_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1
ale jak zagłosujesz jak totalny kretyn. nie zgodnie z tym co rozum Ci podpowiada lecz zgodnie z tym co złe dla Polski/Barcelony/tej strony. to nawet jak masz 40 lat dla większości będziesz "człowiekiem niskich lotów" który chce tylko złego dla innych. ja to podaje jako przykład i nie mówię tego bezpośrednio do Ciebie bo Cię nie znam i prawa nie mam oceniać, ale jeśli ktoś świadomie robi źle innemu..
.. to kurestwo
0
kogo chce Ty ***********? na "kogo chcesz" losujesz na loterii . jak za 5 lat dostaniesz dowód i będziesz mógł iść na wybory to też powiesz "na kogo chce głosuje, nie wiem w sumie na kogo głosowałem, ale pierwszy raz w życiu mama mi nie wtrącała się, więc zrobiłem to!" mózgu życzę w te święta.
3
jaki cyrk? hah ! przecież to zwykła amatorszczyzna i pokaz Visca Łebka który ma w dupie zasady i powagę tej strony. Vermaelen musi być tutaj bo to poważna strona i właśnie nie redakcji winą jest to, że jest to jednak jeden z obrońców Barcelony w 2014 roku. tylko takie dzieci mogą na niego zagłosować. po prostu jest okazja coś zrobić poza normalnością, to wszystko. to wystarczy by 12 letni walikoń mógł dzisiaj zasnąć spełniony
0
o to właśnie chodzi. temat o historii FC Barcelony. 2 komentarze (z moim 3). temat o nowym rekordzie Messiego 2000. mecz 4000. kontuzja Neymara 2000. GD 5000.
"w dupie byłeś, gówno widziałeś"
nie mamy prawa mieć pretensji do kibiców innych drużyn skoro wchodzą na naszą stronę i widzą pod takim tematem 2 komentarze. NIE MAMY PRAWA. najlepsze jest to, że Ci uważający się za największych znawców i oskarżających co drugą osobę o "sezonostwo" też gówno wiedzą o tej dacie i boją się coś tu napisać przed odwiedzeniem "cioci Viki". to samo w sumie na stronie białych.. ale nie o sezonowcach tutaj mowa tylko o tych co najgłośniej szczekają a temat który właśnie czytają oczy kazał im wywalić na wierzch. po prostu ten temat to część historii. do końca tygodnia będzie tutaj 50 komentarzy, nie więcej! to proste jak je**nie. gówno wiecie, w dupie byliście.
0
głosowanie na Vermaelena jest tak samo śmieszne jak na Puyola. to kategoria "najlepszy obrońca roku 2014" nie "najbardziej lubiany" czy "najstarszy obrońca roku 2014" czy "najdłużej grający w Barcelonie obrońca w historii" masakra
0
nie żartujcie, że on ma taką brodę teraz
4
zdjęcie Vermaelena właśnie świetnie odzwierciedla jego pobyt w Barcelonie. Masherano jest najlepszym środkowym obrońcą w Barcelonie, ale tak częste rotacje trenerów w formacji obrony bardzo utrudniają zadanie. Pique? dlaczego? najwięcej bramek spośród obrońców, ale przy takim ataku to właśnie bramki są czymś czego najmniej od Pique oczekuje chodź jedynie nim możemy postraszyć przy stałych fragmentach dośrodkowując w pole karne, ale nie, nie.. nie Pique, nie ktoś kto na prawdę w całym roku 2014 dawał z siebie 50%. gdyby była rubryka: "kto w 2014 roku najbardziej zawiódł/zaliczył największy spadek formy" Pique, Iniesta i Pedro byli by w czołówce właśnie w tej kolejności. może w sumie Andres z Pique mogą się zamienić miejscami, ale to sprawia, że Pique nie ma prawa być na pierwszym miejscu w tym zestawieniu. teraz pytanie roku, jak nie Pique to kto? heh no chyba przez same umiejętności i formę musimy wybrać między Masherano a Alba, Alba wszedł na najwyższy poziom, ale nie 7 czy 9 miesięcy temu tylko całkiem niedawno, daje z siebie wszystko i lepiej wygląda w ataku niż Pedro i Munir, ale rozliczać go trzeba przede wszystkim z obrony. moja kolejność za rok 2014 jednak będzie taka:
1 - Masherano
2 - Alba
3 - Dani Alves
4 - Pique
5 - Mathiue
6 - Bartra
7 - Adriano
8 - Montoya
9 - Puyol
10 - Douglas
11 - Vermaelen
kategoria "najlepszy obrońca roku 2014" będzie na pewno najciekawszym tematem dyskusji.
0
dopisz wiek: 13 lat.
DP - Mashe? matko boska! cały rok Busquets grał na DP a 2 mecze Mashe czy trzy i cały rok był jego na tej pozycji? wgl jakie kryteria.. kryteria które Ci pasują nie które powinny mieć miejsce. porażka. najgorszy mecz to mecz z Celta lub Valencja na Camp Nou. Real był po prostu lepszy a Celte czy Valencje Barcelona miała obowiązek pokonać nieuku piłkarski. najgorszy transfer Suarez.. co za kretynizm. patrząc po kryteriach za rok 2014 można wywnioskować, że Barcelonie kibicujesz od tego sezonu.. co miało by sens patrząc na brednie które wypisujesz. rok 2014 to również sezon 2013/2014. najlepszy stoper Bartra. przegrał nam w decydującym momencie Puchar Króla, ale fakt.. tutaj akurat nie ma wielkiego wyboru. ogólnie wielka porażka i popis braku wiedzy.
0
jak chcesz to Ci dam polecenia we wszystkich Twoich komentarzach, dla mnie to nic nie znaczy, dla Ciebie widzę to najważniejsze. napisz na priv albo odp spoko mogę to zrobić.
0
no gol rundy . na pustą do bramki
2
Sanchezinho. Wenger Ty się chłopie ciesz, że go sprzedali Tobie..
0
zmarnował karnego, ale i tak to nasz były piłkarz, który musiał odejść bo nie miał by miejsca w składzie ciągnie cały klub Arsenal.
0
ale wykonał to świetnie.
19
to jest NIEPRAWDOPODOBNE
2
ja nie mówię, że on był kapitalny. mówię, że nie można jego obwiniać akurat za brak trofeów i słabą grę w 1/4 LM. za bramkę Diego, za Bartry sprint. dał dobrą zmianę, nie zrobił kompromitacji, nie mam do niego żalu za tamten okres
6
to gówno pamiętasz
1
został rzucony na najgłębszą z najgłębszych wód i nie zawiódł. sezon wchodził w decydującą fazę i MUSIAŁ się wykazać i się mocno wykazał. zasłużył na 3 miejsce bardziej w 2014 roku niż kto inny.
1 - Bravo 2 - VV 3 - Pinto 4 - Ter Stegen 5 - Masip
0
więc "rywal"
0
wróg dzisiaj nie gra. hiszpańska ma przerwę
0
nie mieli, teraz mają, a będą jeszcze lepsi kolego. to trener klasy światowej. pewnie go nie pamiętasz jak siedział u nas na ławce ;) wgl nie wiem czy wiedziałeś o tym. startu nie mają? na Etihad Stadium wyglądali lepiej i niezasłużenie przegrali. startu nie mają.. mają i to duży
0
po ostatnich meczach.. tylko ten widziałeś? ostatnio idą jak burza. jak dla mnie zajmą 2 miejsce kosztem City.
1
oficjalnie: Man UTD wróciło
11
nom. 4 dni temu zaczęła się zima
0
może mniej stracili by bramek, ale nie więcej strzelili. byli katastrofalni.
0
dla mnie? Chelsea to faworyt do zdobycia Ligi Mistrzów. zawodnicy. mentalność. drużyna i to co mają najlepsze trener. podobnie jest w Realu Madryt, ale nie tak samo jak w Chelsea. Real może strzelać po 6 goli na mecz, w meczu z taktycznym geniuszem nie będą mieli nawet stuprocentowych okazji. Chelsea widzę jak triumfatora BPL i LM
1
może po prostu zazdrościsz mu tych poleceń? ja też nie lubię takich użytkowników, ale nie lubię też takiego zachowania jakie zaprezentowałeś.
0
Guaje gdzie Ty się "poniewierasz".. wracaj do Europy
0
a miało się udać. a się nie udało
0
wesołych świąt