_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo: "Chciałbym zagrać z pozostałą obecną tu dwójką w jednej drużynie"
Neuer: "Atmosfera w Brazylii była fantastyczna".
Mesis: "Chciałbym wygrać Copa América z reprezentacją. Chcemy się zrewanżować za mistrzostwa świata", "To, czego dokonał Ronaldo w zeszłym roku było imponujące".
Mesis jest tylko jeden
5
0
nie wyrobisz chyba ;/ o 19:30 ktoś tutaj napisał, że spodziewa się już wręczenia.
0
no właśnie od 18:30 chyba dopiero na Eurosporcie poleci.
tak myślę
0
same pytania do Ronalto
0
jeśli oni są ubrani w takie ciuszki to kiedy wręczenie ZP?? muszą się przebrać w garniaki przecież!
0
czo ten ronaldo
0
ma ktoś jakiś link może do tej gali?
0
Mourinho nagrodę 3 miejsca roku
0
NSM ! miazga
0
N11 ! !
0
właśnie zasiadłem przed PC i oglądam 2 połowę. u kumpla na necie sprawdzałem wynik i Wasze opinie i mówię ,,o kur..." musi być nieźle. Atletico przy takiej Barcie? "chłopaki do bicia"
0
Was oszczędził nieuku..
0
https://www.facebook.com/LigaMemistrzow/photos/a.424215837645594.101892.424151600985351/803729076360933/?type=1&theater
to skopiuj
0
strona uszkodzona ie jest, link uszkodzony też. więc się zaloguj kur** w końcu na tego FB i wtedy to włącz
0
zaloguj się na FB i dopiero załącz
3
https://www.facebook.com/LigaMemistrzow/photos/a.424215837645594.101892.424151600985351/803729076360933/?type=1
0
bardziej oświeceni Ty kretynie niż dzieci z tej strony? mogą być nawet dorośli z tej strony. Ty myślisz, że wypowiadający się tutaj użytkownicy mają większe pojęcie o prowadzeniu firmy FC Barcelona niż Prezydenci i inne ważne osoby.. ? współczuje inteligencji.
0
osoba która do klubu faworyzowanego nie odnosi się fałszywie. nie odnosi się fałszywie do klubu znienawidzonego. to kibic.
0
ja znam na tej stronie na prawdę dużą gromadkę kibiców Barcelony, ale tylko ich można rozpoznać. masakra
0
hm. po prostu powiedziałem jak jest. wymówek Wy szukajcie.
2
z Was są CIOTY. ludzie.. jesteście Polakami którzy nic związanego nie mają z firmą FC Barcelona.. ale Wy NAJLEPIEJ WIECIE kogo zwolnić, zatrudnić, ile dać komuś czasu, kogo awansować, kto na PREZYDENTA...
...żałosne...
gówno wiecie w dupie byliście. dajmy głos PRAWDZIWYM kibicom a nie Wam.. fałszywym podróbom.
0
hm..................................................
1
dooooooooobreeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
no tak.. jeszcze po derbach II połowa Valencji miała lecieć.. xd c**j obejrzy się.
0
to fajnie. z Atleti w następnej rundzie. gorzej nam się z Simaone gra niż z Carlo coś mi się zdaję..
0
wiecie, że jeśli ktoś kto Was nawet nie zna, decyduje o waszym poczuciu humoru czy tym jak się zachowujecie...
.. to znak, że coś się dzieje..
"mowa o tych klubach, ja kibicuje FC Barcelonie, ale żaden wynik nie zdecyduje o tym co zrobię jutro.. - Oskar Strzyżewski.
0
nie.. leci "biała maść" z powodu porażki Realu. normalka ;)
2
Szpakowski jakie emocje po zakończeniu spotkania.. heh..
0
Carlo? to geniusz..
Real "świąteczny karpik" Madryt.
Carlo to geniusz