_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
boże Laboga i Dudek.. no wyłączył bym głos przyrzekam
47
Laboga to jest ja widzę typowe "hala dziecko"
"Barca wygrała wczoraj trzy do jednego a Real dzisiaj trzy do ZEERAA. a Ajax to nie ta półka co Liverpool" ile on ma lat..
8
od Twoim tekstów mam już doła
idź już spać bo jutro szkoła
0
to która masz już sezon w fifie?
0
to czysty fan realu.
13
Nahorny - "spadło nam troszkę tempo spotkania"
Laboga - "zaraz spadnie nam całkowicie bo Illaramendi wejdzie na boisko"
hahaha xD
9
"dobro sportowe zeszło na bok, potrzebne były nowe twarze w klubie stąd sprzedaż Di Marii i Xabiego Alonso a kupno Jamesa" - Rafał Nahorny
1
Nahorny jaki hejt na władze Realu :D
0
James chciał koniecznie do ronaldo bo inaczej ten by go okrzyczał
0
jego rozmowa taka jest, gestykulacja, mimika.. cały ronaldo, nie wie sam kim jest, ciągle kogoś gra..
4
Laboga ożeń się z tym ronaldo
0
Iwański? on Laboga ma na nazwisko..
0
Ty nie jesteś spoko tylko jesteś dzieckiem
7
jak redakcja zdjęcie wybierze to nie ma c**a we wsi :D
0
ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie dzięki swojej świetnej skuteczności ostatnio. Messi ją stracił ostatnio. ale świat się nie wali :) gramy dalej
0
po odejściu Howarda W. to właśnie chyba ten sędzia jest najlepszy na świecie obecnie,
0
heheh jak mnie te "minki" ronaldo rozwalają.. heheheh
4
imię - Marcelo
zawód - Alves
0
1 miejsce w lidze. 6 punktów w grupie. ten etap rozgrywek Enrique zdał na 5+, 4 stracone bramki jak na razie.. jest dobrze.
7
pierwszy i nie ostatni! świetnie to zrobił.
0
coś Cię boli?
1
no.. bo nam się mogą jeszcze humorki zepsuć na noc.. oby nie! młodziki ! no bez jaj. wygramy
0
Bardzo ważne zwycięstwo :) jest już 6 punktów w grupie. lider w Lidze. jest okey ;)
0
Roma to solidna drużyna w dobrej formie i dobrym momencie do rozgrywania wielkich spotkań. a Bayern na jej terenie ją gwałci. masakra.. to nie ten Bayern co rok temu
1
w stolicy Włoch doszło do brutalnego gwałtu .. ;/
0
dzisiejszy artykuł o statystykach Ligi Hiszpańskiej wyraźnie pokazał co znaczą dla Barcelony piłkarze - Messi i Neymar. pokazuje też teraz to boisko.
0
no to tak: Pedro cały meczyk i dużo minut w "ligówce" więc..... Messi - Suarez - Neymar na GD :)
0
haha zrobili moim zdaniem teatrzyk, który był zaplanowany :) ale cóż.. :) to showbiznes..
0
Munir za Pedro. na pewno nie za Messiego bo się nie da :)
0
Pique lubi takie gole