_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SUAREZ,, Messi dojdzie, Ney,ar też// będzie okey
0
nawet przy moim "samouczku" nie widać tych długich spacji które użyłem. warto to wiedzieć, bo wiele osób pisze po krótki zdaniu (15 znaków). możemy po prostu dodać wiele spacji i wtedy wysłać wiadomość. :)
0
dla wszystkich, którzy jeszcze tego nie ogarnęli. nie trzeba pisać przy krótki poście w nawiasie (15 znaków). wystarczy, że nasz post będzie taki "okey". chodzi po prostu o to bo po nazwie "okey" dać długą spację np " okey ." i na końcu kropkę. wtedy każda ze spacji jest odczytana jako jedna literka i ta kropka automatycznie przesuwa się do wyrazu który napisaliśmy.
w skrócie. napiszemy "okey" i nie możemy dodać postu. napiszemy "okey ." i możemy. a zdanie wyglądać będzie tak" okey ."
każda spacja w poście to też literka. pozdrawiam
0
po pierwsze musimy to wygrać. musimy. bo jeżeli wygramy, będziemy mogli bardzo szeroko myśleć o pucharowej fazie rozgrywek. wiem.. Barca, Barca.. ale samą obecnością na boisku nikt jeszcze nie awansował do pucharowej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów. musimy zagrać dobry mecz, bo to Ajax, a Ajax nie zawsze da sobie wbić "czwórkę" i grzecznie się podłożyć. to Ajax i bądźmy zmotywowani na ciężki, nie jednostronny mecz.
1
żartujesz .
0
po co to piszesz? przecież im nie wytłumaczysz. oni znajdą każdy absolutnie każdy moment do zhjetowania, czy masz racje czy nie oni i tak to zrobią :) pozdrawiam
1
wszedzie pleby
1
do góry jest wyraźnie napisane "mój typ" czytaj i pisz dopiero. zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz. to mój TYP
0
dobre bo inne. każde, które może być zaskoczeniem jest dobre. chodź wolałbym 4-4-2 lub 4-3-1-2.
1
mój typ na mecz z Realem Madryt:
1:0 - James
1:1 - Messi
1:2 - Suarez
1
brawo Neymar, brawo Messi|! świetny mecz! teraz na Bernabeu po 3 punkty.
1
powiedzcie mi co się stało z Soldado? czy on faktycznie woli trochę tysięcy więcej na miesiąc niż grać w Valencji? przecież to był napadzior, którego bał się Real i Barca przed meczami z Valencją.. co teraz się z nim stało.. Soldado boże.. jak tylko do Anglii trafił, strzela tylko z karnych.. masakra..
0
hmm ale ja nie popełniłem (prócz nazwy trenera Atletico) żadnego błędu..
0
hehe :D dobra Wojcio wiesz jak to jest :D w sobote o 21 czy o 20 mecz? :D hehe.. no ale kit.. jakoś to będzie. jutro obejrzę .. obyśmy wygrali.. pozdro :D
0
no to SimEone. ja bardzo lubię jak ktoś czytając to co piszę próbuje zrozumieć mój tekst ze zrozumieniem a nie tylko szukać błędów w treści. Simeone Simaone Simolone. dobra, przepraszam SIMEONE.
0
KOKEEEEEEEEEE! 22 lata.. gość uczył się (można już śmiało powiedzieć o geniuszu Simaone) futbolu od samego SIMAONE. 22 lata grajek ma.. i to jaki z niego grajek.. uwaga.. teraz możecie się śmiać lub pomyśleć i zrozumieć. o wiele bardziej wole Koke niż Reusa.. Koke to gość który nam da waleczność, a tego czego od Simaone się nauczył nigdy nie straci... dla mnie to jest gość, który trafi do Barcelony. dla mnie to przyszły Generał
0
Chelsea vs Bayern - finał LM, Inter vs Bayern - finał LM. Real vs Atletico - Finał LM, bardzo się zmotywowałem i zaszedłem na końcowe 30 minut, ale i tak ich nie pamiętam, Bayern Munchen vs Borussia Dortmund - oglądałem.. ostatnie z finałów to tylko Niemiecki pamiętam.. wszystko w soboty walą, wiadome.. w pabach ludzi wiele..
0
masakra.. sam chcę by nam siwe włosy powychodziły w tak młodym wieku.. zamiast go ominąć to ja patrze a tu 8 komentów pod postem tego "szmatławca".. mam taki mały pan.. żeby w przycisku "zgłoś" był możliwy potem wybór, za co chcesz zgłosić danego użytkownika.. musi być opcja "prowokacja szmatławca" i redakcja w redakcji powinna po takim zgłoszeniu mieć "czerwony alarm" i od razu takiego PLEBA zlikwidować..
1
daj mi 1 miliard to Ci kupie klub i piłkarzy. zatrudnię też trenera. będzie dobry klub. to FIFA WORLD tylko taka HARDCOROWA
0
najbardziej mnie wku***ają, nie denerwują tylko wku***ają godziny meczów Barcelony w sobotę.. oczywiście po raz kolejny nie obejrzę meczu, w sobotę o 20 to ja chyba przez ostatnie 10 lat nigdy nie byłem w domu.. ale obiecuje, że tak jak zawsze jutro jak tylko wstanę o tej 13.00 rano to od razu obejrzę powtórkę i dopiero wtedy zacznę dyskusję co do niewykorzystanych sytuacji Pedro :D nie no żart.. oby się wystrzelał bo mu tego życzę. VEB
0
w Anglii właśnie chyba doszło do historycznego meczu. w żadnym ze spotkań Premier League nie odgwizdano 4 rzutów karnych do 67 minuty..
0
tylko w telewizorze. na boisku każdy czuje, że gra z Messim.. to im dodaje siły, na pewno.
0
kliknij na dole, "otwórz pełną wersję" i wtedy dodaj do załączników.. tak myślę, ja tak na fonie zrobiłem, odpalam od razu w wersji pełnej tą stronę..
1
Messi ma ten dotyk piłki. on nie biega tak szybko i często, ale nikt tak szybko nie myśli jak Messi, a to często łatwo zastąpić, wystarczy jedno podanie. Messi to umie.
0
to dokładnie to samo, Suarez dawał nie tylko wiele od siebie na boisku, dawał wiele innym piłkarzom swojej drużyny, każdy był o te 10% lepszy przy Suarezie, tak to działa. najlepsza "9" na świecie.. sam, prawie wygrał BPL. to się nie mieści w głowie..
0
co Ty tam do mnie krzyczysz?
3
Costa powinien wygrać.. wiele ważnych bramek dających cenne punkty. gol na wagę zwycięstwa z Realem na SB to jedno z tych spotkań.. tytuł z Atletico.. był w tym sezonie kapitalny. Ronaldo.. najwięcej goli, zakwalifikował się z drużyną do Ligi Mistrzów, 5 czy 6 nowiuśkich fryzur na ważne spotkania, kapitalne popisy akrobatyczne w polu karnym przeciwnika, najczęściej po kontakcie z przeciwnikiem, wiele nowych rodzajów min cracka z Portugalii, są dość wyrównane szanse.
1
nominacja do top3 napadziorów ligi a jest skrzydłowym.
3
LFP.. go to sleep.. you are drunk..
1
coś między 1 milion rocznie a 100 milionów.. coś między tym, nie wiem dokładnie ile, ale coś pomiędzy.