_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coo? HaHaHa.. chłopie a co mam zjeść na kolacje? co jedzą kibice, PRAWDZIWI kibice? przestań, bo ciężko się to czyta, ciężko się czyta coś co nie ma sensu.
0
nie lubię City. z całego serca życzę Mourinho mistrzostwa Anglii. nie lubię City i jest tego wiele przyczyn.
0
podaj jeden błąd w mojej wypowiedzi. a poza tym w Twojej jest jeden bardzo "rażący", po prostu nie ma on sensu. co dadzą Ci odpowiedzi na Twoje pytanie. sam myślisz jak oglądać i nie możesz się zdecydować? więc pytasz nas by w końcu podjąć decyzje z kim oglądać? przecież to jest bezsensowne.
0
więc tak.. jeśli w obronie zagra Masherano, Busquets na DP a w ataku od pierwszej minuty nie będzie Suareza, będę baardzo rozczarowany i jak dla mnie Enrique popełni wielki błąd. jeśli z takim ustawieniem przegramy ten mecz to niestety nie będę miał powodów do wiary w tego trenera bo KAŻDY, KAŻDY! widzi, że Masherano na DP i Suarez na "9" to idealny "początek rewolucji". jeśli wygramy w wielkim stylu z tym ustawieniem będę pod wrażeniem. bo oznaczać to będzie, że wygrało coś innego co Enrique zaplanował. z tego właśnie meczu go rozliczę. jeśli przegramy 1:0, 3:2, czy 2:1 a gra będzie na prawdę dobra, pogratuluje mu i będę wierzył, ale jeśli gra będzie oparta tylko na klepie i utrzymaniu się przy piłce to po prostu zachowam się trochę skandalicznie i skreślę go już teraz, jak zrobiłem to z Martino. tylko, że Martino skreśliłem już na dobrą sprawę po podpisaniu przez niego kontraktu. Enrique u mnie ma poparcie, ale tylko wielcy trenerzy potrafią w takim meczu jak ten dzisiejszy zaskoczyć. znaleźć błędy, uświadomić sobie i drużynie jak je wykluczyć i po prostu je wykluczyć, znaleźć "punkt zwrotny" w naszej już od paru sezonów przewidywalnej grze.
1
1
tak samo jak bodajże Marca uparcie stoi na swoim i według niej oficjalnie Messi ma jednego gola mniej. swój świat i swoje kredki
0
HaHaHA
http://fangol.pl/view/74100/suarez-zajal-sie
0
1
Suarez w podstawowym składzie! to moja pierwsza rzecz jaką oczekuje od trenera odkąd nim został w Barcelonie.
0
Pięć lat później zadebiutował w swoim nowym klubie. Zdobył wtedy dla Liverpoolu jedną z dwóch decydujących bramek przeciwko Stoke City. Przypadkowo tego samego dnia Real Madryt został upokorzony przez Sevillę na Bernabéu w meczu o Super Puchar 3:5.
hehheh xd no okey. xd
2
Bravo
Alves - Pique - Mathiue - Alba
Masherano
Xavi - Iniesta
Messi
Suarez - Neymar
0
tu masz filmik odpowiedni do nastrajania się na GD w Madrycie :)
0
haha xd oglądałem świetny mecz z 2005 roku. na Santiago Bernabeu przyjechała Barcelona (0:3), to ten mecz w którym Ronaldinho zdobył dwie historyczne bramki. oglądałem go z polskim komentarzem, przed chwileczką skończyłem. komentowali go Rafał Wolski i Mirosław Trzeciak. po ostatnim gwizdu mistrz Wolski:
"Florentino Perez drodzy państwo mówił przed tym meczem ,,marzę o wyniku dla Realu Madryt pięć do zera", Mirek co odpowiadamy panu Prezydentowi? może marzyć dalej.. dobranoc państwu, oddajemy głos do studia"
0
na rm.pl napisałeś to samo, w stronę kibiców Realu? bo wiesz.. tam w cale nie jest lepiej..
0
Ty.. co się tam dzieje :D
0
2:2 !!!!!!! .
8
a może teraz Neymar przejdzie do historii :)
0
nie no, administracja ostatnio na takie pojedyncze przekleństwa przymyka oko. jeśli są skierowane do kogoś w celu obraźliwym to banik.. wiadomo, ale co w tym złego co napisał kolega powyżej? nic
0
hah piwo, fajki, to co na avku, pilot, duży TV, canal+ HD. i tak jak napisał IceMan, nawet seks może zaczekać :D spełniony facet.
0
chyba obejrzę sobie coś dobrego przed klasykiem..
1
chrupki bingo coca cola i słonecznik :D
0
ale o co chodzi. to tekst o El Clasico. o Messim i Neymarze też napisał.. jak miał nie napisać o Cristiano Ronaldo? przecież to genialny snajper, który gra w Realu Madryt? ochłoń, chłopie.
0
też mi się tak zdaje. są szkółki Barcelony. nikt nie mówi że. " już za cztery lata, już za cztery lata.. " ale można spodziewać się na przestrzeni 15 lat dużego skoku do góry. orliki powstają, bo przyznaje sam jestem świadkiem, dużo słyszałem i BARDZO się tym interesuje. są na to pieniądze. coś w końcu myślą. w końcu myślą jak na te czasy przystało. jest progres.
0
przecież to jest czerwona kartka!
0
tego zapomniałem dopisać.. właśnie! Legia. ona jedyna. to duża zasługa zarządu, który w końcu myśli PROFESJONALNIE i czysto piłkarsko. tego brakuje klubom. Legia to wzór jeśli chodzi o zarządzanie klubem dla Polskich prezesów. (wiem, wiem, wiem.. ale o tym nie piszmy, to wina blondyny i tyle, jeden WIELKI błąd)
0
tak, ale nie napisałem, że ten ważny nie jest. po prostu jak zawsze, im dalej w sezon tym strata punktów bardziej boli, zdobycz bardziej cieszy. na Camp Nou mecz pewnie rozgrywany będzie w ramach 25 - 35 kolejki. wtedy więcej przed meczem mówić się będzie o miejscach w tabeli i ilości punktów, ewentualnych strat do lidera. teraz 4 punkty przewagi schodzą lekko na dalszy plan bo to 9 kolejka. w drugim ligowym El Clasico presja będzie większa. więcej przed meczem na Camp Nou będzie się mówić o punktach, niżeli teraz.
6
"najsłabsze ogniwo" - nie zapomnę tej s*ki
0
jeszcze u siebie.. a z Górnikiem grali na wyjeździe, i masz racje, piłkarze Górnika byli wtedy liderem. tu chyba chodzi tylko o dyspozycje dnia. takie drużyny nie umieją czysto piłkarsko rozstrzygnąć losu meczu bądź czysto piłkarsko wygrać mecz, który się przegrywało. słabe główki mają, są lata za murzynami.. dużo dzieje się fartem. "na chaos"
1
ważniejsze El Clasico będzie na Camp Nou. 3 punkty wtedy będą miały z pewnością większą wartość. tyle, że właśnie.. nie tylko o 3 punkty walczy się w tym meczu. co do tekstu, jest kapitalny ! tekst z Vermaelenem the best! :)
1
fajne korki Marcelo. Messi daj spokój.. Twoje są super!