0

boże Laboga i Dudek.. no wyłączył bym głos przyrzekam

47

Laboga to jest ja widzę typowe "hala dziecko"
"Barca wygrała wczoraj trzy do jednego a Real dzisiaj trzy do ZEERAA. a Ajax to nie ta półka co Liverpool" ile on ma lat..

8

od Twoim tekstów mam już doła
idź już spać bo jutro szkoła

0

to która masz już sezon w fifie?

0

to czysty fan realu.

13

Nahorny - "spadło nam troszkę tempo spotkania"
Laboga - "zaraz spadnie nam całkowicie bo Illaramendi wejdzie na boisko"
hahaha xD

9

"dobro sportowe zeszło na bok, potrzebne były nowe twarze w klubie stąd sprzedaż Di Marii i Xabiego Alonso a kupno Jamesa" - Rafał Nahorny

1

Nahorny jaki hejt na władze Realu :D

0

James chciał koniecznie do ronaldo bo inaczej ten by go okrzyczał

0

jego rozmowa taka jest, gestykulacja, mimika.. cały ronaldo, nie wie sam kim jest, ciągle kogoś gra..

4

Laboga ożeń się z tym ronaldo

0

Iwański? on Laboga ma na nazwisko..

0

Ty nie jesteś spoko tylko jesteś dzieckiem

7

jak redakcja zdjęcie wybierze to nie ma c**a we wsi :D

0

ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie dzięki swojej świetnej skuteczności ostatnio. Messi ją stracił ostatnio. ale świat się nie wali :) gramy dalej

0

po odejściu Howarda W. to właśnie chyba ten sędzia jest najlepszy na świecie obecnie,

0

heheh jak mnie te "minki" ronaldo rozwalają.. heheheh

4

imię - Marcelo
zawód - Alves

0

1 miejsce w lidze. 6 punktów w grupie. ten etap rozgrywek Enrique zdał na 5+, 4 stracone bramki jak na razie.. jest dobrze.

7

pierwszy i nie ostatni! świetnie to zrobił.

0

coś Cię boli?

1

no.. bo nam się mogą jeszcze humorki zepsuć na noc.. oby nie! młodziki ! no bez jaj. wygramy

0

Bardzo ważne zwycięstwo :) jest już 6 punktów w grupie. lider w Lidze. jest okey ;)

0

Roma to solidna drużyna w dobrej formie i dobrym momencie do rozgrywania wielkich spotkań. a Bayern na jej terenie ją gwałci. masakra.. to nie ten Bayern co rok temu

1

w stolicy Włoch doszło do brutalnego gwałtu .. ;/

0

dzisiejszy artykuł o statystykach Ligi Hiszpańskiej wyraźnie pokazał co znaczą dla Barcelony piłkarze - Messi i Neymar. pokazuje też teraz to boisko.

0

no to tak: Pedro cały meczyk i dużo minut w "ligówce" więc..... Messi - Suarez - Neymar na GD :)

0

haha zrobili moim zdaniem teatrzyk, który był zaplanowany :) ale cóż.. :) to showbiznes..

0

Munir za Pedro. na pewno nie za Messiego bo się nie da :)

0

Pique lubi takie gole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?