKARSKIEJ gazecie hiszpańskiej wypada o tym wspomnieć.
1
widzę, że kibicujesz Barcelonie od 2003.. czyli od urodzenia. prawdziwy kibic!!
0
to jest stronka. poranny przegląd pracy jest w rano. na rm.pl będzie popołudniu.
0
AS: złoty but? a po co? a komu to potrzebne?
18
Pique na zdj: "ale i tak zapłaci Twój stary :D"
0
Pique JP na 85%. a tak na serio, zawsze mi się Pique kojarzył z gościem nie tylko z klasą, ale i dojrzałością odpowiedzialnego już człowieka. może to, że dzieli ławkę z innymi powoduje to, że ostatnimi czasy próbuje znów być w mediach, bo powiedzmy sobie szczerze ucichło o nim, a on był osobą bardzo medialną. jest przystojny, swoją żonę ma sławną, to bardzo medialny człowiek, a ostatnio o nim cicho. jestem pewien, że właśnie stąd te jego ostatnie wypowiedzi i cała ta sytuacja z policją, ale jak już mówiłem kojarzył mi się z osobą dojrzałą. niestety przez te jego "poduchy śmierdziuchy", podpalane motorynki 27 letni gość pokazał, że sporo ma jeszcze z dziecka. szkoda, że on bo go bardzo lubiAŁEM. z stoperów już bardzo szanuje tylko Masherano..
0
myślę, że jak Dortmund odłączy się od Niemiec na rzecz Katalonii, która zaś dołączy do "kraju audi" to grand derbi BVB vs RMD mają duże szanse być właśnie na TVP
0
"Londyn? dziwki takie!"
0
w FIFIE 25? możliwe, tam się wychowankowie Barcelony rozwijają dosyć szybko :-D
0
i ma? ??
2
chyba o "drewnianego buta"
0
a no tak "Se ha exagerado mucho lo que dije pero, en cualquier caso, lo siento, me he equivocado y no volverá a ocurrir.." to wszystko wyjaśnia.. myślałem, że "Se u mequ kasmu eskape mque so kopento kajm nsjas msldus mshdo", ale dobrze, że było inaczej