0

Ronaldo: "Chciałbym zagrać z pozostałą obecną tu dwójką w jednej drużynie"
Neuer: "Atmosfera w Brazylii była fantastyczna".
Mesis: "Chciałbym wygrać Copa América z reprezentacją. Chcemy się zrewanżować za mistrzostwa świata", "To, czego dokonał Ronaldo w zeszłym roku było imponujące".

Mesis jest tylko jeden

5

0

nie wyrobisz chyba ;/ o 19:30 ktoś tutaj napisał, że spodziewa się już wręczenia.

0

no właśnie od 18:30 chyba dopiero na Eurosporcie poleci.
tak myślę

0

same pytania do Ronalto

0

jeśli oni są ubrani w takie ciuszki to kiedy wręczenie ZP?? muszą się przebrać w garniaki przecież!

0

czo ten ronaldo

0

ma ktoś jakiś link może do tej gali?

0

Mourinho nagrodę 3 miejsca roku

0

NSM ! miazga

0

N11 ! !

0

właśnie zasiadłem przed PC i oglądam 2 połowę. u kumpla na necie sprawdzałem wynik i Wasze opinie i mówię ,,o kur..." musi być nieźle. Atletico przy takiej Barcie? "chłopaki do bicia"

0

Was oszczędził nieuku..

0

strona uszkodzona ie jest, link uszkodzony też. więc się zaloguj kur** w końcu na tego FB i wtedy to włącz

0

zaloguj się na FB i dopiero załącz

0

bardziej oświeceni Ty kretynie niż dzieci z tej strony? mogą być nawet dorośli z tej strony. Ty myślisz, że wypowiadający się tutaj użytkownicy mają większe pojęcie o prowadzeniu firmy FC Barcelona niż Prezydenci i inne ważne osoby.. ? współczuje inteligencji.

0

osoba która do klubu faworyzowanego nie odnosi się fałszywie. nie odnosi się fałszywie do klubu znienawidzonego. to kibic.

0

ja znam na tej stronie na prawdę dużą gromadkę kibiców Barcelony, ale tylko ich można rozpoznać. masakra

0

hm. po prostu powiedziałem jak jest. wymówek Wy szukajcie.

2

z Was są CIOTY. ludzie.. jesteście Polakami którzy nic związanego nie mają z firmą FC Barcelona.. ale Wy NAJLEPIEJ WIECIE kogo zwolnić, zatrudnić, ile dać komuś czasu, kogo awansować, kto na PREZYDENTA...

...żałosne...


gówno wiecie w dupie byliście. dajmy głos PRAWDZIWYM kibicom a nie Wam.. fałszywym podróbom.

0

hm..................................................

1

dooooooooobreeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

no tak.. jeszcze po derbach II połowa Valencji miała lecieć.. xd c**j obejrzy się.

0

to fajnie. z Atleti w następnej rundzie. gorzej nam się z Simaone gra niż z Carlo coś mi się zdaję..

0

wiecie, że jeśli ktoś kto Was nawet nie zna, decyduje o waszym poczuciu humoru czy tym jak się zachowujecie...


.. to znak, że coś się dzieje..

"mowa o tych klubach, ja kibicuje FC Barcelonie, ale żaden wynik nie zdecyduje o tym co zrobię jutro.. - Oskar Strzyżewski.

0

nie.. leci "biała maść" z powodu porażki Realu. normalka ;)

2

Szpakowski jakie emocje po zakończeniu spotkania.. heh..

0

Carlo? to geniusz..
Real "świąteczny karpik" Madryt.
Carlo to geniusz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?