0

Ma ten sam typ "El Clasico" jak ja!

1

statystyki mają więc dużo wspólnego z Suarezem.

1

hmm jedno słowo się przychodzi na myśl :) ból dupy :) niestety.. pod głównym tematem mamy 152 posty, główny temat pojawił się parę godzin wcześniej niż ten.. nie pogodzimy się z tym! :D a moglibyśmy bo są ważniejsze rzeczy.. jak mesz z SO Eibar czy Gran Derbi, do którego warto przystąpić z 3 punktami więcej niż mamy teraz, a może Real z Levante pokaże swoje złe oblicze? .. ewentualna wygrana na Bernabeu była by czymś wspaniałym.. już Real by z tą presją sobie mógł nie poradzić.. dużo punktów straty a już nie 5 kolejka tylko 10!! wiele jeszcze do zdobycia, ale można stracić następne.. Liga w tym roku będzie ciekawa.. Barcelona ma największe szanse ją wygrać, bo Suarez - Messi - Neymar mogą wiele. a z ogórkami .. można będzie się rozpływać przy ich grze, ale właśnie. Barcelona chce znów Ligi Mistrzów!

0

nie nie nie.. :) Grafi4 wygrał w tej zagadce.

5

super, że dodałeś, że jesteś za RM.
chłopaki szybko! polecamy mu!

0

ale Ci siadło na głowe!!!!!!!!!

0

ciekawe skąd "MADRID"_pol tak szybko to zgadł.. hm.

0

bardzo podejrzane.. no dasz radę, dawaj.. na przecinki patrz. przecinki oddzielają litery

0

bo to zaszyfrowali wyjątkowo ciężko.. ale nie takie coś się rozszyfrowywało..

0

ale no ostatnim zdaniem pokazałeś właśnie swoją próbę odwrotnej psychologii.. czyli masz kompleks Barcelony. to nic złego, powtarzam, ale musisz się zastanowić kogo bardziej podziwiasz, Barce czy Real, i jakiego koloru jest Twoje serce, białe, czy granatowo-bordowe..

0

hmm tak się zastanawiam.. popatrzcie: wystarczy pozamieniać dosłownie parę literek (ostatnia litera imienia Carlos - S, P - oczywiście od "penalty", dodajemy tym razem drugą literkę imienia Diego - I. i uwaga najlepsze! Diego Costa - 2 środkowe literki kolejno nazwiska i imienia! i na koniec dodajemy K - od "karny" tym razem po Polsku) i wychodzi nam ciekawe hasełko.. przypadek? nie sądzę..

1

ogólnie nominacje wypadły bardzo śmiesznie. w obronie brak Godina?.. który miał równy sezon na wysokim poziomie a jego gol na Camp Nou dał Atletico tytuł.. to największy śmiech, ale są też inne, niezłe jajca.. pomoc.. hehe tu jest też fajnie.. Sergio Busquets.. o ile tego nie skomentuje zrobię to z Iniestą, nie tego od niego oczekują kibice, Iniesta nie ryzykuje, Iniesta już nie podejmuje tych decyzji co 2 sezony temu.. pytanie mam takie. gdzie Di Maria? heh.. masakra.. napadzior.. brak Messiego jest w pewnym sensie rozczarowaniem, a obecność napastnika Sociedad jest po prostu śmianiem się nam w twarz przez LFP.. taki program był kiedyś "śmiechu warte" ..

0

co możesz odpowiedzieć? wypadało by nic. wypada Ci odzywać się na stronie poświęconej Realowi. ja nie rozumiem jak można pisać na stronie innego klubu, przecież to wstyd. masz kompleks Barcelony i to rozumiem, znam tutaj użytkowników, którzy mają kompleks Realu, ale z Tobą to już troszkę przesada, piszesz tu więcej niż 2/3 użytkowników..

0

a z jakiej dokładnie racji?

4

a ja Ci mówię, żebyś ochłonął bo to jest strona na której bezpośrednie obelgi są od razu wyłapywane i surowo karane. nie masz prawa mówić o wszystkich bo ludzie są różni. widzę, że nieźle jarasz się Portugalczykiem, nie interesuje mnie to. napisz to na stronie Realu i rozmawiaj z nimi ile Ronaldo jest lepszy od Messiego.

0

Vela matko boska. Sanchez, Benzema, Messi, Bale, Villa, kto tam wymyślił Vele

0

zazwyczaj Enrique wybiera skład przed meczem. teraz jest pewien, że Pedro jutro zagra od pierwszej minuty. jest pewne to, że Suarez zagra w GD od pierwszej minuty kosztem Pedro.

0

już po tym wywiadze można zgadnąć jak wyglądać będzie zestawienie lini ataku na mecz z Realem.
Messi
Suarez - Neymar.
możliwe, że będzie 4-4-2 , 4-3-1-2 oby..

0

po co ma zaskakiwać trenera SO Eibar? faworyt jest jeden i każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie MEGA SENSACJĄ. jutro zagra Pedro, a w tym wywiadzie nie widzę rozdrażnienia. prawda jest taka, że widząc wywiad pisemny możesz zobaczyć co tylko będziesz chciał, pomyślisz, że jest zdenerwowany to tak właśnie go odbierzesz, że jest pewny siebie, też łatwo to tak odebrać. obejrzyj nagranie video.

1

każdy hejt bez powodu to po prostu "moda" teraz jest "moda" na hejty do Pedro.. strzeli 2 gole i będzie "moda" na możliwe odrodzenie Pedro.. Pedro jest szybki, ale ostatnio nie jest dokładny i ma problemy z pojedynkami 1vs1. po odejściu Guardioli Pedro stał się średniakiem, a taki średniak jak Pedro nam w zupełności powinien wystarczyć na SO Eibar, szczególnie, że towarzyszyć mu a ataku będzie Leo "jak się strzela karne" Messi i najprawdopodobniej Munir "wcale tak łatwo z metra się nie strzela" El Haddadi

0

ale co powiesz jeżeli Suarez wygra nam GD, co powiesz jak skończy ligowy sezon z 20 bramkami. jego na to stać, Sancheza nie było.

1

słaby jesteś w prowokowaniu i szybko wylecisz stąd.

1

ile z Was po przeczytaniu tematu newsa ma tą samą minę co Luis Enrique?

2

wystawił go bo na GD zagra Suarez za niego.. a tak poza tym.. co sezonowcy mają do tego kto kogo lubi i kto kogo widzi w pierwszym składzie?

0

jest dobra strona medalu! bardzo możliwe, że z tego względu od pierwszej minuty nie zagra w Gran Derbi kosztem... :D

1

ee to Terry :D Pique chyba coś w sensie? "chcesz nadal pracować jako sędzia? hańbie Twoim zawodem, za tą kartę zapłaci Twój stary" :D

1

UE "Kornelia" również zrobiła dobre ruchy na rynku transferowym i mogą śmiało myśleć o minimum 1/16 finału

1

you don't say! :O

0

odrobisz sobie to teraz! dobre mecze się szykują w tym miesiącu i następnym! :D

0

tak sobie myślę.. ciekawe co by zrobił Pique jakby Howard Łeb (były policjant) sędziował mecz Barcelony w LM (niestety już się do nie zdarzy).. ciekawe czy Pique też byłby taki JP..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?